Skocz do zawartości
helganin

Dragon Quest Heroes: The World Tree's Woe and the Blight Below

Rekomendowane odpowiedzi

2754329-0004978916-Drago.jpg

 

Dragon Quest Heroes: The World Tree’s Woe and the Blight Below to trójwymiarowa gra akcji z elementami RPG, oparta na legendarnej serii jRPG Dragon Quest. Na zlecenie koncernu Square Enix produkcję przygotowała firma Koei Temco oraz studio Omega Force. Deweloperzy odpowiadają za stworzenie gier spod szyldu Dynasty Warriors, a także jego licznych spin-offów korzystających z licencji popularnych marek, takich jak One Piece, Gundam czy The Legend of Zelda.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24580

 

Grał już ktoś w tą grę?

Warto kupować dla osoby która nie gra w jRPG i takie klimaty?

Zaciekawiła mnie gra ale nie wiem czy mi podejdzie i czy dam radę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest RPG, tylko masowa nawalanka ala Dynasty Warriors, ma elementy rpg, ale to rasowy hack'n'slash.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zbiera pozytywne noty, ja na bank ją sprawdzę, bo lubię universum DQ'sta, mój kumpel gra od wczoraj i wypowiada się w samych superlatywach, ale to maniak DQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągnij sobie Dynasty Warriors 8 jest chyba free to play na ps storze i zobaczysz z czym to się je, będziesz miał namiastkę gameplayu, bo DQ polega na tym samym czyli ubiciu hord przeciwników i combosach liczonych w tysiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To inaczej :)

Postać leveluje widzę i rozwijamy jakoś umiejętności czy postać?

Widzę na YT że sieka jest konkretna ale czy gra przez to nie jest nudna bo cały czas to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijamy postać w kilku aspektach poprzez wizyty na statku.

 

 

The airship Batoshie acts as the player's base in between combat. It has the following facilities for the main party:

 
Blacksmith: run by regular Dragon Quest blacksmith; standard place to purchase and enhance weapons.
Armor Orb Shop: boost equipment attributes using Armor Orbs.
Luida's Bar: place for personal events and to switch characters in main party. Four members is the maximum capacity for each party. Defeated monsters can join the party after the team has collected their coin; one monster of each type can be summoned and they can only be allies within the same area they were defeated.
Alchemy Pot: Dragon Quest standard; grants ability to fuse items and weapons for a new creation. Accessories can be gained from it. Known recipes will be saved for later use.

 

 

To w sumie tyle...to jest gra Musou więc nie oczekuje tutaj klepania buildów itp itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwój postaci jest znacznie większy niż w np. takim Ni NO Kuni. Od około 16lvl  zaczniesz mieć więcej  wyborów w rozwoju niż punktów  które na niego możesz wydać. Czy to przeznaczyć na nowe czary, czy  umiejętności pasywne albo rozszerzyć statystyki.

 

Grze najbliżej do action Tower Defendera niż klasycznego Musou. W 80% misjach musimy czegoś  bronić, a z powodu że  maksymalnie możemy  iść tylko w 1 odnogę na  mapie - inne musimy zablokować naszymi  wieżami  złapanymi w boju stworkami. Reszta misji to albo  zmierzanie do określonego celu, albo  walka z ogromnymi bossami ( zwykle na koniec danego rozdziału).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle czy warto zaopatrzyć się w ten tytuł...da się grać online albo na kanapie w kilka osób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety,  żadnej formy multi  czy to po sieci , czy   na kanapie niema. Co jest dziwne bo inne  gry  z mechaniką Musou  są w pełni  dostosowane  do takich form rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio nie ma coop'a? Toż to strzał w stopę przy takim tytule, ale może w dwójce pójdą po rozum do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To lipa straszna...razem z dziołchą pocinaliśmy w Pirate Warriors 1 i 2 oraz inne Musou a teraz niestety kupno tego tytułu mija się dla mnie z celem. Przynajmniej na premierę...a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez to też odpuszczam i poczekam aż stanieje, a szkoda, bo zapowiadał się na genialny tytuł do coopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy warto brać grę bo 90% co tu piszecie to nie rozumiem lub nie znam :D

Zielony jestem w takich grach.

 

Warto dodatkowo dopłacić do: Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska zawiera 11 dodatkowych rodzajów broni nawiązującej do stworów „slime” oraz nowe mapy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to pamiętam jak w czasach PS2 sugerowałem się ocenami w PSX Extreme i ,,dzięki" czemu nie kupiłem mnóstwa, jak się okazało później, świetnych jrpg. Zaległości nadrabiałem później, gdy przestałem czytać czasopismo. Choćby SMT Lucifers Call, Digital Devil Sagi. Oceny Person 3 i 4 też były mocno niskie jak na poziom jaki gry prezentowały. A to tylko kilka przykładów z brzegu.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Extreme cholernie faworyzuję zachodnią szkołę, ja tam ich ocenami się nigdy nie sugerowałem, chyba jedyną osoba która wystawiała oceny adekwatne do prezentowanego tytułu był Starr, ale to było wieki temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę jaka ta gra jest kolorowa i pocieszna, świetny odstresowywacz :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×