Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie niestety odrzuciło mocno. Wywaliłem z dysku. Szkoda bo się jaralem jak każdym GT.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.05.2017 o 20:32, cieglo napisał:

Nie wiem jak wyglądają szanse i co musi się wydarzyć by projekt powstał z umarłych ale faktem jest, że kilka osób, które jeździły z nami w GTbN testują teraz wersję beta :) Zupełnie nie wiem jakie plany ma Nervus, Yogi z tego co wiem wypisał się totalnie ze ścigania i myślę, że bez nich to już nie będzie to samo. Spróbować jednak warto, ja będę gorącym zwolennikiem takiej akcji :) Problem jest inny - przy tej konkurencji na rynku, utrzymanie ligi będzie pewnie trudniejsze bo kusić będą inne produkcje. Patrząc choćby po modelu jazdy takie PCars jest lata świetlne przed GTS - jeśli PCars 2 sprosta oczekiwaniom i zostanie lepiej dopracowane niż jedynka - będzie mega alternatywą, jeśli nie killerem dla GT. Inna sprawa, że po becie nie można wnioskować o zawartości innej niż tryb sport. Dopracowana, stabilna funkcjonalność społecznościowa może dać GTS sporego kopa, ja przynajmniej na to mocno liczę.

 

Czekam na reaktywację GTbN, tak naprawdę w tej grupie na tych zasadach mogę się ścigać w PC, AC lub dopracowane GTS. Najpierw Nervus musi jednak kupić PS4 :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Koledzy dziś na Eurosport dwa wyścigi WTCC - Nurburgring :)

Ponad 25 km okrążenie.

Reklamy Gran Turismo widziałem na torze.

Sorki za off top.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie piszą kiedy jest premiera GTSports, same że 2017 o co kamon? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo ciągle nie wiadomo kiedy premiera, wszyscy liczą, że na E3 w końcu się określą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak zobaczyli jak online tragicznie działa to przesuneli o kolejną dekadę 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem żeby coś tragicznie działało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pan J napisał:

Najprawdopodobniej na E3 podadzą konkretną datę.

 

I pokażą "dotąd niepokazywany" nowy build gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

studia Microsoftu wydały już jakieś 2-3 tytuły z serii Forza na xone, ja bym tych patałachów z polyphny digital zwolnił, przekupił bym ludzi od project cars i z asceto corsa, i bym kurde wydał. Zresztą oni system jazdy mają z GT6, grafika z sports modele samochodów, przecież to to samo.  Jakieś bajery dodali jak cienie, albo ładniej zrobione tła w mapach, i kupili porshe ... ale dlaczego to trwa tak długo? przecież to jaiś koszmar niedługo zapowiedzą ps5!! 

 

pierwsze playstation kupiłem jakoś po artykule w NEO o Tekknie3, gdzie gierka dostała 10/10 ... na psx'a były najlepsze gry na dwóch - bijatyki - toshiden, soul edge, tekken1-2-3, wyścigi na dwóch Ridge Race, Destructtion Derby, Colin 2, GT1-2, i genialne single - Tenshu, Mgs, Re1-2, Paraside Eve, Sillent Hill, Soul Reaver to były MARKI! gdzie one dzisiaj są? ... jak mialem GT to kumple przychodzi oni mieli mocne pc z 3Dfxsem, i mieli tam Toce, i jakiegoś nfs ... odpalam GT na tv 28 cali a tam fotorealistyczna grafika w intro - kupa samochodów prawdziwych każdy prowadzi się inaczej, grzebanie w silniku, turbo, ustawienia długości biegów, zmiana osi nadwozia, no wszystko a powtórki urywały dupę! ... ale opad szczęki dopiero był jak włączyłem tryb podwyższonej płynności i przejazd viperem przez miasto w nocy! były takie czary na psx'a Spacial Stage R11 to się nazywało i trzeba było odblokować, kto pamięta?  :1_grinning:

 

to byly czasy, a dzisiaj co? kupuje ps4 na pierwszego mgsa czekam prawie 2 lata, i jest też na pc, na tekkena czekam 3 lata i jeszcze niema i też będzie na pc i na xone, gran turismo nie dośc że płatne demo to niema jeszcze :/  .... dramat panowie. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, gt 4 5 6 jakos wychodzily, teraz wychodzi sport, ktore jest onlinowym prologiem. Bardziej od daty premiery interesuje mnie co sie stalo ze trwa to tyle, szczerze nie wiem co sie tam moze dziac ze tyle czasu potrzeba.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony za bardzo popuściło pasa PD i nie dość, że czeka się lata to i tak końcowy produkt odstaje od konkurencji. Mieli fantastyczne studio Evolution to je zamknęli...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Szczerze mówiąc to ja rozumiem ze symulacja itp ale to GTS to mnie wynudził straszliwie. Naprawdę przy produkcie od Evolution bawiłem się sto razy lepiej. Nie wspominając już CM i DR.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 5 od premiery w europie czekało się dwa lata, pózniej trzy na 6. A tutaj już prawie 4 lata, oby nie wyszło tak jak z ME:A ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z obecnych testował G29 po wprowadzeniu patcha 1.06? Moją G29 zaczelo strasznie szarpac względem wersji 1.05. i zastanawiam sie czy jest to problem patcha czy z moją kierownica jest cos nie tak. Chodzi bardzo głośno, szczególnie gdzy jade lancerem evo i kola traca przyczepnosc. Zmiana ustawien ffb nie pomaga wyeliminowac problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gtplanet był ten temat poruszony. Coś ewidentnie namieszali w patchu 1.06.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na zeszłoroczną obsuwę w GT Sport będzie teraz powyżej 177 samochodów, zamiast początkowych 140. Ilość tras wraca do 19 (z 17). 

