Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie dodadzą, to jest Prologue ze zmienioną nazwą, żeby ludzie łapali się na tym, że to coś więcej niż płatne demo i jak widać system działa... Wielu nawet nie wie czym był Prologue.

 

Poza tym skoro oni nie są w stanie wyrobić się z głupim demem, gdzie konkurencja wydała już 3 gry w tym czasie, druga konkurencja zaraz wydaje drugą, a Ci z tym pół produktem nie dają rady... PD powinno dać już sobie siana, na GT7 raczej się nie doczekamy na tej generacji... Na przyszłej jak będzie to będzie cud, gdzie wtedy pewnie będzie już Forza 10

 

Ktoś z Sony musi w końcu pogrozić palcem, a jak nie to klaps i do widzenia... Wywalili Evolution po wielu latach współpracy pomimo, że zrobili wspaniałą grę, a tutaj nic się nie dzieje... Kazio w najlepsze się bawi za hajs z GT, a reszta robi jedno autko przez 4 miesiące :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Ja watpie zeby dodali a jesli juz to platne DLC - 10eur za tor :24_stuck_out_tongue:

Niemniej widac ze jestes rozeźlony na Sony i PD. Nie dziwie sie (mimo iz GT mam duzo krotszy staz od ciebie).

 

Prolog - to byl cash grab, rzucony jak ochłap dla ludzi spragnionych GT5 :) mysle ze to dosc dobra definicja.

 

To ze PD zostalo mocno z tylu to wiemy - ale jak pisalem wczesniej PD jest japonskie i Sony bedzie go bronic nawet jesli zalicza wtope.

 

Coz pozyjemy zobaczymy. Ale to co wczesniej (bo zrobilem sobie przerwe) widzialem w becie jakos mnie nie przekonalo (tzn fanie to dalej GT, ale z drugiej strony o nie znow GT i to bez wiekszych zmian). Jakby to wydali w 2014 w pierwszym roku zycia konsoli no to mozna by powiedziec spieszyli sie malo zawartosci. Ale 4ry lata?

 

I jeszcze jedno przegladajac rozne komenatrze w roznych miejscach doprawdy zadziwia mnie jeszcze ilosc fanboystwa GTS i PD - no masakra.

Tu nie chodzi o to ze ktos po prostu czeka na gre i chce ja kupic to rozumiem. Ale ci ludzie wierza ze ta mimi kariera jest lepsza niz u konkurencji (dowolnej), ze nowe tory beda bo to PD i oni rozwijaja swoje produkty, ze GTS nachodzi krol, mesjasz, ze to niewazne ze nie ma dynamicznej pogody bo nikt z tego nie korzysta (WTF?)

I co smieszne pewnie wieksza czesc z tych ludzi po premierze dalej bedzie mowic to samo......

:24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra będzie typowo pod multi. Gracz singlowy nie ma czego tam szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mataman napisał:

Ta gra będzie typowo pod multi. Gracz singlowy nie ma czego tam szukać.

 

No ktos wrzucil strone czy 2 temu screena prezentujacego jakas tam szkolke jazdy i inne cwiczenia w ramach singla.

Nie dajac singla i wyzwan sezonowych ktore trzymaly przy 5 i 6 graczy singlowych to nie wroze im sukcesu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą jakieś biedne wyzwania, ale core tej gry to tylko multi i każdy zainteresowany tym tytułem na poważnie doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Mi to zupełnie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nad tym troszke ubolewam. Kierownicy nie mam a z padem nie mam czego szukac w multi. GT5 to w 90% single ktory byl dlugi, wciagajacy i momentami wymagajacy. Coz, trzeba bedzie pewnie sprobowac Carsow mimo, ze od pierwszej czesci odbilem sie jak od sciany..

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, eMeK napisał:

Ja niestety nad tym troszke ubolewam. Kierownicy nie mam a z padem nie mam czego szukac w multi. GT5 to w 90% single ktory byl dlugi, wciagajacy i momentami wymagajacy. Coz, trzeba bedzie pewnie sprobowac Carsow mimo, ze od pierwszej czesci odbilem sie jak od sciany..

 

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

 

 

Nie tylko ty ubolewasz.

