Skocz do zawartości
pablos_83

Paris Games Week

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy znowu bedzie model jazdy gorszy od tego z wyscigowych gier mobilnych i zalosny podzial na auta premium i premium nie.

Edytowane przez KurtRolson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Detroit będzie nową wersją Nomad Soul to będzie wypas.

Mimo wszystko gra zapowiada się ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie slaba konferencja, nawet ze znajomymi ciezko sie to ogladalo, tradycyjnie pokazy gier ktore juz powinny wyjsc i brak konkretnych dat premier. Na plus Ratchet, dodatek do BB i Gravity Rush 2, na minus praktycznie cala reszta z indykami na czele, a multi uncharted to najwiekszy zawod chyba tego roku jaki mi dane bylo widziec na konferencjach.

 

PS. NMS z pokazu na pokaz wyglada coraz brzydziej xd

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK podsumuje:

poczatek marny, az poszedlem sobie kolacje zrobic - no chwalic sie tym ze beta gry X bedzie miesiac wczeniejna PS4, o'rly Ex beta? nie no kurza stopa nie, podobnie zawartoscia na wylacznosc czy to czasowa czy to bedaca jakims tam mission packiem.

 

Potem zrobilo sie lepiej postawili na Exy owszem moze nie wszystkie mnie pasuja ale jednak postawili na cos czego chca gracze. Tutaj tez byly slabsze strony jak Dream - zupelnie nie kumam o co kaman, moze to kwestia srednio szczesliwej prezentacji.

 

Ale ogloszenie DC Bike czy jak mu tam - mimo iz DC mi srednio wszedl uwazam za plus, Horizon, GT Sport, Detroit to juz cos.

 

Choc jakos PS VR mimo iz rozumiem czemu to wrzucili mnie nie zachecilo ni jak. Ciekaw jestem co Sony zrobi w temacie filmu The Walk i jak mocno przeklamia rzeczywistosci, byl juz film documentalny  Man on wire opowiadajacy i Philippe Petit i historii jego przejscia miedzy WTC, pozatym moze i chodzenie w PS VR po linie moze byc fajne ale bedzie zaburzone przez fakt ze samo PS VR jest na kablu ;)

 

Ogolnie konfa nie byla zla w mojej opinii poza fatalnym poczatkiem. Beretu mi z glowy nie zerwala, ale moze byc.

 

@Patricko - sorry bracie - miales racje ja bylem w bledzie - mowili o GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroit to takie Watch Dogs w wersji Girl ? 

 

nie panie tu nie masz byc scum of the earth mimo iz w zalozeniu miales byc mscicielem.

 

Tutaj ma chodzic o emołszyns :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Publiczność tak od początku reaguje.

Na poczatku byli dosyć energiczni, nawet pomyślałem, że pierwsze rządy są podstawione, jak u Appla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna konferencja, jestem zaskoczony że pokazali parę nowych IP biorąc pod uwagę że Playstation Experience już za rogiem, na pierwszy plan wysuwa się Detroit od quantica, wygląda niesamowicie i bankowo będzie z tego coś dobrego, do tego wreszcie jakieś info na temat gran turismo. Niezłe wrażenie zrobiło na mnie dreams, ciekawe co finalnie z tego wyjdzie, na razie pierwsze skojarzenie to takie Little big planet w 3d. Jest jeszcze driveclub bikes który wyskoczył jak z kapelusza i pewnie jeszcze dziś się na niego skuszę. Do tego dochodzi parę tytułów o których już wiedzieliśmy typu Ratchet, Horizon i U4. Osobny akapit należy poświęcić PS VR pokazali parę świetnych demówek z naciskiem na Robinson od cryteka, wygląda to spektakularnie i na prawdę chciałbym żeby wyszło z tego coś więcej niż "wow" pokazówka do pokazywania kumplom, tym bardziej że sam sprzęt do tanich nie będzie należał i będzie potrzebował solidnego wsparcia żeby nie skończyć jak vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy plan wysuwa się Detroit od quantica, wygląda niesamowicie i bankowo będzie z tego coś dobrego

Będzie to sukces na miarę Beyond Two Souls. Tylko czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może designerzy Sony oglądają dużo telewizji...   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×