Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

obawiam się cały czas o GTS'a kurde model prowadzenia dalej będzie tkwił w cześci 5 i 6 i ten przeraźliwy krzyk opon kurczę seria GT rozmienia się na drobne.

graficznie ok ale brak cyklu dnia i nocy i brak pogody on-linie to krok w tył. 

nie jest to już gra seria gdzie dla przed laty kupiłem ps2

 

czekam z niecierpliwością na PCars 2 będzie pewnie przed GTS"em tu już będzie multum klas i rajdówki aut zdecydowanie mnie ale dopracowane dźwiękowo i modelem prowadzenia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gustaw napisał:

obawiam się cały czas o GTS'a kurde model prowadzenia dalej będzie tkwił w cześci 5 i 6 i ten przeraźliwy krzyk opon kurczę seria GT rozmienia się na drobne.

graficznie ok ale brak cyklu dnia i nocy i brak pogody on-linie to krok w tył. 

nie jest to już gra seria gdzie dla przed laty kupiłem ps2

 

czekam z niecierpliwością na PCars 2 będzie pewnie przed GTS"em tu już będzie multum klas i rajdówki aut zdecydowanie mnie ale dopracowane dźwiękowo i modelem prowadzenia

 

po czesci sie zgadzam. 

GTS moze miec poprawe grafy, dzwiekow, nowe menusy i tryb photo... 

Ale to troche za malo. 

Ujme to tak dzwieki opon mi nie przeszkadzaja bo maja pomagac jesli chodzi o reakcje i wyczucie pojazdu - zblizamy sie do granicy, czy moze juz na niej jedziemy a za chwile mozemy stracic przyczepnosc. 

 

Niemniej - uszkodzenia tylko w online (the same as before), oraz brak zmiennej pogody to pelna zgoda krok w tyl. 

 

PD ma swoj wlasny swiat. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co z tego? Ja patrząc na tą wklejkę mam ochotę - taką zwykłą - po prostu w to zagrać i pewnie bardzo się nie pomylę jeśli gra zatrzyma mnie (i kilka innych osób) na dłużej. Dodali małe szczegóły, które robią ogromną różnicę (np. strata do poprzedzającego auta). PD ma swój świat, nie robią symulacji dla hardcorowców ale wiedzą jak budować miodne gierki i to może przeważyć szalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, cieglo napisał:

Ale co z tego? Ja patrząc na tą wklejkę mam ochotę - taką zwykłą - po prostu w to zagrać i pewnie bardzo się nie pomylę jeśli gra zatrzyma mnie (i kilka innych osób) na dłużej. Dodali małe szczegóły, które robią ogromną różnicę (np. strata do poprzedzającego auta). PD ma swój świat, nie robią symulacji dla hardcorowców ale wiedzą jak budować miodne gierki i to może przeważyć szalę.

 

odpowiadajac - alez absolutnie nic. Ty i pewnie nie pare osob a pare tysiecy lub moze dziesiatek tysiecy bedzie grac i bawic sie dobrze - Good for you guys!

 

Niemniej, PD idac swoim torem, moze rozminac sie dosc mocno z komercyjnym sukcesem, moga nie sprzedac tyle kopii ile by chcialo Sony. Gra moze nie zyskac wystarczajaco na popularnosci. A to moze nienalepiej wrozyc dla PD na przyszlosc. Chyba ze Sony bedzie ladowac w nich kase zeby utrzymac marke ktora moze zaczac tracic na znaczeniu i nie przynosic zyskow. 

 

pozyjemy zobaczymy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czyj to problem, że sony nie sprzeda tego co mają w budżecie? :) Jeśli będzie faza, poziom, ekipa - mi to rybka. Myślę, że produkt się sam obroni (lub nie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle osób chwaliło Project Cars, kupiłem, chwilę pograłem i co? Leci na wymianę. A jak patrzę na GT to też po prostu bym sobie w to zagrał, pościgał się jakimiś Nissanami Skyline, Mazdami RX-7, Suprami itp, brak mi teraz w grach wyścigowych takich zwyczajnych samochodów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w Sport nie będzie chyba zwykłych normalnych fur, tylko po raz kolejny jakieś wyścigowe wynalazki :) Tzn. pewnie dadzą kilka sztuk na odwal się, ale na pełny rozmach trzeba czekać do GT7... Tylko kiedy i czy w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, cieglo napisał:

Ale czyj to problem, że sony nie sprzeda tego co mają w budżecie? :) Jeśli będzie faza, poziom, ekipa - mi to rybka. Myślę, że produkt się sam obroni (lub nie).

 

To problem Sony i PD choc moze rzutowac na przyszlosc. 

Jak napisalem i pisalem szczerze - to ze ja mam jakies 'ale' nie znaczy ze mam innym psuc zabawe. Bedzie ekipa bedziecie dobrze sie bawic dobrze dla was!

 

13 minut temu, Kubuhh napisał:

Tyle osób chwaliło Project Cars, kupiłem, chwilę pograłem i co? Leci na wymianę. A jak patrzę na GT to też po prostu bym sobie w to zagrał, pościgał się jakimiś Nissanami Skyline, Mazdami RX-7, Suprami itp, brak mi teraz w grach wyścigowych takich zwyczajnych samochodów

 

Dalbym tej grze szanse tzn pCARS, mnie naprawde sporo czasu zanim nie zaczalem dobrze sie bawic. 

i zeby bylo jasne, pCARS w mojej opinii przesadza z iloscia ustawien - szczegolnie tyczacych sie fizyki poszegolnych wozow. 