Niemniej GT5 stalo multi. Wielu jezdzilo byly ligi ludzie spedzali tak setki godzin (jak nie lepiej). Co nie zmienia faktu ze singiel dzielil sie na 2 czesci przyzwoita (A Spec) i WTF (B Spec). 

Do tego dochodzily Wyscigi Sezonowe (ktore mimo iz dla gracza singlowego zaliczaly sie do online w tej grze).

1ka pCARS ma tez i w mojej opinii wysoki prog wejscia, tyle ze ja w koncu po wielu probach nauczylem czerpac radosc z tego tytulu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest data!! W końcu! :1_grinning: 18 październik

Edytowane przez eMeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i odpalilem po łatkach nie wiem chyba odwyklem od kierownicy bo pierwszy trening srednio.

jezdzi sie OK. Zniszczenia jakies sa - choc dziwne. Strzelilem specjalnie uszkodzone lewe przednie. Kierownica od razu z automatu lekko w lewo od pozycji zero, ciagnie lekko w lewo wszystko sie zgadza i jak tak sobie wolno testujac to uszkodzenie czysciutko a tu woz sie naprawil. Mam nadzieje ze takie cuda to tylko na treningu gdzie jest sie sam na sam z torem.

graficznie jest ladnie - nie ma festyniarstwa pCARS1 (nasrali odbic tyle ze az do porzygu), choc nie wszystkie elementy sa szczegolowe co widac na powtorkach (ale to nie jest wg mnie problem bo zapierniczajac po torze nie patrze na trawe, drzewa i publike jakos szczegolnie.

Nic to jeszcze zmiana wozu pozostale 2 tory objade.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem GTS w edycji kolekcjonerskiej w Euro, najwyżej nie odbiorę :) To chyba jedyna gra której limitki kupuję, a że tańsze wersje są średnio w zawartość fizyczną wyposażone, to pozostaje niestety tylko ta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ciekawe ficzery, jeżeli faktycznie będzie możliwość importowania własnych zdjęć to fajna sprawa.

 

Ktoś ogrywał bete pod koniec jej egzystencji? Podobno dużo się zmieniło na przestrzeni patchy (sam grałem jedynie do 1.05).

Poprawiła się fizyka, system punktacji, matchmaking, dodano zużycie opon, paliwa i system niszczeń (głównie mechanicznych, optyczne są słabe) itp. Jak to wyglądało w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka była jeszcze lepsza tak jak i dźwięki. System uszkodzeń był podobny do tego z poprzednich części. Uderzasz w bandę i fura ściąga ci w prawo lub lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos o trybie "keriery" w cudzyslowiu bo nie jest to cos czego ja oczekuje od kariery. Ja oczekuje glownie wyscigow - a szkolki jazdy, czy zabawy z pacholkami to moze byc przerwa na kawe (jak w GT6) tutaj widac ze to wlasnie jest trzonem tzw kariery.....

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, MagEllan napisał:

cos o trybie "keriery" w cudzyslowiu bo nie jest to cos czego ja oczekuje od kariery. Ja oczekuje glownie wyscigow - a szkolki jazdy, czy zabawy z pacholkami to moze byc przerwa na kawe (jak w GT6) tutaj widac ze to wlasnie jest trzonem tzw kariery.....

 

 

Super tryb kariery.................zresztą jak cała gra:biggrin::thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak, sprawdza sie najczarniejszy scenariusz, czyt. gra jest zrobiona pod online, ligi, photomode itp., czyli dla bardzo waskiego grona zapalensow, natomiast cala reszta graczy zostanie z niczym :/ Istnieje cien szansy ze ta czwarta niepokazana kategoria to wlasnie normalna kampania z krwii i kosci, no ale z GT nigdy nic nie wiadomo, po GT6 ja, i mysle masa innych graczy, na pewno nie kupi po raz kolejny kota w worku omamieni obietnicami bez pokrycia. Po premierze sie okaze sie na co poszly te wszystkie lata dewelopingu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Istnieje cien szansy ze ta czwarta niepokazana kategoria to wlasnie normalna kampania z krwii i kosci

 

Nie, nie instnieje. Było juz o tym porzuć nadzieje. Czwarta cześć opcja w karierze to etykieta na torze. Wiec znów bardziej szkółka nizli kariera.

