Skocz do zawartości
najt

FIFA 16 błąd, dane aplikacji uległy uszkodzeniu.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzisiaj kupiłem nową fifę, ale po instlacji i pobraniu ważącej 300 mb aktualizacji wyskakuje błąd, że dane aplikacji uległy uszkodzeniu.Instalowałem fifę już 5 razy i nadal to samo.Zrobiłem odbudowę dysku-wciąż nic.Włączyłem Assassina i FIFĘ 15, lecz one działają bezbłędnie.Ktoś coś poradzi?Czy to problem z płytą?
Dodatkowo podczas gdy gra jest w napędzie konsola brzmi jak respirator :biggrin:

edit: jakimś cudem się włączyła (nie odinstalowałem jej, tylko uruchomiłem jeszcze kilka razy), aczkolwiek, jeśli ktos mi wytłumaczy co się stało to byłbym wdzięczny

Edytowane przez najt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz włącza się normalnie za każdym razem, ale bylbym wdzięczności, gdybyś powiedział o co chodzi. Tak na przyszłośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje miałem identyczną z FIFA 15  w zeszlym roku.  A więc oddinstalowałem fife / profile i save oraz aktualizacje do fify.

Włożyłem płyte i od nowa zainstalowała mi się FIFA a gdy wyskoczyło pobieranie aktualizaci ( ANULOWAŁEM JE )

 

Uruchomiłem grę bez aktualizacji , zagrałem jakies tam mecze , zacząłem sezon i zrobiłem Save.

 

Wylączylem gre  i pozniej na koniec pobrałem aktualizacje do gry aby ta sie zainstalowała.

 

Błądy już nie wystąpił nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×