Skocz do zawartości
Arafat_Polska

Najgorsza gra PS4 w jaką graliście od premiery ?

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat:

 

1. The Order (bezapelacyjny lider)

2. Thief

3. The Crew

 

W moim przypadku jedyny pozytyw obcowania z tymi grami to taki że nie wydałem na nie ani złotówki, więc i obiektywnie jest jak najbardziej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lincz? To ciekawe co mnie spotka za wpisanie tego:

GTA V na PS4

Ogralem na PS3 i mnie srednio wciagnela wiec napalilem sie na PS4 na tryb pierwszoosobowy i nowe tekstury. Tryb pierwszoosobowy kompletnie mi nie przypadl do gustu. Lepsza grafika, a i owszem ale ile mozna patrzec na nowe tekstury. Gameplay mnie nie porwal, moze dlatego, ze wczesniej ogrywalem.

To jest tylko kwestia mojego gustu- nie pisze, ze ta gra jest do 4 liter, a jedynie odpowiadam na pytanie "najgorsza gra w jaka grales od premiery".

 

Natomiast chetnie wypowiem sie w sprawie Diablo 3 (ktore wlasnie zakupilem, ale tylk odlatego ze uwielbiam ten H&S)

Tryb Online to kompletnie zaprzepaszczona szansa na konsolach. Wszystko sprowadza sie do jednego- braku umieszczania save na serwerach Bli$$arda. Prowadzi to do modyfikowania itemow, ktore np. dodaja ogromny mnoznik do zdobywanego doswiadczenia z potworow. Laczac to z dzielonym ekspem na wspolgraczy w multi sprawia, ze wchodzac sobie do wspolnej gry z modderem nagle dostajemy ogromny zastrzyk leveli (a w tej grze levelowanie jest jednym z glownych smaczkow). Modowane itemy z kosmicznymi statystykami niszcza tez rywalizacje wsrod graczy o posiadanie najlepszego sprzetu.

Niemniej jednak i tak kupilem D3 na PS4 (wczesniej bralem udzial w becie na PC, ogralem na PC D3 i D3 ROS, ogralem na PS3 D3 i D3 UEE- czyli ROS). Ta gra wciaga i o ile gra sie z graczami tzw. "Legit" to sprawia mase satysfakcji. Tylko z 2giej strony nigdy nie wiesz np. czy ten "Legit" gracz w momencie kiedy zginie na HC gdy Ty jestes np w pracy nie przywroci sobie postaci po smierci zeby grac z Toba jak wrocisz przed konsole ;) Takie rzeczy chyba da sie ukryc, a to tez niszczy rozgrywke.

Edytowane przez OsamaBombLaden87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch dogs, The Order 1886, AC Unity to czołówka.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza trójka w dowolnej kolejności

 

1 Wiedźmin3

2 The Order 1886

3 Driveclub

 

 

Przydałaby się sonda na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsza gra na ps4 bylo bez watpliwosci destiny. kupilem zestaw ps4 z destiny i juz pare dni przed zakupem bylem nahajpowany jak dziecko. dosc szybko dotarlo do mnie jaki przereklamowany i pociety produkt kupilem i juz wtedy postanowilem, ze klade lache na ten nieudolny i nastawiony na wyzysk eksperyment. ostatnio doszedlem nawet do wniosku, ze bungie zrobi z destiny w pewnym momencie gre f2p, pewnie po ktoryms dlc albo przy destiny 2. wpasuje sie to idealnie w ich model biznesowy.

Kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale po prostu nie miales z kim grac w ta gre (stad twoja ocena)a tylko wtedy ma to sens.My gramy od premiery praktycznie kazdego dnia,gra daje mnostwo frajdy a ze pocieta,jednym przeszkadza innym nie.Zobacz ile milionow ludzi gra w destiny.Jesli mialbys stala,fajna ekipe zmienilbys zdanie.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC: Unity.

 

Jestem fanem AC od poczatku. Po tej czesci i trailerach Syndicate jestem bardzo, ale to pierwszy raz bardzo negatywnie nastawiony do kolejnych odslon. Ta gra zatracila sie po 3 czesci z przerwa na dobra czworke, ktora jednak to byla bardziej spin-offem, bo asasyni w Piratach z Karaibow? Come on, get real.

