Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Patricko napisał:

Ja odpuszczam i próbuje na ten o 18. Jak nie wejdzie to kładę lache na tą grę. Owal mnie zupełnie nie interesuje, więc pewnie będzie działać.

Tak samo zrobię :24_stuck_out_tongue: 

30 min zmarnowane na czekanie aby w grę zagrać, masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtplanet też w cholerę osób nie może się połączyć. Jak komuś się udało to podobno ponad połowę wywaliło, a matchmaking i nie tak działał, połączyło ludzi z ogromnymi różnicami w quali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i tak z jednej strony dobrze że testują bo na premierę powinno być lepiej, no ale z drugiej strony doświadczenie nas uczy że nawet mimo takich testów na premierę mogłoby być to samo, haha. Już tak sobie pomyślałem że nie wszyscy dostali klucz do zamkniętej bety a teraz z tej puli ludzi który klucz dostali nie każdy będzie miał przywilej zagrać w grę :1_grinning: Też czekam do 18 ale wyobrażam sobie że sporo ludzi po 2 disconnectach pewnie już pogoniło tą betę z dysku :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udało połączyć i rozegrać wyścig. Wiekszość ludzi z Hiszpani i Niemiec + Ja i dwóch innych z PL.  Sam wyścig ok, ale samochody konkurentów latają jak pudełka zapałek. System zderzeń nie istnieje.  Wygląda to na zasiedzie: Dobry pomysł ---> fatalne wykonanie. Zastanawia mnie tylko co oni przez ten cały czas robili... ?!?!? 

Edytowane przez Kristtof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjąłem 3 próbę ale znowu błąd, inne dnia jeszcze popróbuję, na dzisiaj odpuszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również fajrant z mojej strony. Porażka i nic poza tym. W sumie to nie wiem czego innego się mogłem spodziewać po PD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Patricko - obejrzałem dokładnie Twój przejazd, i teraz czy mi sie tylko wydaje czy sterylność jest jeszcze większa nic w gt6 jak zaliczyłeś dwa razy pobocze to spodziewałbym sie większej ilości trawy i gleby wyrzucanej spod kół no chyba ze super wolno jechałeś a jakos cieżko mi oszacować prędkość.

 

Z jednej strony dobrze ze nie poszli w przesadzone festyniarskie odbicia światła i połysk jak projekt cars ale z drugiej chyba aż jeszcze bardziej uczynili gre sterylna.

 

 

A jak wrażenia z samej jazdy? Pad? Kiera? Jak model jazdy gt6? Czy jakieś zmiany?

 

 

 

Z tego co czytam to nie mam co żałować ze beta przejdzie mi koło nosa bo i tak działa marnie.

 

 

Mamy 2017 rok, prawie 4 lata od premiery ps4 i co? Oj PD i Sony musza chyba nieco zmienic filozofię GT bo inaczej to mogą sie przejechać.

 

Co oni robili przez te 3,5roku?

 

Nowe lepsze menu?

 

 

Swietnie wspominam gt5, gt6 tez było ok ale jakos bez szału. Wiec maja świetne podstawy, niski próg wejścia, fajnie prowadziło sie auta, czy oni nie rozumieją ze musza odrobine zrezygnować ze sterylności?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się pojechać o 17.40 w Gr.4.

Po dołączeniu do pokoju widniałem na P2, ale po warm upie i załadowaniu wyścigu byłem już na PP.

Lagi na początku były spore, ominął mnie też karambol zaraz za pierwszym zakrętem. Później już poszło bardzo lajtowo i P1 na finiszu. 

Matchmaking dziwny, pierwsze 4 osoby miały zbliżony czas w kwali, reszta zdecydowanie nie.

 

W stosunku do GT6:

+ dźwięki (silnika, skrzyni)

+ lepszy feeling jazdy 

+ super pomysł z wyścigami o danej godzinie, dzięki czemu nie powinno być pustych pokoi. Proponowane godziny jednak mi średnio pasują

+ czytelne menu

 

- ta sama muzyczka w trakcie wyścigu co w GT6 

- brak śladów opon

- lagi

- matchmaking

- wywala z serwerów

- auta VGT to dla mnie pomyłka

 

Liczę że w trakcie beta testów poprawią błędy natury sieciowej. Grę biorę na premierę ;)

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało pojechać owal i Grand Hatch, choć na początku nie chciało wejść do wyścigu.. lagi są masakryczne, bo wszyscy skaczą po torze.. Średnio mi się podoba ten model jazdy, żeby na Grand Hatch średnie zakręty 70-80km/h bo inaczej wypadam? Skodą jeżdżę podobnie/szybciej w podobnych zakrętach a raczej to nie jest auto przystosowane pod tor.. Nie czuję też za bardzo tej prędkości, może fov powinni lekko zwiększyć.

