Skocz do zawartości
Arafat_Polska

Najgorsza gra PS4 w jaką graliście od premiery ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon age inkwizycja. Te wszystkie znajdźki na mapach, wybory które nie miały żadnego znaczenia, mega nudna fabuła, walka gdzie były dwie animacje i była taka monotonna, że szkoda nawet o tym myśleć. Miałem dwa podejścia do tej gry i ani razu nie potrafiłem jej ukończyć. Oby tak nie spieprzyli nowego mass effecta bo do tej pory pamiętam część pierwszą i ten niesamowity zwrot akcji i charakterystycznych bohaterów. Inkwizycje ostatecznie sprzedałem a nie robię tego często bo jestem kolekcjonerem ale tutaj po prostu wiedziałem, że nie włączę tej gry już nigdy.

U mnie to samo, Dragon Age Inkwizycja. Czekałam na premiere a potem się zawiodłam. Nie tego się spodziewałam. Nie skończyłam gry, utknęłam gdzieś chyba w 1/3 i odpuściłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale po prostu nie miales z kim grac w ta gre (stad twoja ocena)a tylko wtedy ma to sens.My gramy od premiery praktycznie kazdego dnia,gra daje mnostwo frajdy a ze pocieta,jednym przeszkadza innym nie.Zobacz ile milionow ludzi gra w destiny.Jesli mialbys stala,fajna ekipe zmienilbys zdanie.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

 

Miałem z kim grać i całkowicie rozumiem wybór Destiny jako najgorszą grę. Podstawka to zaledwie szkielet tytułu, okrojony z miliona funkcji, które zmuszały graczy do np. farmienia jaskini. Tytuł miał potencjał, jednak według mnie został kompletnie zrujnowany poprzez wciskanie systemu RNG w każde możliwe miejsce. I nie ma znaczenia ile ludzi gra w ten tytuł, tutaj każdy wyraża swoja subiektywną ocenę. Do tego dochodzą exploity, które niszczyły raidy (z zawodu jestem testerem, więc dla mnie wypuszczenie end game'u, który można tak łatwo zexploitować, byłoby ujmą na honorze) są niewybaczalne w produktach opartych tylko na multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich gier AAA jakie kupiłem największy crap DO watch dogs.

 

Popieram. Jedno wielkie dno. Z tak fantastycznie zapowiadającej się gry wyszedł tak obrzydliwie brzydki gniot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chyba Teslagrad ;P

Zmieniam zdanie. Grimm Fandango Remastered ! Co za SHIT ! ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×