Edytowane przez wnt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od roku mam nowe konto PSN, i staram się go nie zaśmiecać chłamem, więc mądre zakupy oszczędziły mi straty pieniędzy i czasu na crapy i średniaki. W przypadku AAA naciąłem się jedynie na Battlefield 4, od biedy można postrzelać, bo jeśli chodzi o fps-y po multi to jest na razie słabo, ale po co się męczyć? Trójkę też prześladowały bugi, ale ogólny feeling był znacznie lepszy, a do podserii BC to nawet nie ma co porównywać. Beznadziejne było też Destiny w okolicach premiery, The Taken King diametralnie zmienił moje zdanie o tej produkcji (choć grind to nadal nie dla mnie :) ).

 

Co do mniejszych gierek, to sporo tego się przewinęło w plusie, godzina ściągania > 3 minuty grania > opcje > usuń, i tyle.Najgorsze było chyba Tower of Guns, Woah Dave!, Loadout i Mercenary Kings. Dostaję torsji na samą myśl.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 chociaż uwielbiam Sapkowskiego i Sagę o wiedźminie to gra zupełnie mi nie podeszła. W sumie to ciężko mi określić dlaczego, ale pograłem kilka godzin i odsprzedałem bo totalnie mnie nudziła. Może za jakiś czas podejdę po raz 2-gi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands kazda czesc jak dla mnie gra totalnie slaba,i nie w moim guscie...Zemdlilo i znudzilo mnie po 30 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands kazda czesc jak dla mnie gra totalnie slaba,i nie w moim guscie....

a ile tych czesci wyszlo na ps4 ?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V

 

Grim Fandango

 

Godzilla

 

Takie "merytoryczne" posty powinny być z miejsca kasowane. Chętnie bym się dowiedział co takiego złego jest np w GTA V i Grim Fandango. Ciekawe jakie to uczucie przywitać się na forum pierwszym postem o treści "Godzilla". :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile tych czesci wyszlo na ps4 ?

Chodzilo mi o serie a ze na 2 platformy mi sie nie podobala to tak napisalem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone Shadow Fall

 

Dwójka i trójka na PS3 miała swój bardzo fajny klimat, tutaj dostaliśmy coś gdzie magia poprzednich części znikła. Grę chciałem jak najszybciej ukończyć dla poznania fabuły, multi mnie nie interesowało. Doszedłem do pewnego miejsca, już pewnie 3/4 gry było za mną i utknąłem na takich jakby metalowych schodach (?) gdzie mieliśmy przetrwać fale wroga. Grałem chyba na najniższym poziomie lub normalnym i po prostu ginąłem, podchodziłem do tego po kilka razy po czym wyłączałem grę i brałem się za coś innego. Do tego fragmentu gry wracałem co kilka dni aż w końcu odpuściłem sobie. Poziom elite w poprzednich częściach nie był aż taki ciężko, mimo wszystko nie chodziło o sam poziom trudności tego miejsca co strasznie biedną mechanikę gry, grałem na siłę, przechodziłem etapy na siłę. To już nie to co starsze brudne części, grę sprzedałem i powrócę do niej gdy dadzą ją w plusie, innej opcji nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszą grą w jaką grałem na PS4 to Dying Light.

Kompletnie tytuł nie dla mnie.

Cały świat w nim zawarty to zwykłe stałe tekstury. Auta, śmietniki itp. Zero jakiegokolwiek "życia w nich"

Wszystko takie sztuczne, bez jakichkolwiek zniszczeń. Kiedy skoczymy na dach auta z wysoka to auto powinno na to jakoś odpowiedzieć. Tak jest z całym środowiskiem tam zawartym.

