Skocz do zawartości
pablos_83

Far Cry: Primal

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież pada deszcz nocą w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakimś streamie widziałem nawet burzę, ale zdaje się że to też było nocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Ukończyłem już fabułę ale została mi jeszcze jedna placówka 15/16. Problem w tym ze nie ma jej na mapie. Jak sprawdze postępy to mam 12/13 ale żadnych głównch misji już nie mam. Też tak macie?

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co jestem na 20% gry/fabuły. Jak dla mnie pozytywna gra. Długo szukałem tytułu, który wciągnie mnie i będzie przywoływać przed TV. Mimo początkowego zniechęcenia do klimatu FC:P, gra się fantastycznie. Klimat lasu, dźwięk zwierząt, robi swoje. Dialogi nie odrzucają, dodają smaku grze. Trochę czasu spędziłem na samym chodzeniu po lesie, odkrywaniu miejsc oraz zdobywaniu skóry zwierząt.

Do osób które ukończyły fabułę, ile mniej więcej procent wskazuje stan gry po zakończeniu historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to samo chciałem pytać mam przegrane 10h mam 2 misje do serca udam i izila , coś czuje ze zbliża się końcówka dobrze myślę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sama fabuła zajęła około 15h. Ale myślę ze gra ma jeszcze sporo do zaoferowania. Platyna to koło 30h

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba jej nie ukończę.

Zaznaczam na mapie misję, no i wyruszam w podróż i wtedy się zaczyna: a to rzadki zwierz, jakieś surowce, misje ad-hoc, jakaś znajdźka i tak po 1h przypominam sobie o tej misji.

W grze jest co robić jeżeli nie chcemy lecieć na szybko gł. wątku.

Ja jestem za a nawet przeciw. A to narzekanie na tę samą konwencję podaną nam po raz trzeci mi osobiście nie przeszkadza bo realia są inne. 

Mnie gra bawi i wciąga a o to mi chodzi w grach, o wieczorny reset po dniu pracy z piwkiem u boku i padem :D 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gra jest fenomenalna.

Mam podobnie jak Ty, nie potrafię na szybko przelecieć głównego wątku bo coś mnie zawsze zaciekawi. A to jakieś polowanie drapieżników a to walka tygrysa z tygrysem. A to jakieś inne poboczne zadanie. Dodatkowo świat jest piękny a jego dzikość wylewa się na ekran! Coś pięknego ☺☺☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomocy. Ukończyłem już fabułę ale została mi jeszcze jedna placówka 15/16. Problem w tym ze nie ma jej na mapie. Jak sprawdze postępy to mam 12/13 ale żadnych głównch misji już nie mam. Też tak macie?

Z pewnością nie masz tej na samej północy :) Ja zrobiłem wszystkie.

 

Niestety mam inny problem ! :(

Mam do odblokowania ostatnią umiejętność i platynuję grę, umiejętność kosztuje 4 pkt.

Sęk w tym że wbiłem 2 pkt a pasek z dodawaniem PD zniknął :/

Już po fabule, bo stosach itp, nawet za zabijanie ludzi przestało naliczać a 2 pkt brakuje.

Porobię wszystkie poboczne i napiszę czy wpadło czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać misji za które jest 1PD. Też tak miałem.

Wysłano z Z3 Compact

Ja już tych misji nie mam.

Teraz testuje czy jak zrobię wszystkie pomarańczowe to pojawią mi się na nowo, te z 1 PD które mi nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat umiera, a ja wczoraj dostałem Primala, a dałem GTA V :D Niesamowite, że GTA utrzymuje cene po takim czasie, a z drugiej strony primal uzywka - 150!

 

Klimat niesamowity, świetnie wykreowali język i dodatkowo fajnie zrobiona jest wersja PL - czuć, że to 10 tys lat temu, walka póki co srednio, ale jednak to jakas odmiana wzgledem strzelania z broni :) No i nie czuje tutaj odgrzewanego kotleta bo ostatni FC  jakiego przeszedłem to była jedynka :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybudować dom dla Daha i Roszaniego? Jeden i drugi siedzi w klatce,ale nie chce im się ze mną rozmawiać :biggrin:

 

 

Ok, już mam rozwiązanie. Trzeba było zrobić następne misje.

Edytowane przez bodomek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł spory update.

Jest nowy tryb przetrwania.

Zapowiada się świetnie ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo wlasnie po to wlazlem na forum by sprawdzić czy w koncu jest tryb przetrwania. Git a zatem czas kupic Primala :-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak zbadac ryusnki na skalach ? mialem cos zeby popatrzec na rysunki to niby dowiem sie jakiegos sposobu na cos ale dupa znalazlem rysunki stoje i nic... Co sie wciska lub robi zeby te rysunki naskalne uwidziec? Ja nie mam tej takiej niebieskiej lapki na skale jak widzialem na kilku filmach na yt...CZy poprostu z tymi rysunkami sie nic nie robi, one wkazuja jakies tajne miejsca doczytalem... Tak samo nie ogarniam jak robic te pomaranczowe misje... Podchodze, czlek mi gada w czym im pomoc i tyle, nie widac zadnego celu czy gdzie mam sie udac zeby wykonac prosbe...???? I jak rzucac nozami ?

EDIT. Dobra ogarnalem temat :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×