Skocz do zawartości
pablos_83

Paris Games Week

Rekomendowane odpowiedzi

Nie liczyłbym na jakieś mega kilery na PGW. raczej pokażą nam nowe fragmenty tego co już znamy. Prawdziwe petardy będą pewnie dopiero na Playstation Experience w grudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuścili GamesCom kosztem tego Paris Game Week, więc sporo osób liczy na przynajmniej jedną lub dwie konkretne zapowiedzi.

Zresztą, się zobaczy jak to w ogóle będzie wyglądać. Bo się okaże, że robią zwykłe targi, na których nic nowego nie zobaczymy i na tym się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie robili konfy na targach , teraz po prostu muszą coś dać.

 

Nie mają żadnych exów na końcówkę roku to przynajmniej obiecają coś na 2016/2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to jakieś wypasione indory zapowiedzą. Sony to już nie ta sama firma jeśli chodzi o gry co w czasach psx,a, ps2 i ps 3. To że już nie dostajemy tyle exów jest tez spowodowane tym że dziś te gry sa coraz bardziej czasochłonne w zrobieniu. O takich ilościach exów jak w poprzednich generacjach można już po prostu zapomnieć. Ale i tak ich nie chcę usprawiedliwiać. Jestem nimi po prostu zawiedziony. Zrobili budżetową konsole na której exów jest jak kot napłakał i nie obchodzi mnie że gry sa coraz większe i coraz dłużej się je robi. Zawód i tyle Sony. Ta firma jeśli chodzi o gry już nigdy nie wróci do lat świetności. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indyki , odgrzewane kotleciki mniam prawdziwa uczta :) A tak na serio mam nadzieję na sporo nowych gier nie zawiedźcie sony !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 wspiera już aplikację Twitcha, także będzie możliwość oglądania bezpośrednio z poziomu konsoli :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie to jakieś wypasione indory zapowiedzą. Sony to już nie ta sama firma jeśli chodzi o gry co w czasach psx,a, ps2 i ps 3. To że już nie dostajemy tyle exów jest tez spowodowane tym że dziś te gry sa coraz bardziej czasochłonne w zrobieniu. O takich ilościach exów jak w poprzednich generacjach można już po prostu zapomnieć. Ale i tak ich nie chcę usprawiedliwiać. Jestem nimi po prostu zawiedziony. Zrobili budżetową konsole na której exów jest jak kot napłakał i nie obchodzi mnie że gry sa coraz większe i coraz dłużej się je robi. Zawód i tyle Sony. Ta firma jeśli chodzi o gry już nigdy nie wróci do lat świetności. 

Z PSX i PS2 to może masz racje, ale to były inne czasy. Praktycznie dziesiątki wielkich exów w tamtych czasach to dziś multiplatformy. Np MGS, FF. Z PS3 nie przesadzaj. Ludzie 2 lata po premierze PS3 narzekali na wszystko w tej konsoli. Szczególnie gry :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 wspiera już aplikację Twitcha, także będzie możliwość oglądania bezpośrednio z poziomu konsoli :)

Gdzie? Do pobrania nie ma nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę w końcu chociaż ja ochlap Gran Turismo. Najwyższa pora...

 

Mysle, ze to myslenie marzeniowo zyczeniowe i raczej niczego o GT7 nie uslyszymy.

 

Za to moze cos nowego od QD - ale pewnie takie tech demo jak to z Czarodziejem i zadnych  konkretow, oraz remastery HR i BTS zapowiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na US storze jest ta aplikacja Twitchowa. Pytałem na Twitterze Playstation Polska kiedy będzie u nas. Odpisali w stylu: Jak będzie dostępne, pochwalimy się tym na naszych profilach....

Aha no i jak pobierze się z amerykańskiego store'a to na "naszych" kontach ta aplikacja działa normalnie :) szkoda że HBO Go tak nie działa :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadanie z PlayStation Polska ma tyle sensu co gadanie z opóźnionym w rozwoju, oni nic nie wiedzą i nie mają bladego pojęcia co się w ogóle dzieje.

Na YouTube Live, w aplikacji na konsoli jest już transmisja IGN'u.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podadzą datę premiery The Last Guardian, i pokażą masę "świetnych" produkcji z gatunku indie-crap...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos siedzi na party i oglada z kumplami to polecam przez apke YT wlaczyc i wpisac: "IGN Live" - znacznie lepsza jakosc od tego streamu oficjalnego live from PS

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Half Life 3  :thumbsup:

 

Dopiero pokaz 2030r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam zapowiedź nowej gry Quantic Dream.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczność coś niemrawo reaguje - pewnie mają już dość tej konfy. W sumie, to nie ma się czemu dziwić - dwa multiplatformowe pif-pafy, sepleniący japończyk z jakimiś antenkami na głowie, jakieś popierdółki i bieda-gameplay z symulatora zwiedzania kosmosu. #4theplayers...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczność tak od początku reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż to chyba jest jakiś spin-off, jeśli można to tak nazwać.

Bo to będzie tylko online i jakieś wspieranie kraju i marki. Czuje, że to inna nazwa Prologue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×