Dźwięki lepsze ale nadal to nie to, imho błąd że starają się tak realnie odwzorować dźwięki w zależności od tego skąd jest kamera, przez to przy niektórych widokach naprawdę kiepsko to brzmi, dodatkowo jakieś buczenia przy starcie, jak na owalu.

 

 

Owal fajny ale ja za młodu jeździłem trochę w Nascarze online, więc to takie zboczenie ;) Udało się 2 miejsce, jechało trochę naszych, niestety parę błędów i Hiszpan mnie wyprzedził :/ 

 

 

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP

Kurcze czy to ustawienia pokoju czy ustawienia odgórne? Bo to przenikanie jest dość dziwne, koleś który wygrał drugi wyścig, gdzieś po piątej minucie poszedl z tobą torem kolizyjnym przezroczysty i przejął pozycje? Nie kumam, gdzie uszkodzenia, gdzie kary? Jak to działa w tej becie?

Czy nie powinno byc tak ze jak dzwon to dzwon? A przezroczystość tylko pare sekund jesli ktos robi restetuj i wróć na trasę?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem, na moje mogło być tak że być może w tym czasie ja albo on miał problemy z połączeniem i system ustawił nas na przezroczysto żeby nie zrobić przypadkowego trafienia, ewentualnie system przewiduje że ktoś jedzie ostro i być może specjalnie chce w kogoś wbić to wtedy uniemożliwia takie zachowanie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up

Ja na Grand Hatch miałem tak że ziomek zamiast skecić, to pojechał prosto i zamiast mnie zmasakrować to przeleciał przez moje sirocco jakby to był cień.  Zobaczymy co na to autorzy ^^. Wyglada to tak jakby ktoś chciał zrobić test modeli samochodów do GT Sport, w grze GT 6 cała otoczka wygląda cieniutko względem tego co jest już na rynku dostepne. Chociaż model jazdy mi bardzo podchodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan Gdzieś na gtplanet o tym pisali. W wyższych klasach (bodajże C i w górę) nie ma już ghostingu. Ale wtedy jeden mały błąd i mamy demoliton derby na wąskich torach. :rofl:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grandy111 napisał:

@MagEllan Gdzieś na gtplanet o tym pisali. W wyższych klasach (bodajże C i w górę) nie ma już ghostingu. Ale wtedy jeden mały błąd i mamy demoliton derby na wąskich torach. :rofl:

 

 

 

Widzę że PD tkwi w epoce GT1. Jedynie różnica w grafice widoczna gołym okiem. Kolejne GT a model zniszczeń równy zero a fizyka pozostaje w sferze marzeń. Lata temu zagrywałem się w Forze 4 i powiem tylko że przed PD lata świetlne pracy by dorównać jej choć w połowie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grandy111 dzięki no faktycznie wygląda to nieciekawie. Pozostaje liczyć że na torach które nie są tak wąskie będzie choć próba czystej jazdy.

 

Niemniej czytając oglądając (bo nie mam jak sam sprawdzić) nic do tej pory nie napawa mnie optymizmem.

 

 

 

Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysta jazda to tylko w lidze, nigdzie indziej. Żadne rangi, ratingi, cyferki, literki i inne chuje muje tego nie zmienią.

Skoro na filmiku wyżej jest niby pokój "wyższej klasy", a burdel i przepychanki jak w każdej samochodówce online, to co dopiero w pokojach z niższą rangą...

 

Jak ktoś wyżej napisał, pomysł był dobry, ale wykonanie tragiczne, co zresztą ta beta udowodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego po ograniu kwalifikacji nawet nie wchodziłem do wyścigu. 

Nigdy w żadnej ścigance nie rajcowało mnie ściganie z randomami, szkoda nerwów. Za to ligi i inne eventy ze znajomymi mógłbym grać cały czas. 

Jakie by nie było to gran turismo to czekam na nie z niecierpliwością. Jestem na głodzie a kierownica nigdy tyle kurzu nie miała na sobie co do dzisiaj.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gucio79 napisał:

Jakie by nie było to gran turismo to czekam na nie z niecierpliwością. Jestem na głodzie a kierownica nigdy tyle kurzu nie miała na sobie co do dzisiaj.

