Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

23 losowania i dwie czarne i to Jakiś Ramirez, który mi nie pasuje i Khedira.... Te losowania to tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 losowania i dwie czarne i to Jakiś Ramirez, który mi nie pasuje i Khedira.... Te losowania to tragedia

Dlatego Siwy lepiej trenować słabszych grajków. Lepszy fan z gry wtedy jest. Ja już dałem na luz z tymi czarnymi he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To konami machnęło psikusa z dzisiejszym updatem, Siwy nie będziesz zadowolony:
"We are happy to announce that myClub campaigns will be starting form this week! This year our campaigns will update weekly, always giving you a chance to sign the latest stars!

To celebrate the start of the campaign, we are holding the [Road To UEFA Euro 2016 Campaign] that is based on the ongoing [uEFA Euro 2016] qualifying round!
Let's enjoy the final stage of [uEFA Euro 2016] qualifying round in myClub!

・Special Agent
・Manager list up
・VS COM Challenge Cup"

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahahaha

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Panowie sprawdzie czy tak jak w tamtym roku za każdy vs Com chelange jest agent

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam masę piłkarzy z Overall 75-78 plus 4 z overall 80 a do tego Ibre i podstawowego trenera. Kiedy zacząć grać Online? Do tej pory cieniasami farmilem GP ale chcę zobaczyć jak się gra w tym MyClub. Rozumie, że teraz mam budowac team spirit tylko pytanie jak to zrobić?

Mam zwerbowac na początek lepszego trenera i masować grę vs CPU, ale tak samo jak farmienie GP wychodząc po drugim meczu? Czy grać do końca i wygrywać?

Wpuszczać juz tych dobrych (docelowy skład) czy dalej grać cieniasami?

Sorry, że tyle pytań ale nigdy w to nie grałem.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograj pierw z kompem trochę, powiedzmy do 70 TS a potem przerzuć się na div online. Kup sobie docelowego menago żeby 10 razy nie klepać TS. Po dwóch meczach graj ogorkami żeby odbudowali stamine. Będziesz miał też turnieje vs Com za TS to tam też poklepiesz ale pierwszym. A ogorkami tylko novice aby się trochę obłowić.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli raz wygram ten Novice to dalej będzie dostępny? Czy po 2 meczu wychodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwóch pierwszych meczach gracz z drużyny przeciwnej nie zabierze piłki Twojemu bramkarzowi. W trzecim meczu masz regular, tam już musisz utrzymywać piłkę w polu, dlatego wszyscy grają dwa i wychodzą, ja też tak robię. Novice jest dostępny cały czas. Bez tego by było ciężko

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za wyczerpujące odpowiedzi. W zasadzie mam jeszcze jedno pytanie zanim wypłynę na szerokie wody ;)

Mam do wyboru tylko 2 manago w tym niepasujący mi bo mają grę z kontry long passem. Jak mogę dowiedzieć się co musze zrobić (ile meczy wygrac) aby odblokować następnych? (nie mam coinsów)

e64a821189049aa3aadb36b15cb39c4e.jpg

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni się zmieniają co jakiś czas. Ja mam V. Del Bosque. Potem go już nie widziałem

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobrze wyszło dzisiejsze losowanie, na 130000GP wydane czyli 13 losowań trafiłem 5 czarnych piłek (wliczając te losowanie ze 100% szansą na czarną) i trafiłem Neuera i Lacazette, do tego w złotej był Krychowak którego "wykokszę" i będzie u mnie na DMF bo chyba nie warto czekać na nikogo mocniejszego, a trochę trenerów na MF się nazbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozak Ci się trafiło

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam masę piłkarzy z Overall 75-78 plus 4 z overall 80 a do tego Ibre i podstawowego trenera. Kiedy zacząć grać Online? Do tej pory cieniasami farmilem GP ale chcę zobaczyć jak się gra w tym MyClub. Rozumie, że teraz mam budowac team spirit tylko pytanie jak to zrobić?

Mam zwerbowac na początek lepszego trenera i masować grę vs CPU, ale tak samo jak farmienie GP wychodząc po drugim meczu? Czy grać do końca i wygrywać?

Wpuszczać juz tych dobrych (docelowy skład) czy dalej grać cieniasami?

Sorry, że tyle pytań ale nigdy w to nie grałem.

Normalnie. Ja grałem od początku na necie i tyle. Rotacja zawodników i TS rośnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand na początek jak wylosujesz np. słabych zawodników wejdź w player details i zobacz ile ma zawodnik skilla przydatności do twojej formacji/trenera. Jak będzie miał w granicach 70 to warto go zostawić i trenować indywidualnie. Po kilku meczach i indywidualnych treningach lvl szybko rośnie a tym samym zawodnik lepiej wpasowuje się w drużynie. Trenerów indywidualnych przekształcasz z losowanych piłkarzy, którzy nie pasują do drużyny. Taka podpowiedź :)

 

Ja mam pecha na czarne piłki więc postanowiłem trenować zawodników z overallem 60+ i oprócz Lahma na obornie mam trójkę właśnie z białych piłek. Teraz są rozwinięci i zgrani do tego stopnia, że na obronie aż czerwono jest hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenna wskazówkę. Który atrybut odpowiada za przydatność trenera, nie mogę czegoś takiego znaleźć ;>

Ślepota mnie chyba dopada :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenna wskazówkę. Który atrybut odpowiada za przydatność trenera, nie mogę czegoś takiego znaleźć ;>

Ślepota mnie chyba dopada :biggrin:

Jak wylosujesz to masz od góry opcję player details - wchodzisz tam i sziftem przełączasz to są trzy opcje od końca czyli przydatność  do taktyki 1,2 i 3 i masz w cyferkach podane im większa cyfra tym lepiej :)

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nowego manago a ten stary jest jako Squad for cloud match. Gdy chce wyjść z MyClub to mam info, ze nie może grać w chmurze bo nie mam zarejestrowaną wystarczającą ilość piłkarzy. O co kaman? :D

Jak zrobić z tego starego asystenta? Czy może lepiej go zwolnić?