I nie jest to zaden mesjasz - po prostu dobra gra. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w Sport nie będzie chyba zwykłych normalnych fur, tylko po raz kolejny jakieś wyścigowe wynalazki Tzn. pewnie dadzą kilka sztuk na odwal się, ale na pełny rozmach trzeba czekać do GT7... Tylko kiedy i czy w ogóle.

Raczej tylko wyścigowe. Dla mnie to duży plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Patricko napisał:

Ale w Sport nie będzie chyba zwykłych normalnych fur, tylko po raz kolejny jakieś wyścigowe wynalazki :) Tzn. pewnie dadzą kilka sztuk na odwal się, ale na pełny rozmach trzeba czekać do GT7... Tylko kiedy i czy w ogóle.

 

Na tech rozmach to już czekamy od 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretnej daty premiery jak nie bylo tak nie ma. Troche to martwi, bo tu juz miesiac prawie minal i cisza.

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a okoliczności sprzyjają coraz mniej, na horyzoncie widać już powoli Project CARS 2 oraz nowego Dirta, fani samochodówek będą mieli w czym przebierać. Wiadomo, można kupić wszystkie tytuły, ale sporo graczy będzie pewnie wybierać i niekoniecznie to GT Sport znajdzie się na pierwszym miejscu. Gdyby wydali grę zgodnie z zapowiedziami, to nie mieliby problemu, a teraz będą dzielić tort z konkurencją, zakładając, że wypuszczą ją w tym roku :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym fanbojem, czy w ogóle super fanem wyścigów. Jednakże serie GT kupowałem na premierę. Nie mogę się po prostu doczekać. Dla mnie to duży plus, że będzie można grać tylko online. Żadne inne wyścigi nie dały mi takiej frajdy z jazdy jak GT.

Project Cars - dla mnie brak chęci do robienia wyścigów (kasa, pięcie się w tabelach kolejne etapy itp)

Driveclub w ogóle kupiłem na PSSTORe i zagrałem dosłownie ze 3 razy.

Need 4 speed zagrałem sekundę jak zobaczyłem demo z dzieciakami odechciało mi się :)

Dla mnie wyścigi nie muszą być idealne mają mieć w miarę fajny model jazdy, ale najważniejsze gra musi mieć to coś co przyciąga cię jeszcze jeden wyścig, jeszcze chwila, jeszcze trochę więcej kasy, jeszcze pkt do rankingu, jeszcze lepsze auto - od zera do bohatera :) . Czego np w takim driveclubie mi brakowało.

 

Marzy mi się, że GTS wyjdzie w pierwszym kwartale tego roku. Liczę, że tak będzie. Co do przewidywań, jestem pewien, że na samej marce GT poleci ze sprzedażą mimo, że wiele osób twierdzi, że nie będzie to tytuł wybitny (spekulację wcześniejsze)

Sam uważam, że tytuł nie musi być idealny by gracz bawił się super. Na nic zmiany pogody, lepsze dźwięki, nowinki techniczne gdy gra nie ma tego czegoś. :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wierze w pierwszy kwartal. No nie moge sie doczekac, bo mnie rowniez GT najbardziej wchlanialo. Driveclub jest calkiem spoko. Ale grajac w niego nie moge pozbyc sie uczucia, ze to tylko taki przedsmak przed GT:p Cos czuje, ze premiery do czerwca nie bedzie. Za duza cisza..

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Zaufajcie mi, jestem inżynierem... :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, eMeK napisał:

Ja juz nie wierze w pierwszy kwartal.

 

Ja tez nie, bo faktycznie jest zbyt cicho. Mimo iz w tym temacie krytykowalem GT za to co mi sie nie podoba to grajac tylko w 5 i 6 mimo wszystko darze ta serie sympatia. 

I to dosc przykre ze w ponad 3 lata po premierze konsoli GT jeszcze nie nadjechalo. W takim tempie rozwoju to GT7 wyjdzie juz na PS5. 

 

 

1 minutę temu, Fuczak napisał:

Premiera nie wcześniej niż w przyszłym roku.

Zaufajcie mi, jestem inżynierem... :1_grinning:

oj tam, oj tam....

Sam chcialem jakis sarkastyczny komenatrz napisac, ale no az mi zabralo sil i checi. 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że finalnie premiera nie przesunie się na jesień 2017, bo przecież mamy już marzec, a o grze Sony nic nie mówi. W ogóle dziwi mnie to, że taki Xbox ma serię Forza, która też jest przecież rozbudowana, dopracowana itp. i wychodzi często. Na XONE są już 3 części, zarówno fani jazdy po torach jak i z otwartym światem mają coś dla siebie. Nie twierdzę, żeby Gran Turismo wychodziło co roku, ale to jest aż nierealne, żeby flagowa seria samochodowa na PlayStation nie miała swojego przedstawiciela na konsoli po 3 latach od jej premiery. Tym bardziej, że mówimy o niepełnej części serii, która z tego co grałem na Warsaw Games Week wcale tak rewolucyjnie nie wygląda - ot stare, dobre GT tylko podkręcone. Miejmy nadzieję, że Polyphony Digital wkrótce wystosuje jakiś komunikat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poprawili dźwięki. Widziałem kilka filmów z testów beta i zapowiada się to coraz bardziej smakowicie. Czekam na ten tytuł mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem grafiki, grywalności oraz dopracowania samochodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×