Dla mnie seria gran turismo jest za bardzo sterylna, dretwa i sztuczna  a filmik wyzej tylko to potwierdza (ahh ten zajebisty system kolizji jakbys cegla jezdzil). Jedynie zagrywalem sie kiedys w gt4 na ps2 po splicie bo nie bylo niczego innego a teraz? Dirt Rally, Assetto Corsa, Project Cars + od biedy Driveclub, WRC, Sebastian Loeb... niedlugo wjezdza jeszcze project cars 2 oraz dirt4. Kiera nie ma prawa sie kurzyc :24_stuck_out_tongue:

Szkoda ze w DC wbilem platyne na padzie gdy nie mialem kiery bo z checia jeszcze raz bym powbijal gwiazdki :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się przejechać jeden wyścig online, ale po kolei.

 

Gdyby ktoś nie otrzymał klucza to informuję, że w każdej chwili nawet bez włączenia serwerów można grę uruchomić i spojrzeć na menu, garaż oraz zobaczyć zdjęcia w tle z Foto Mode oraz replaye z wyścigów generowane w czasie rzeczywistym. Gra jest już po polsku!

 

Modele aut wyglądają obłędnie!! Takich detali to jeszcze nie widziałem wrażenie robią odbicia od karoserii i świateł. ma się wrażenie jakby pod warstwa lakieru były poszczególne warstwy w tym metalowa karoseria. Po prostu czuć jakby tą grubość nie jak w niektórych grach że auta robią wrażenia jakby z zewnątrz były z kartonu.

 

Auta fajnie się prowadzi, czuć pracę zawieszenia. Grałem tylko z załączoną kontrolą trakcji, gdyż bez niej każde wyjście z zakrętu kończyło się wypadnięciem z toru :1_grinning: Trochę się odzwyczaiłem od takich symulacji grając ciągle w Driveclub :)

 

W Wyznaczonych godzinach można było zapisać się na wyścig online, na którym przez 15 minut można było samemu ćwiczyć jazdę, aż do losowania graczy i rozpoczęcia wyścigu. Niestety za pierwszym razem wywaliło mnie z serwera z powodu jakiegoś błędu :38_worried:

 

Za drugim razem się udało. Według mnie granie online daje bardzo dużą frajdę a pogłębia to również fakt że startowało aż 16 graczy! Ale tabela jest na 22 pozycje więc może faktycznie będzie aż tyle na raz w pełnej wersji. Mi udało się skończyć dopiero na 8 miejscu przez drobną kolizję :1_grinning:

 

Generalnie gra jest super i na pewno kupię na premierę. gdyby ktoś chciał to podaję link do swojego filmiku z PS4 PRO. Grałem z włączonym HDR i kolory w GT wyglądają ekstra!

 

link do youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i ja trochę w betę, choć tylko na padzie... graficznie na plus, choć jeszcze lekko czuć ta sterylnosc. Testowałem zielone piekelko i jestem wniebowziety. Trochę inny kolorystycznie, ale trochę chyba przesadzili bo jest zbyt pastelowy. Parę zakrętów względem poprzedniej wersji poprawiony, ale to wciąż stary dobry nurb.

 

Nie miałem jeszcze okazji jechać wyścigu ale trening bez zużycia to jest jak arcade, feel z jazdy jest, ale jakos za prosto. Online z docierania autem itd, to była fajna sprawa. Mam nadzieje ze to zostanie.

 

Ogólnie jestem zadowolony i oby ta beta była jak najdłużej bo brakowało mi już GT po przesiadce z PS3. Pcars jakoś mi nie podszedł, a driveclub to można popykac przy piwku.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko informacyjnie. Dostęp do bety EU nie jest przypisany do wybranych PSN ID, tak jak to było w przypadku bety US. Więc jeśli ktoś dostanie kod to będzie mógł grać. Mam normalnie dostęp do bety na swoim koncie, a beta była ściągnięta z konta US (na którym nie mogłem grać). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bety podchodziłem bez większego entuzjazmu i milo się zaskoczyłem. Po rozegraniu łącznie sześciu wyścigów na torach Willow Springs i Nuerburgring Nordschleife muszę stwierdzić ze pomysł punktów fair play zdaje egzamin. Kierowcy się rzeczywiście pilnują zęby nie spychać innych, szczególnie gdy każdy ma tych punktów minimum 18plus. Jeśli gra pozbędzie się lagow w trybie online to wróże sukces. Mnie przekonali, biere na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×