Ogólnie cała gra jak dla mnie kiepska.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tower Guns i Mercenary Kings ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Watch Dogs... Gra ubi z każdą prezentacją pokazywała się z gorszej strony. Ubi nie dotrzymało słowa, gra różniła się od zapowiedzi... Słaba grafika (względem gameplay'ów), uproszczone na maxa hakowanie, słaba historia, tragiczny model jazdy... Był mega potencjał na świetne nowe IP a wyszło... no wszyscy wiemy. Dlatego mój zawód jest ogromny! Ubi nie wolno ufać... Oby The Division było grywalne, bo grafikę jak wiemy już pogorszyli i oby reszta zapowiedzi została na swoim miejscu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich gier AAA jakie kupiłem największy crap DO watch dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon age inkwizycja. Te wszystkie znajdźki na mapach, wybory które nie miały żadnego znaczenia, mega nudna fabuła, walka gdzie były dwie animacje i była taka monotonna, że szkoda nawet o tym myśleć. Miałem dwa podejścia do tej gry i ani razu nie potrafiłem jej ukończyć. Oby tak nie spieprzyli nowego mass effecta bo do tej pory pamiętam część pierwszą i ten niesamowity zwrot akcji i charakterystycznych bohaterów. Inkwizycje ostatecznie sprzedałem a nie robię tego często bo jestem kolekcjonerem ale tutaj po prostu wiedziałem, że nie włączę tej gry już nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killzone Shadow Fall

 

Dwójka i trójka na PS3 miała swój bardzo fajny klimat, tutaj dostaliśmy coś gdzie magia poprzednich części znikła. Grę chciałem jak najszybciej ukończyć dla poznania fabuły, multi mnie nie interesowało. Doszedłem do pewnego miejsca, już pewnie 3/4 gry było za mną i utknąłem na takich jakby metalowych schodach (?) gdzie mieliśmy przetrwać fale wroga. Grałem chyba na najniższym poziomie lub normalnym i po prostu ginąłem, podchodziłem do tego po kilka razy po czym wyłączałem grę i brałem się za coś innego. Do tego fragmentu gry wracałem co kilka dni aż w końcu odpuściłem sobie. Poziom elite w poprzednich częściach nie był aż taki ciężko, mimo wszystko nie chodziło o sam poziom trudności tego miejsca co strasznie biedną mechanikę gry, grałem na siłę, przechodziłem etapy na siłę. To już nie to co starsze brudne części, grę sprzedałem i powrócę do niej gdy dadzą ją w plusie, innej opcji nie ma.

 

Co do singla - zgadzam się w pełni. Natomiast grzechem jest nie wypróbować multi tej gry, które jest niesamowicie grywalne i wciągające. Ma swoje wady co prawda, ale bije singla zajebistością o sto długości. Polecam chociaż spróbować. :thumbsup:

 

Zdecydowanie Watch Dogs... Gra ubi z każdą prezentacją pokazywała się z gorszej strony. Ubi nie dotrzymało słowa, gra różniła się od zapowiedzi... Słaba grafika (względem gameplay'ów), uproszczone na maxa hakowanie, słaba historia, tragiczny model jazdy... Był mega potencjał na świetne nowe IP a wyszło... no wszyscy wiemy. Dlatego mój zawód jest ogromny! Ubi nie wolno ufać... Oby The Division było grywalne, bo grafikę jak wiemy już pogorszyli i oby reszta zapowiedzi została na swoim miejscu :biggrin:

 

Mam zgoła odmienne zdanie. OK, grafika nie urywa jaj, zwłaszcza w porównaniu z materiałami promocyjnymi, ale cała reszta jest już solidnym rzemiosłem. Hakowanie jest uproszczone na tyle, żeby dawało przyjemność z gry. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby na pełnym pędzie autem hakować sygnalizację świetlną za pomocą wpisywania linijek kodu na smartfonie ze środowiskiem unixowym. Przydałoby się co prawda dorzucić tam jakieś sekwencje normalnego włamywania się jak w rzeczywistości, ale to uproszczone hakowanie moim zdaniem jest OK. Historię póki co też oceniam dobrze, choć jestem dopiero na drugim akcie. Nie zgadzam się za to absolutnie z oceną modelu jazdy. Dla mnie jest on wykonany świetnie, bo naprawdę dobrze odwzorowuje model prowadzonego auta (jak na grę arcade), a każdy model zachowuje się zupełnie inaczej.

 

Ja nie miałem żadnych oczekiwań względem tej gry i chciałem po prostu zobaczyć czym jest Watch Dogs. Nie zawiodłem się ani trochę, choć rozumiem, że może ona absolutnie komuś nie podejść. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×