BTW robiłem skład wg affinity i startuje z team spirit 60

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nowego manago a ten stary jest jako Squad for cloud match. Gdy chce wyjść z MyClub to mam info, ze nie może grać w chmurze bo nie mam zarejestrowaną wystarczającą ilość piłkarzy. O co kaman? :biggrin:

Jak zrobić z tego starego asystenta? Czy może lepiej go zwolnić?

BTW robiłem skład wg affinity i startuje z team spirit 60

Z tym graniem w chmurze chodzi o to że twój skład nie będzie mógł być wystawiany w meczach przeciwko innym drużynom kiedy akurat nie grasz. Jak grasz zwykły mecz z głównego menu "vs com" to tam losuje ci przeciwnika którym steruje CPU (właśnie z tej chmury), jeśli nie masz pełnego składu przy wyjściu z trybu myclub to dostajesz właśnie taki komunikat że twój skład nie będzie dostępny do losowania w takowych meczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie zamotałeś :D

Czy ma to jakiś wpływ na moich piłkarzy? Będą tracić stamine czy coś?

Co mam zrobić ze starym managerem, bo mam w tej chwili 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie zamotałeś :biggrin:

Czy ma to jakiś wpływ na moich piłkarzy? Będą tracić stamine czy coś?

Co mam zrobić ze starym managerem, bo mam w tej chwili 2

Wiem że zamotałem bo nie wiedziałem jak to dobrze opisać słowami żeby było wiadomo o co biega, jeśli chodzi o wpływ to chyba nie ma żadnego, przynajmniej negatywnego, bo staminy chyba nie ubywało jak zostawiałem skład, przynajmniej nie zauważyłem, być może akurat nikt mojego nie wylosował na przeciwnika dlatego nie było zmian, tym bardziej że zostawiałem go wcześniej, teraz nie chce mi się go uzupełniać i też dostaję informację że nie będzie brany do meczy w chmurze. Może skład pozostawiony do meczy w chmurze zbiera doświadczenie, punkty, inne bonusy? Ja jak już wspomniałem nic nie zauważyłem, ale może ktoś inny kto zostawiał go na dłużej coś zauważył i się wypowie czy daje to jakieś profity i powoduje spadki staminy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha juz wiem o co chodzi z tym składem :D

Teraz tylko musze się dowiedzieć co i jak zrobić z moim starym managerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontraktu niemożna trenerowi odnowić póki się nie skończy poprzedni czy nie umiem tego znaleźć? Bo brakuje mi 50 monet żeby zakupić sobie loewa i mam własnie niezrobioną jedną rzecz czyli odnowienie kontraktu za które dostaje się właśnie te 50 złotych monet ale widzę że zanim nie minie mu tych 9 meczy które mu zostało to nic z tego? hm jak to obejść żeby nie trzeba było grać tych 9 meczy. Ma ktoś pomysł bo boję się że za niedługo zniknie loew i zanim się go znowu doczeka to miną lata świetlne.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużysz.... Wejdź dziś w competition to dostaniesz 50

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłużysz.... Wejdź dziś w competition to dostaniesz 50

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Wiem wiem to mnie dziś poratuje. Ciężko mi jest znaleźć ustawienie. Gram ciągle te ustawienie barcelony ale ci boczni napastnicy sa za bardzo oddaleni dlatego mam nadzieję że te ustawienie loewa gdzie wszyscy sa koło siebie poprawi rozgrywanie akcji. Jak u was te losowania? Bo ja odpuściłem. Nic już czarnych nie losuje mi. Wypożyczam tylko grajków. Miałem szczęście że na początku rzuciło mi z przodu graczy. Mam toivonena, williama, tottiego, messiego, schurrle. Także przód mam obsadzony bardzo dobrze. Natomiast gdy losuję środkowych pomocników to jest dramat straszny. Gram tak sobie co drugi dzień po 2 mecze bo więcej nie daję rady w tą piłkę grac i jakoś to idzie. Gdyby nie te online division gdzie ciągle się gra na bayern to tam bym się już przeniósł a tak zostaje mi ten myClub który niezadowlala mnie do końca ale ma się przynajmniej pewnośc że się nie gra na kosmitów a bayernu. Drużynę trzymam na 3 levelu i takich tez graczy szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie meczyk online w trybie gdzie za wygrany mecz dostajemy tego nowego agenta. Oto jaki wynik był na koniec:

 

2iiej9y.jpg

 

Czy wam także takie wyniki się zdarzają? bo narazie grałem głównie vs COM żeby nabić sobie TS. Mam problem z główkami w tej grze, jak wygrywać główki? coś zmienili? 5 goli straciłem w meczu z główek, mam z nimi spore problemy i nie wiem co jest grane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×