Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam się, że kompletnie nie śledziłem nic co jest związane z grą, o moje uszy obiło się, że nie ma być kariery a tylko zmagania online. Mam pytanie w związku z tym, czy w tej grze będzie można pograć ze sztuczną inteligencją coś w rodzaju szybkich race? Czy wszystko całkowicie online?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta już działa, można grać :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kolos28 napisał:

Przyznam się, że kompletnie nie śledziłem nic co jest związane z grą, o moje uszy obiło się, że nie ma być kariery a tylko zmagania online. Mam pytanie w związku z tym, czy w tej grze będzie można pograć ze sztuczną inteligencją coś w rodzaju szybkich race? Czy wszystko całkowicie online?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

Będą jakieś wyścigi offline, jakieś tam wyzwania czy coś, ale kariery nie ma. To jest po prostu Prologue, także jeśli grałeś kiedyś w jakiegoś Prologa wcześniej to mniej więcej wiesz czego się tutaj spodziewać. Dodali po prostu bardziej rozbudowany online do dość ubogiej zawartości. 

Sam większość czasu spędzę pewnie w offline jak zakupię grę, online mnie nie interesuje zbytnio, granie z randomami to tragedia, a na ligowe ściganie nie mam czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
To super, choć szkoda, że nie będzie kariery to i tak najważniejsze, że będzie offline bo często gram na zasadzie kilku szybkich wyścigów. Obecnie ani w Dirt 4 ani w WRC 7 nie liznąłem kariery nawet a bawię się świetnie.
Wyczytałem też, że będzie dzielony ekran a to duży duży plus.

Dla tych co ogrywają demo, jest polski język? Słyszałem, że to nie wiadoma z polską lokalizacją...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dziś rano, jest po polsku. Wyścigi offline też są, bez problemu. Kariery nie ma, tak jak napisał Patricko. Są jakieś durne tutoriale itd, to jest dumnie nazwane w grze "kampanią" :1_grinning:
 

 

 

 

 


Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, obędzie się bez kampanii, najważniejsze, że jest offline i jest po polsku

A grasz na padzie czy kierownicy?
Jak pierwsze wrażenia?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze w pełnej wersji GT tez nie będzie „starego” trybu kariery ?? :38_worried:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Veroni napisał:

Rozumiem ze w pełnej wersji GT tez nie będzie „starego” trybu kariery ?? :38_worried:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Niestety, a szkoda, bo w GT5 i poprzednikach spędziłem sporo czasu w trybie kariery. Pewnie GT8 taki tryb "zdobędzie" jak zobaczą, jaką porażką było nie dodanie tego trybu do obecnej gry. Bo co jak co, ale sporo ludzi w ten tryb grało :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brak "singlowej kampanii"  nie przeszkadza, dla mnie największą porażką tej gry jest ilość tras ... zaledwie 6 prawdziwych torów to nieporozumienie ... Grając w gry wyścigowe (szczególnie online) wolę jeździć na prawdziwych torach a to co daj GTSport to dla mnie śmiech na sali ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa wam beta ? Znaczy można grać - umknie brak połączenia/prace konserwatorskie. Mogę sobie tylko menu pooglądać :38_worried:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że zmienili model jazdy od ostatniego update'u bety.. trudniej jest wyjść z poślizgu, auta też jakoś mocniej czuć.

Ale generalnie podoba mi się, trochę czytałem narzekań na stronach i zacząłem się zastanawiać czy kupować tą kolekcjonerkę, ale po pojeżdżeniu jednak biorę :) Choć szkoda że poszli na łatwiznę i nie ma praktycznie kampanii, do tego mało aut (zwłaszcza słabych) i torów. Liczę na dużo update'ów, choć pewnie cfaniaki będą kosić na części z nich kasę.

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast strasznie się podoba "prezentacja aut". Mogę to oglądać godzinami. Mam Forze 7 ale GT tez przytule. Szkoda, że kiere ma tylko do Xboxa. No ale tam ma więcej samochodówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wojcik_dan jak wyglada porównanie grafiki w samym wyścigu? W GTS prezentacja jest śliczna, niestety już w czasie gry są momenty ładne i potwornie brzydkie.

Model jazdy (tu już mówię tylko o GTS) nawet niezły, dużo lepszy niż w początkowym stadium bety, ale tylko w mocnych autach, słabymi się jeździ "słabo". No i nie udało mi się dołączyć wczoraj do żadnego wyścigu co w grze o wyścigach online jest raczej kiepskie... Kupię pewnie właśnie dla trybu photo i garażu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Model jazdy (tu już mówię tylko o GTS) nawet niezły, dużo lepszy niż w początkowym stadium bety, ale tylko w mocnych autach, słabymi się jeździ "słabo".

 

Dla mnie jazda mx-5 bez asyst to czysty fun. Na Kyoto, robiąc kwali bawiłem się na prawdę świetnie. Fizyka to takie uproszczone AC według mnie. Uproszczone nie znaczy biedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może tak jest, ale nie mogłem się powstrzymać od ziewania. Obawiam się ze to wszystko przez DiRTa który daje takie poczucie prędkości ze na jego tle, jazda mx-5 (tez jeżdżę bez asyst) jest jak spacer w domu seniora...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem doslownie chwile pare wyzwan, wg postepu 10% (a to tylko rusz i zatrzymaj sie.... nie no to nazwac kariera...)

i jakis lap time w golfie. 

Mocno przemodelowali moim zdaniem model FFB od bety.... serio T300 z roznymi ustawieniami sila FFB od 5 (domyslny), do 3, ze zwiekszona czuloloscia od 5 do 7 

golfa prowadzilo sie jak poloneza.... 

Niesety moge nie miec zbyt wiele czasu na ogranie dema.... ale pierwsze wrazenia pozytywne nie byly i pomijam tutaj juz tego nieszczesnego golfa. 

100% powtarzalnosci - odpalam demo chce wejsc w opcje, crash, odpalam gre wybieram opcje z menu crash.... i tak 5 razy. 

Crashe ustaly po przejechaniu paru wyzwan. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro na pierwszy ogień wybrałeś naukę hamowania zamiast wyścig to sorry Gregory.

Model jazdy i ffb jest najlepszy w serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crashe? Dziwne, u mnie było stabilnie, bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

No może tak jest, ale nie mogłem się powstrzymać od ziewania. Obawiam się ze to wszystko przez DiRTa który daje takie poczucie prędkości ze na jego tle, jazda mx-5 (tez jeżdżę bez asyst) jest jak spacer w domu seniora...

 

Ja z kolei, latając mx-5 po Kyoto, odniosłem pozytywne wrażenie pozbycia się tej sterylności oraz braku poczucia dynamiki, z których to znane jest GT.

Gra ma swoje braki, ale ogólnie wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crashe były kiedy wchodziło się w ustawienia. Po przeklikaniu przez wszystkie hinty, problem znikał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, mataman napisał:

No skoro na pierwszy ogień wybrałeś naukę hamowania zamiast wyścig to sorry Gregory.

Model jazdy i ffb jest najlepszy w serii.

 

ze zrozumieniem. Nauka hamowania bo bylem ciekaw jak cos co nazwane kariera wyglada. 

 

Potem tor i golf zeby zobaczyc jak sie prowadzi - i tutaj mialem wrazenie ze to polonez, juz na torze. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×