 

Póki co trasy jakie wiadomo, że będą w grze (13 z 19 tras, oraz 18 z 27 wariantów):

Nurburgring - Nordschleife & GP
Willow Springs - Big Willow & Horse Thief Mile
Brands Hatch - GP & Indy
Bathurst
Suzuka
Interlagos

Tokyo Raceway - Outer & Inner loops
Dragon Trail Raceway - Seaside
Lake Maggiore
Blue Moon Bay - Oval
Northern Isle Speedway - Oval & Infield
Sardegna Windmills - Rally
Fisherman's Ranch - Rally

 

Dodatkowo ciekawostka: Audi S1 Pikes Peak

DCRUhBQWsAIbzmi.jpg

 

+jeszcze taki screen z oficjalnej strony gt.

oOYKFPR.jpg

2-32 graczy online, 20 w wyścigu + max 12 prawdopodobnie jako widzowie.

https://www.gtplanet.net/drone-gt-sport-e3-trailer-gives-rise-hopes-new-spectator-mode/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to Gran Turismo ma wyłączność na Pikes Peak, więc pewnie będzie tego znacznie więcej w grze.

 

@Frost Prime Ale to jest mimo wszystko wciąż płatne demo... GT7 nie wiem czy dożyjemy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze razy trzeba napisać, że GT Sport to nie konkurencja dla FM ? Gt1-gt6 to co innego niż gts. 

Równie dobrze mógłbyś napisać, że fm7 miażdży pcars, AC, iracing itp bo ma więcej aut i torów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Frost Prime napisał:

GT Sport nawet dokładnej daty premiery nie ma, a Forza z datą do tego ponad 700 samochodów, 30 lokacji i około 200 tras...porównując GT do Forzy...nokaut.

 

eh troche brzmisz na troll :1_grinning:

 

Pogralem w GTS (przed patchem - po jeszcze nie gralem) pogralem w demo FM6 mialem okazje porownac. Te gry bardzo sie roznia, maja inna filozofie. Obie testowalem na padach a GTS na kierownicy (nie mialem okazji jeszcze Forzy Apex przetestowac na kierownicy na PC zeby porownac do GTS). 

 

Forza M i GT maja dwie rzeczy wspolne - obie to wyscigi i obie nie sa radosnym arcade. 

Z tym ze mody na wyscig czy to stale czy jednorazowe mnie np nie podchodza bo kojarza mi sie arcade. 

 

Porownujac sama jazde na padzie to FM6 weszlo mi bardziej niz GTS. Ale musze zagrac tez w GTS po patchach i sprawdzic i bo ponoc zmienily to co bolalo czyli plywanie aut. 

 

GTS bedzie probowac pewnie wyrobic sie na jesien tak jak FM7. 

 

Co do samych gier to co komu bardziej pasuje. 

 

Nie zmienia to faktu ze skoro GT5 i GT6 to gry w ktorych mam ladnych pareset godzin czuje zwykle rozczarowanie tym co Sony i PD robia. A majac ograne demo FM6, grajac w Forze Apex i majac ukonczony "watek glowny" FH3 - moge powiedziec ze ludzie z Turn10 wiedza co robia i robia to dobrze (z wyjatkiem optymalizacji Forzy Apex - memory leak zabija gre....)

 

GTS nie skreslam, ale tez jakos nie specjalnie czekam na ten tytul. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Gran Turismo nie skreślam całkowicie, ale ludzie...ileż można robić jedną grę? To już jest żałosne i jeśli Sony rozwiązało Evolution za Driveclub (który w kompletnej wersji okazał się świetną ściagałką) to co oni mają zrobić z Polyphony? Oni Bóg wie ile klepią to demo i wyklepać nie mogą, a to dopiero ma być coś jak demo...właściwie to demo więc kiedy się ludzie doczekają pełnej gry? Od premiery PS4 minęło prawie 4 lata. 

Turn10 z Forza odstawili Polyphony na odległość taką, że jest to chyba już niemożliwe do odrobienia. Śmialiśmy się wszyscy za wpadki From Software za przycięcia animacji itp...wiem inny tryb pracy inne gry, ale co powiedzieć o tym?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Ja tam Gran Turismo nie skreślam całkowicie, ale ludzie...ileż można robić jedną grę? To już jest żałosne i jeśli Sony rozwiązało Evolution za Driveclub (który w kompletnej wersji okazał się świetną ściagałką) to co oni mają zrobić z Polyphony?

 

No z czasu robienia gry to chyba kazdy ma beke.

Nie wiem czy jest to jeszcze ale powinno byc w tym watku (lub starym o GT7) gdzie sie smialem ze sytuacja z PS3 sie powtorzy ze bedzie czekanie przez lata - ba polemizowalem z obroncami PD.

Fakt jest faktem (bez porownywania Forzy do GT) ze tworcy Forzy odstawili Sony - na XO bylo co? FM5 i 6 oraz FH3. A na PS4 z exow to tylko DriveClub ktory nie dosc ze byl mega wtopa to mnie prywatnie (tak wiem jestem w mniejszosci) nie podszedl ani na padzie ani na kierownicy. 

 

Co do samego PD - to sa japonce, sony jest japonskie to bronia pewnie swoich. Evo mialo siedzibe jesli dobrze pamietam w Londynie, to ich pogonili bo rozmiar wtopy byl duzy i inwestorzy pewnie cos tam marudzili. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×