 

Ludzie sa zgrzani jak biała na święta. Ja mowię pass gt6 miało ok karierę, wyścigi sezonowe i było git. Cześć ludzi kupi i tak bo to GT. Moim zdaniem PD za bardzo zafixowalo sie na sport i przez to zamknęło na resztę graczy. Ja rozumiem e-sportowe ambicje ale śmiem wątpić aby to było dobre posunięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata developingu poszły na wyścigi Kaza :) O grze już dawno zapomniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei dla mnie jak najbardziej pasuje nastawienie na online. 24 graczy jednocześnie póki co nie ma żaden SIM na PS4, choć domyślam się że to tylko na serwerach dedykowanych będzie. A czy GTS okaże się niewypałem to się przekonamy jak zostaną opublikowane pierwsze wyniki sprzedażowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, medmaxx napisał:

Z kolei dla mnie jak najbardziej pasuje nastawienie na online. 24 graczy jednocześnie póki co nie ma żaden SIM na PS4, choć domyślam się że to tylko na serwerach dedykowanych będzie. A czy GTS okaże się niewypałem to się przekonamy jak zostaną opublikowane pierwsze wyniki sprzedażowe gry.

 

No to wiadomo ze kazdy woli co innego. Jeden woli multi w czystej postaci, inny mix dobrego singla i multika, a 3ci preferuje singla i od swieta zagra w multi.

Biorac powyzsze pod uwage najbezpieczniejsza acz tez dluzsza i drozsza droga jest wybranie przez devsow srodkowej opcji.

 

W becie po patchach jezdzilo mi sie jak w GT, po prostu fajnie. I to jest wielki plus. Ale ze jestem graczem singlowym to raczej, GTS odpuszcze.

Nie znaczy ze bedzie to zla gra, bo multik moze byc swietnie zrobiony.

 

Co do wynikow - przewidywalem ze ludzie jednak stracili troche zaufania do PD. Ale teraz smiem powatpiewac w moja wczesniejsza teze. Widzac spora grupe osob ktore wielbia GT mysle ze otwarcie moga miec dobre, ale potem szybko sprzedaz moze wyhamowac. Gra trafiac w drugi obieg, a zostana wytrwali ktorzy beda sie scigac w ligach.

 

Przyznam ze jak gdziesz czytalem ze Kaz mowi ze modele wozow ktore zrobili sa tak dobre ze starcza na 10 lat mam przed oczami GT5 i GT6 z modelami z PS2 :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O modelach premium z GT5 lub gt6 pisał mniej więcej to samo. Po czym przyszło PS4 i trzeba było modelować wszystko od nowa. ☺

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, medmaxx napisał:

O modelach premium z GT5 lub gt6 pisał mniej więcej to samo. Po czym przyszło PS4 i trzeba było modelować wszystko od nowa. ☺

 

Co oznacza ze najlepsze byly modele z PS2 bo przetwaly az do konca 2013r :1_grinning::1_grinning:

:24_stuck_out_tongue:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie wezmę, może nie na premierę ale kupię tak czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może i nie potrzebnie ale co raz bardziej się tym wszystkim jaram. Niech jeszcze tylko napiszą jaki mają plan na wspieranie tego tytułu (dlc itp) :) szczególnie zależy mi o tych wspominanych 500 autach, i (nie wspominanych) torach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@medmaxx

Szczerze nie wiem starosc to czy depresja, ja jakos grami ogolnie coraz mniej sie jaram. Sa gry w ktore po prostu chce zagrac, branze obserwuje bo ciekawe czasy nastaly (abonamenty, gry jako uslugi czyli z planem wydawniczym dlc i dlugim wsparciem, streamingi jakies w powijakach ale sa).

 

Wiec o ile rozumiem ze fajnie cieszyc sie z czegos niezaleznie czy to koncert/nowa gra/nowy sprzet to zachowanie pewnej dozy ostroznosci jest wskazane.

Branza gier na przestrzeni ostanich 4 lat nauczyla mnie jednego - obcinac wlasne oczekiwania. Bo ilosc porazek i rozczarowan byla spora.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze jedna beta, na jej podstawie każdy już sobie wyrobi swoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×