Skocz do zawartości
pablos_83

Far Cry: Primal

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie takie klimaty.

Oglądam gameplay na YT i bardzo mi się ta gra podoba.

Gameplay jest fajny a graficznie to najładniejszy FC ☺

Chyba kupię FCP ale zastanawiam się bo zaraz pojawi się The Division i nie potrafię się zdecydować.

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie grałeś w FC4 to pozycja obowiązkowa.

A co do wyboru to musisz już sam wybrać :) najlepiej kupić FCP szybko ograć go i sprzedać z niewielką strata jak nie zbierasz gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FC4 ogrywałem ale Primal bardziej za mną przemawia.

Co do wyboru gry to jest to utrudnionie gdyż kolekcjonuje gierki i wybieram skrupulatnie tytuły.

Możliwe, że kupię FCP i TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A jak sama gra? Polecasz?

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@upup

Nie zrobiła się nudna i monotonna po jakimś czasie? Bo tego się cholernie obawiam, że będę się już później zmuszać. Ale skoro platyna w 30h to gra nie jest chyba za długa? I oczywiście nie mówię że to źle bo szczerze mówiąc powoli chyba brak czasu przeciąga mnie na stronę gier krótszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W far cry 4, zrobienie misji i znajdziek zajęło mi około 60 godzin, mam nadzieję że tu będzie podobnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug http://howlongtobeat.com/ gra styka na +/- 27h. FC4 na Ok 50h (z dlc) wiec będziesz musiał sie starać.

Może zrobię pierwsza platynę :p odnośnie długości gier to 30h wydaje mi się Ok. Trzeba szanować życie, bo szybko zapieprza :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@upup

Nie zrobiła się nudna i monotonna po jakimś czasie? Bo tego się cholernie obawiam, że będę się już później zmuszać. Ale skoro platyna w 30h to gra nie jest chyba za długa? I oczywiście nie mówię że to źle bo szczerze mówiąc powoli chyba brak czasu przeciąga mnie na stronę gier krótszych.

Nudna jak cholera. Gdyby nie to, że po skończeniu fabuły zostało mi kilka trofek już dalej bym nie grał. Gra na platynę specjalnie wymusza wbicie wszystkich umiejętności żeby przejść prawie wszystkie takie same misje poboczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Far Cry Primal jest mega. Fajnie raz na jakis czas pobiegac po krainie i polować na zwierzynę. Piękna grafika, dźwięk i ten klimat. Pewnie gra staję się nudna jak polujemy tylko na platynę ale nie o to mi chodzi w tej grze. Wszyscy wyczekują na The Division ale dla mnie Primal ma raczej pierszeństwo. Oglądam gameplaye i mi się nie nudzą a TD już dawno nie śledzę choć pewnie również kupię ale po premierze.

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze Primal ma zbyt mało elementów survivalowych i polowanie na zwierzynę jest fajne tylko na początku. Pózniej u boku masz tygrysa, przed którym wszyscy uciekają, a na powalenie mamuta wystarczą dwie dzidy w głowę. Polowanie akurat nie jest niczym nadzwyczajnym ;) co do misji... Sandboxy potrzebują nowego powiewu świeżości, ale tego doświadczymy pewnie tylko przy VR2 i PS6 :)

Szkoda, ze jest to stary FC, bo wprowadzenie większej ilości brutalności wyszłoby tytułowi na dobre (tego oczekiwałem po ludziach pierwotnych). Pomijam fakt, ze z realizmem tez średnio Łindża gola pachy, a kobiety maja zasłonięty biust itp. Nie kręcą mnie wirtualne cycki, tylko jak spogląda sie na współczesne plemiona żyjące w Afryce to można "po części" odnieść się do kultury panującej w tamtych czasach. Pewnie przesadziłem w tym aspekcie, ale sa to tylko moje spostrzeżenia. Troszkę inaczej wyobrażam sobie czasy 10k p.n.e. ;)

Primala warto odpalić od razu na najwyższym poziomie trudności ;)

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kobiece piersi w grze to występują ☺

48d28aa0d4eda1f770e5adff305fa854.jpg

Tapatalk - S5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałbym ze grafika jest taka piękna a co do gry mam 15 procent ukończone i fabuła rzeczywiście dretwa strasznie prymitywna jak nasi bohaterowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka ma być fabuła skoro życie toczy się w czasach prechistorycznych ☺

Bohaterowie również nie mogą być inni ze względu na epokę w której żyją

Dla mnie fabuła i bohaterowie bronią się właśnie przez czasy w jakich gra została osadzona i dlatego dla mnie Primal to najlepsza część FC ☺

Edytowane przez Kolos28
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

694DekQ.jpg

w5mW2xv.jpg

Sorry, normalnie nie wchodzę do tematów z głupimi grami, które mnie nie interesują, ale bardzo chciałem się tym podzielić. Porównanie map z FC4 i FCP.

