Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim, 'singlowa kampania' to jeden z wielu smaczków.

Od zawsze w GT lubiłem te licencje i starałem się żyłować wszystko na złoto, zanim podszedłem chociażby do Sunday Cup.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a

Spoiler

 

 

W spoilerze kolejny material ktory tylko przekonuje mnie ze GTS nie jest dla mnie.

 

1. single player to szkolki jazdy iles tam wydaje sie ze calkiem sporo rzeczy do zrobienia ale to uber króciutkie zadania. Od rozpedz sie koniec. Hamuj koniec. dowiedz sie co to zakret koniec - w szkolce jazdy. Potem mamy wyzwania te to moze byc wyprzedzanie pacholko AI lub rozwalanie pacholkow na torze. Pozniej doswiadczenie na torze gdzie uczymy sie kazdego sektoru a finalnie mozemy pojechac okrazenie. Potem Etykieta wyscigow zakladam wstep do online.

2. jesli wierzyc temu co mowili w filmie to ci co byli nastawieni na multi beda i tak musieli w te zadania popykac zeby dostac wozy. Choc zakladam ze samo multi tez bedzie cos odblokowywac.

 

Wiec ani porzadnej singlowej rozgrywki ani wolnosci w multiku gdzie gra od poczatku mogla by dwac mozliwosc dowolnego wybrania wozu i nas nie ograniczala.

 

GTS ma fajny model jazdy podobal mi sie w becie po patchach. Ale reszta... no nie dla mnie.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gt.thumb.jpg.90a06df9d08066777708323e5735690f.jpg

Mnie się bardziej podobało jak grała w Farming Simulator.

Angela-Merkel-Farming-Simulator-Gamescom.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo wygląda lepiej od Forzy 7 (o GTS mówię jakby co :)). Bardziej realistyczne i naturalne wrażenie robi.

 

Ale zdania nie zmienię, 4 lata po premierze konsoli dostajemy GT7 Prolog w cenie pełnej gry. F**k off, Panie Kaz

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gracz_

Zgodze sie mnie tez wizualnie bardziej przypadlo do gustu GTS.

Co do spoilera - nie, to nie jest prolog. To jest nastawiona na multi odslona GT w ktorej zamiast kampanii masz samouczki i wyzwania.

Zgodze sie 4 lata po premierze too little too late.

 

Choc GT ma jedno co jest naprawde fajne - znajomy przystepny (niski prog wejscia) i naprawde fajny model jazdy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, przyrównywanie do prologa GT5 to jakaś pomyłka. To jest GT Sport a nie GT7.

Prawdopodobnie GTS będzie jedyną częścią Gran Turismo na konsole obecnej generacji, także można spodziewać się długiego wspierania produktu po premierze. W zasadzie dokładanie torów i aut już zostało potwierdzone, pytanie tylko ile $$ będą sobie za to życzyli.

Czekam na premierę obu gier i wtedy zadecyduję co biorę (GTS vs PC2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wszystkie preordery mają info o angielskiej wersji językowej i jeżeli to się sprawdzi to wstyd. Wydają jedne wyścigi na cała generację i będą tak mieli w dupię kraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BułkazSzynką napisał:

Co ciekawe wszystkie preordery mają info o angielskiej wersji językowej i jeżeli to się sprawdzi to wstyd. Wydają jedne wyścigi na cała generację i będą tak mieli w dupię kraj?

 

Moze blad na stronie, nie pierwszy i nie ostani... byly gry bez PL ktore mialy PL wpisane....

W GT5 byla Martyna, w GT6 nie bylo gadania i tlumaczony byl tylko tekst. 

Nie oszukujmy sie GTS to nie jest gra fabularna, i mysle ze spokojnie osoby ktore nie znaja jezyka dopytaja sie co i jak na forach i tyle. 

 

Niemniej domniemam ze skoro znakomita wiekszosc EXow od Sony stawia na lokalizaje to przypuszczam ze tutaj tez owa bedzie. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media markt mozna zlozyc preorder na zwkla wersje GTS, i jako bonus dostaje sie 3 fury (R18 TDI, S1 Pikes Peak i Plug RCZ).

Tymczasem w sieci widze, ze beda 3 wersje gry: standard, specjalna i kolekcjonerska, i ich preordery zawierac beda odpowiednio 0, 6 i 18 dodtakowych aut. (Plus inne bonusy, ale dla mnie bez znaczenia).

Teraz pytanie: czy te dodatkowe auta (18) bedzie mozna w grze zdobyc? I czy media markt robi laske z tymi trzema autami, czy po prostu kazdy preorder zwyklej wersji zawiera 3 auta?

 

Aha, i jeszcze jest Day 1 edition. O co z tym chodzi?

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasowe demo będzie dostępne przed premiera.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. Października.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na Euro RTV AGD jest od wczoraj Ps4 Pro z GTS w zestawie.

 

Myślałem jednak że Pro też będzie w edytcji GTS jak zwykła Ps4 z padem i obudowa z logo, kolorem itd. 

Niestety :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do odgrywających betę , czy próbował ktoś grać na padzie ? i czy jest sens kupić ten tytuł nie mając kierownicy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się grać na padzie bez żadnego problemu, jak w każde inne Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, 2010cobra25 napisał:

Pytanie do odgrywających betę , czy próbował ktoś grać na padzie ? i czy jest sens kupić ten tytuł nie mając kierownicy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Bedzie demo sledz newsy i sam sprobuj :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że dadzą odpicowane PS4 Pro z GTS, ale skoro tak to jeszcze poczekam z zakupem Pro, może w końcu dodadzą UHD BR player :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×