Skocz do zawartości
haobao_PRO

PES2016 myClub

Rekomendowane odpowiedzi

Mogą takie wyniki się zdarzać... Ludzie często o tym pisali. Ja też dużo bramek traciłem z głowy. Zacząłem wybijać kwadratem i teraz takie bramki wpadają bardzo rzadko.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten MyClub jest żałosny na początku. TS zabija ten tryb dla nowych graczy. Przecież to nie ma żadnego sensu, skoro ja mam ok 50 a chłopy po 90 i jak mam z nimi grać ?

A dopiero zbuduje skład, to zanim to zrobię to 100 meczów będę musiał zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam wieczorami dylemat. Budować TS vs CPU czy grać friendly 1v1 4 gwiazdkami :)

TS rośnie mi co mecz 1 Pkt :D mam 61 wiec 30 bezsensownych meczy musze zagrać, a jak do tego będę chciał zmienić trenera to czeka mnie to samo w sumie około 100 meczy z CPU :D

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten MyClub jest żałosny na początku. TS zabija ten tryb dla nowych graczy. Przecież to nie ma żadnego sensu, skoro ja mam ok 50 a chłopy po 90 i jak mam z nimi grać ?

A dopiero zbuduje skład, to zanim to zrobię to 100 meczów będę musiał zagrać.

Jak chcesz szybko wywindować do góry to graj w tym trybie online competition bo mecz tam trwa 5 minut i najlepiej kup trenera który ma wysokie adabtality. JA kupiłem Loewa do tego te competition i raz 2 miałem team spirit 98.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym support range u trenera? czym więcej kresek tym są bliżej siebie czy odwrotnie?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pełna lista graczy:

http://pesdb.net/pes2016/?special_agent=best-of-september

 

Później pewnie coś z ligą mistrzów dadzą, podobnie jak rok temu :)

Mogliby póki co składy do gry offline uaktualnić bo rażą w oczy - a to dopiero pod koniec października.

Podobnie jak ustawienie niektórych zawodników w grze online, gram Sevillą i aż razi w oczy jak pomocnik defensywny ma CMF i ovr 64 zamiast 80 i to po aktualizacji do gry online! Dopiero po własnoręcznych zmianach jakoś to wygląda - jak zawsze w tym względzie Konami śpi. Dobrze, że miodność jest zasadniczym wyznacznikiem jakości tej gry.

Edytowane przez Lingerine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Myclub te turnieje i nawet na regularze tracę gole :) tez was tak CPU oszukuje?

Swoją drogą po co Konami zrobiło tak beznadziejnie słaby Regular wprowadzając sztuczność jakiej jeszcze nigdy nigdzie nie widziałem w żadnej grze . Konsola strzela w 4 minucie gola aby później grać jak amatorzy, traci gola na 1-1 i znów się komuś włącza Maradona, strzela gola z zerowego konta i tak w kułko traktując mnie jak debila, czuje się jak bym był osłem z marchewka na sznurku. Mecz się kończy wynikiem 6-5 dla mnie i Konami myśli, że będę pjał z zachwytu jaki to dramatyczny i zacięty mecz zagrałem? Haha litości Konami.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w Myclub te turnieje i nawet na regularze tracę gole :) tez was tak CPU oszukuje?

Swoją drogą po co Konami zrobiło tak beznadziejnie słaby Regular wprowadzając sztuczność jakiej jeszcze nigdy nigdzie nie widziałem w żadnej grze . Konsola strzela w 4 minucie gola aby później grać jak amatorzy, traci gola na 1-1 i znów się komuś włącza Maradona, strzela gola z zerowego konta i tak w kułko traktując mnie jak debila, czuje się jak bym był osłem z marchewka na sznurku. Mecz się kończy wynikiem 6-5 dla mnie i Konami myśli, że będę pjał z zachwytu jaki to dramatyczny i zacięty mecz zagrałem? Haha litości Konami.

Masz rację. Ale po co grac w ogóle z kompem w 2015 roku. Czujesz jakieś  emocje grają z compem? Bo ja żadnych dlatego dla mnie w pesie mogliby wyrzucić w ogóle granie ze sztuczną inteligencją. Ja sie dziwię że chce się wam tracić czas na kompa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, oczywiście, że nie chce grać vs CPU ale czasem brakuje kasy na kontrakty/losowania czy jest niski TS wiec nie ma wyjścia. A zauważyłem,. Ze za wygrane turnieje jest ekstra kasa. Ale granie o nią to jest znęcanie się nad własną osobą.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania :

 

1. Grając w myclub vs com jest tylko REGULAR ? nie można zwiększyć poziomu trudności ?

 

2. Wylosowałem z czarnej piłki Messiego, to jakiś sukces czy często leci ?? ze zwykłej ciekawości pytam...

 

3. Co robić z zawodnikami jeśli mam ich za dużo ? nie można ich sprzedawać jak to ma miejsce w FUT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwa pytania :