Quo Vadis, Ubi?

60 baksów, nowa odsłona serii? HAHAHAHA. Toż to najwyżej jakimś słabym expansion można nazwać, które powinno być podpięte pod Season Pass do Far Cry 4. Blood Dragon miał bliżej do pełnoprawnej części serii, niż ten pusty wynalazek.

Nie trzeba mnie wykopywać, trafię do wyjścia sam.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

694DekQ.jpg

w5mW2xv.jpg

Sorry, normalnie nie wchodzę do tematów z głupimi grami, które mnie nie interesują, ale bardzo chciałem się tym podzielić. Porównanie map z FC4 i FCP.

Quo Vadis, Ubi?

60 baksów, nowa odsłona serii? HAHAHAHA. Toż to najwyżej jakimś słabym expansion można nazwać, które powinno być podpięte pod Season Pass do Far Cry 4. Blood Dragon miał bliżej do pełnoprawnej części serii, niż ten pusty wynalazek.

Nie trzeba mnie wykopywać, trafię do wyjścia sam.

I co z tego jak feeling z Primal jest genialny! Osobiscie nie gralem w 4, wiec...who cares=]

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quo Vadis, Ubi?

 

Nie wiem jak wielką sensację chciałeś wywołać wchodząc na przekór sobie do tematu tej głupiej gry i wklejając ten "szokujący" news, ale liczba zaskoczonych nim wynosi około zera, nie licząc Ciebie :)

 

Quo Vadis Ubi.... haha, dobre.

 

Do banku.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quo Vadis, Ubi?

 

Ubi od dłuższego czasu zmierza tylko w jedną stronę  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś zacząłem sobie pogrywać, gierkę rozpakowałem po 3dniach od kupienia.

Początek bardzo mi się podoba.

Klimat jak na razie mega.

Grafika na prawdę fajna a dźwięk mega. Zobaczymy jak dalej ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far cry 3 ograłem na Xbox 360, byłem nim zachwycony. Far cry 4 na ps4 - nudy. Tzn nie twierdze, ze gra zła. Podejrzewam, ze to za sprawa zajarana Fc3. Primal moze ma skopiowana mapę, moze ma powtarzalność zadań. Moze pszczoły dziwnie bzycza, a nasz bohater nie stawia klocków jak w realnym świecie lecz... Gra sie bardzo przyjemnie. Kupiłem i wracałem z wielkim znakiem zapytania do domu - czy aby na bank to dobry wybór. Gram juz ładnych pare godzin. Biegam jakbym pierwszy raz grał w fc i za to duży plus. Polecam !! Doskonała gierka jako zapychacz wolnego czasu przed the division.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już sowe hihi

Bardzo przyjemnie się gra.

Wcześniej grałem w FC4 ale Primal jest dla mnie fajniejszy.

P.S.

Noc w tej grze to coś pięknego i nie chodzi tu tylko o wygląd ale o klimat ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już sowe hihi

Bardzo przyjemnie się gra.

Wcześniej grałem w FC4 ale Primal jest dla mnie fajniejszy.

P.S.

Noc w tej grze to coś pięknego i nie chodzi tu tylko o wygląd ale o klimat ☺

Tapatalk - S5

Kobiety Łidża pod latarnia? ;) ja tez sobie lubię wrócić na kilka godzin do tego tytułu, jestem ciekaw czy jakieś dlc wypuszcza w ramach tej skopiowanej mapki ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h gry i 9% fabuły za mną.

Warto wspomnieć, że jest masa zadań pobocznych ☺

Nie spieszę się z fabułą bo chodzenie po świecie Primala sprawia mi ogromą frajdę.

Ten świat sprawia wrażenie, jakby na prawdę tętnił życiem.

Dzikość, dzikość i jeszcze raz dzikość w tej grze dominuję.

Zwierzęta polują, walczą między sobą, uciekają jak wiedzą, że nie dadzą rady.

Co do fabuły w grze to jest taka jaka powinna być ze względu na czasy w jakich przyszło nam żyć.

Inteligencja przeciwników jest dla mnie również bardzo dobra.

Nie można wymagać lepszej fabuły od tej gry, tak samo nie można wymagać większej inteligencji od wrogów itp. ponieważ by to nie pasowało do epoki w której ta gra jest osadzona.

Mnie ta gra mega się podoba a klimat wylewa się z ekranu ☺

Tapatalk - S5

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę zawiodło to ze nie pada deszcz tylko ciągle świeci słońce burzy nie ma deszczu tylko ciagle Acapulco słoneczko. 10 tys lat pne chyba padał deszcz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×