Skocz do zawartości
danon

IV Edycja Ligi FIFA 16 FUT - TABELA, KOMENTARZE

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem stworzyć jeszcze ten temat, żeby tabela była widoczna, czytelna i zawsze pod ręką. Oczywiście komentarze, filmiki z bramkami i niesamowitymi paradami oraz relacje z meczów mile widziane.  Enjoy :)


Ewentualne błędy w tabeli proszę zgłaszać do mnie na priv.



n4gwld.jpg

Aktualizacja tabeli: 19.10.2015 godz. 13:00

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś źle, bo mam 8 porażek i 6 remisów jak do tej pory, a nie 5 porażek i 9 remisów jak w tabeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bledy u mnie Danon. Mam 4 wygrane i 2 porazki...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest błąd, mam bilans 1-1-2, a w tabeli wpisane jest 1-2-1 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też chyba coś poszło nie tak, bo na pewno przegrałem więcej niż raz. :biggrin: Edit: 2-2-4, tak chyba to winno być na chwilę obecną. :thumbsup:

Edytowane przez MayheM_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portable49 nie wiedziałem ze tylko ze mna przegrałeś?

No tylko z tobą :( błąd ja jeszcze przegrałem teraz patrze z bananem 2-1 wiec 2 porażki mam a ni 1 .

Edytowane przez Portable49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to się popisałem na początek... zaraz zacznę poprawiać.

 

Dobra zrobione, powinno być już dobrze (jak zwykle źle przeniosłem połowę formuł :P)

Edytowane przez danon
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie masowo zaczynaja sie z ligi wypisywac... dzisiejszy odzew 2/2 ze nie graja..

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie masowo zaczynaja sie wypisywac...

Tutaj mowa chyba o mnie - proszę o wypisanie mnie z ligi i zweryfikowanie wszystkich moich meczów na walkowery. Za dużo tych meczy dla mnie, myślałem, że przy takiej liczbie graczy będą może grupy i playoffy, tyle grania to dla mnie za dużo. Wszystkich przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, skoro taka jest akcja to ja również podziękuję. Miałem pisać, że ewentualnie mogę pograć na weekendzie bo akurat w pracy busy ale widzę do weekendu to mało kto tu pozostanie ...

Szkoda czasu @Danon na wpisywanie wyników i aktualizacje tabeli...Trzy poprzednie edycje ładnie wszystko poszło tutaj chyba połowa graczy nie ogarnia.

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazję popykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu @Danon na wpisywanie wyników i aktualizacje tabeli...Trzy poprzednie edycje ładnie wszystko poszło tutaj chyba połowa graczy nie ogarnia.

Dzięki wszystkim z którymi miałem okazję popykać

 

Aktualizacja tabeli to 10 minut dziennie, to nie problem. Ilość uczestników nas przerosła, ale to nic dziwnego, to jest naprawdę dużo meczów... Ale nie rezygnujcie! Mam pomysł i dzisiaj odezwę się do Was wszystkich na priv i zapytam o kompletną zmianę systemu rozgrywek. Przy 30 graczach mogłem to zrobić prędzej, ale jeszcze nic straconego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co zaproponowałeś jest sto razy lepsza opcja i sam miałem rezygnować a 6 meczy w grupie to co innego . Ja jestem za tym rozlosuj grupy daj tydzień na rozegranie meczy aby każdy zdążył przecież nigdzie się nam nie spieszy i później dawaj po 2-3 dni na rozegranie danej fazy dwumeczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został tydzień, dlatego dograjmy tę ligę do końca, ja w tę niedzielę rozpiszę już nowe zapisy z nowym regulaminem, który trzeba w całości zmienić. Nie chcę na szybko zmieniać z dnia na dzień całego turnieju, bo mogą wyjść tylko problemy. Tydzień to nie wieczność i zleci szybko, a w następny weekend zaczniemy już "I Turniej Ligi FUT FIFA 16" :) myślę, że tak będzie najlepiej ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu usuń ta ligę bo mi osobiście się niechce tyle meczy odgrywać . I od jutra zaczynamy zapisy i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kant dupy to wszystko, olewam lige ale nie z powodu ze nie chce mi sie grac tylko przez ludzi ktorzy do niej sie zapisali... wysylam wiadomosc do uzytkownika gdy widze ze jest w menu fify - 0 odezwu. Jesli nie dostaje odpowiedzi od razu to rozumiem...  mozna nie miec czasu/nie zauwazyc wiadomosci ale kurna gdy wysylam w niedziele, poniedzialek, wtorek, srode  wiadomosc do tej samej osoby za kazdym razem gdy widze ze siedzi w menu fify i nadal nie otrzymuje jakiejkolwiek odpowiedzi to czuje sie jakbym gadal do sciany. I tak minimum u 5 osob jest. Podziekuje za takie cos.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×