 

1. Grając w myclub vs com jest tylko REGULAR ? nie można zwiększyć poziomu trudności ?

 

2. Wylosowałem z czarnej piłki Messiego, to jakiś sukces czy często leci ?? ze zwykłej ciekawości pytam...

 

3. Co robić z zawodnikami jeśli mam ich za dużo ? nie można ich sprzedawać jak to ma miejsce w FUT

1. Poziom zmienia się co 6 rozegranych meczów w których trzeba zdobyć 10 pkt., tylko nie zmienia się od razu o poziom wyżej, ale najpierw zmienia się poziom drużyn z którymi grasz (regular/easy(6 meczów)---->regular/medium(6 meczów)---->regular/hard(6 meczów) - jakoś tak się chyba zowią, ważne że na danym poziomie trudności trafiasz coraz lepszych przeciwników, tak jak na regular/easy nie uświadczysz raczej drużyn z "przepasieńcami" w składzie tak dalej już na pewno) potem wskakuje na professional (na którym znowu są 3 etapy) czyli ogólnie potrzebujesz 18 meczów by przejść z regular na professional, potem kolejne 18 na top player i 18 na super star. Nie jestem pewien czy zdobycie tych 10 pkt. już w 4 meczu odblokowuje już kolejny etap bo nie sprawdzałem jeszcze, może ktoś już to ogarnął to doprecyzuje.

2. To zależy która to piłka, jeżeli to ta z kodu z pudełka dodawanego do edycji premierowej gry to to raczej żadna niespodzianka bo miałeś szansę 1/11 losując z Team of The Season, jeżeli ze zwykłej za 10k gp to to jest już kawałek szczęścia.

3. Proponuje szrotem farmić punkty bo do tego nadają się idealnie, ale jeżeli nie chcesz to pozamieniaj ich w trenerów i doładuj innych zawodników na których Ci zależy, ewentualnie możesz po prostu sprzedać je za GP. Rynku jak w FUT nie ma i nie da się ich sprzedać innemu użytkownikowi.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. No ze zwykłej tej za 10k

3. Farmić czyli sprzedawać albo zamieniać na trenerów ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. No ze zwykłej tej za 10k

3. Farmić czyli sprzedawać albo zamieniać na trenerów ? 

Jak ze zwykłej to naprawdę niezłego masz farta, a co do zawodników to od Ciebie zależy, ja osobiście składam z tych zbędnych zawodników oddzielny zespól i grywam nimi mecze aby nabijać GP, jak skończy im się kontrakt na 10 meczów to białych i brązowych sprzedaje, a ze srebrnych czy złotych robię trenerów i ładuje ich w czarnych których będę używał w głównym składzie. Gdzież wcześniej w tym temacie zamieściłem opis jak to robię, jak nie chce Ci się grać meczy aby farmić to możesz z niego skorzystać i w tym czasie robić coś innego w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie jestem w trakcie farmienia od tygodnia, samymi słabiakami nabiłem już 170k na przyszłotygodniowe losowania (obstawiam że będzie agent z best of october bo ten z przed tygodnia i obecny dają naprawdę dość słabych zawodników i nie opłaca się ich brać), mam zamiar dobić do 250k gp będzie na 25 losowań i może wpadnie coś dobrego.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tak oszukiwać w grach że odwracam się bramkarzem i czekam, wolę normalnie grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tak oszukiwać w grach że odwracam się bramkarzem i czekam, wolę normalnie grać...

Jak masz czas farmić i chęci to graj, ja to robię przy okazji robienia innych czynności domowych czy pracy na lapku. Ale od razu nazywanie to oszustwem? Trudno może być i tak, pogadamy jak znudzi Ci się klepanie kompa na amatorze i początkującym, a główny skład którym grasz dla przyjemności online będzie potrzebował GP na kontrakty, nie wspominając o losowań piłkarzy z agentów, i slotach na piłkarzy i trenerów.

Edytowane przez DarkVampire217

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czyn polega ten myclub i czym sie rozni darmowa wersja od platnej?

Nigdy nie gralem w PES'a ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dodadza jakiegos agenta dla nowych ja mam skladzik juz niezly po tym el clasico co byl agent 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem spróbować tej gry po latach grania w Fifę. Establishing connection w nieskończoność. Dziękuję. Dobranoc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Establishing connection ;-)

Jak wyłączyć powtórki, ewentualnie cancel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie jak ma wyglądać gra legendarnymi zawodnikami w MyClub? Jak fajnie to zrobią i będą regularnie dawać paczki z kozakami z przeszłości, to jak dla mnie może to być ostatnia deska ratunku dla piłki od KONAMI. Jeśli u mnie chodzi to chętnie bym pokopał takimi grajkami jak Carlos, Rivaldo, Ronaldo, Shevchenko, Owen, Henry itp. w najlepszej formie, bo dla mnie to kupa wspomnień z gierek "kanapowych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×