Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, mataman napisał:

Uczepiłeś się tej kariery jak rzep psiego ogona. Nie ma jej i koniec.

yyy nie. Od poczatku bylem swiadom ze nie ma. 

 

Podmiechujki ze zaczalem od czegos tylko po to zobaczyc co PD przygotowalo to jak widac Twoja domena. 

1 godzinę temu, mataman napisał:

No skoro na pierwszy ogień wybrałeś naukę hamowania zamiast wyścig to sorry Gregory.

 

A to ze moje pierwsze wrazenia z toru w trybie lap time w golfie sa negatywne to juz moje obserwacje nie musisz sie zgadzac. 

Co tez juz zreszta uczyniles. 
 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trzeba się pogodzić z brakiem kariery i tyle

Mnie najbardziej cieszy dzielony ekran, tryb offline i online a najbardziej model jazdy który podobno daje frajdę z grania na padzie (niestety w pc2 i ac to męczarnia).

Panowie a jak ten tytuł graficznie prezentuje się na tle nowego PC2?
Nie mam czasu na sprawdzenie dema a dla mnie aspekt wizualny również jest ważny

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tak poważnie ze nie będzie kariery w tej grze tylko te wyzwania ? Ja myślałem ze to w becie nie ma tylko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Eloszki napisał:

Wy tak poważnie ze nie będzie kariery w tej grze tylko te wyzwania ? Ja myślałem ze to w becie nie ma tylko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie ma i nigdy nie będzie. Pierdółki szkoleniowe + wyzwania, do tego wyścigi online/offline. To tyle, jeśli chodzi o tryby związane z jazdą samochodem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, CePeeN napisał:

@wojcik_dan jak wyglada porównanie grafiki w samym wyścigu? W GTS prezentacja jest śliczna, niestety już w czasie gry są momenty ładne i potwornie brzydkie.

Model jazdy (tu już mówię tylko o GTS) nawet niezły, dużo lepszy niż w początkowym stadium bety, ale tylko w mocnych autach, słabymi się jeździ "słabo". No i nie udało mi się dołączyć wczoraj do żadnego wyścigu co w grze o wyścigach online jest raczej kiepskie... Kupię pewnie właśnie dla trybu photo i garażu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No mnie photo i garaż kupiły. 

Odpalilem jeden wyścig i jak model auta i środek super to niektóre obiekty na torze typu bandy itd. to takie późne Ps3. Oczywiście gdzie niegdzie ale widać że dużo mocy poszło w modele samochodów a na pobocza zabrakło już mocy. Ale garaż fantastyczny.;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścigi online czyli po prostu multi tak ? Kurde dziwne trochę. Mi się jakoś podobał pomysł kampani i męczenie się w coraz to lepszych klasach.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Eloszki napisał:

Wyścigi online czyli po prostu multi tak ? Kurde dziwne trochę. Mi się jakoś podobał pomysł kampani i męczenie się w coraz to lepszych klasach.

 

 

Wyścigi online można podzielić na 2 lub nawet 3 kategorie:

- daily races, czyli codzienne wyścigi w 3 różnych klasach, odbywające sie co 20 min. Do 24 graczy online

- prywatne lobby, czyli jeździsz co chcesz, ile chcesz i z kim chcesz. Do 16 graczy online

- wszelkie turnieje, puchary mazdy mx-5 itp. o których póki co za wiele nie wiadomo. Będą to oficjalne wyścigi, więc prawdopodobnie 24 graczy online.

 

Co do pseudo kariery - niech nikogo nie zmyli kilka pierwszych testów typu omiń dwa pachołki i meta. Później mamy wyścigi 30 laps ze zjazdami do PIT, pseudo Gymkhany itp. Ktoś, kto będzie chciał wszystko ozłocić na pewno będzie musiał poświęcić temu trybowi kilka/kilkanaście ładnych godzin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, wojcik_dan napisał:
No mnie photo i garaż kupiły. 
Odpalilem jeden wyścig i jak model auta i środek super to niektóre obiekty na torze typu bandy itd. to takie późne Ps3. Oczywiście gdzie niegdzie ale widać że dużo mocy poszło w modele samochodów a na pobocza zabrakło już mocy. Ale garaż fantastyczny.;-)


Hej sorry bo niedokładnie napisałem, jak wyglada porównanie grafiki w czasie wyścigu pomiędzy GTS a FM7?

EDIT: Dla mnie najwiekszą masakra w grze online jest niemożliwość gry online. Mam nadzieję, że to poprawią. 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mentalnie w erze PS2. IA przeciwników na poziomie pantfelka nie wyprzedzą tylko będą pukać w tylny zderzak

 

Cały wyścig w singlu polega na tym że jedziesz szybciej od przeciwników ale oni nie popełniają błędów. Na długiej prostej można wyprzedzić po kilku na raz.

 

Truskaweczką na torcie są drzewa żywcem wyjęte z PS2

 

Do tego demo wywala się do pulpitu co chwilę, ostatni raz tak coś popsutego widziałem na początku PS3.

 

Do Forzy nawet nie ma co porównywać bo obecnie to różnica 2 klas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba w inne demo graliśmy. Wczoraj grając na najwyższym poziomie trudności AI za każdym razem blokowało mi wewn. zakrętu.
Pod koniec wyścigu jeden z rywali wykręcił spina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te crashe z menu to piękna rzecz, faktycznie potem po ograniu jednego przejazdu juz ustały ale błąd sieci wyskakiwał za każdym razem. Jak stanieje to trzeba będzie zmęczyć uzbierać różne furki i strzelać fotki w photomode :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się dołączyć do wyścigów online, Wow :) No online jest zdecydowanie fajniej bo emocje są większe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tymi drzewami, jadąc praktycznie nie zwracam na nie uwagi bo po prostu nie ma czasu. A patrząc na drzewa w Forzie 7 to już w ogóle dziwi mnie ta krytyka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zawsze w serii GT samochody się tak od siebie dziwnie odbijały?  Moją pierwszą grą typu sim był PC i szczerze powiem, że jakoś dziwnie mi się gra teraz w GT, jakoś nie czuję tu zbyt dużo realizmu, po za tym mam olbrzymi problem z immersją...te zderzenia samochodów, te fikcyjne tory, dziwny wg mnie model jazdy w słabszych furach, no po prostu nie czuję się jak kierowca w trakcie wyścigu. Online jak to online, w PC to można powiedzieć, że była kultura, tutaj co chwilę w stawce znajdzie się paru "spychaczy", którzy skutecznie potrafią zepsuć zabawę. Może jestem newbie w temacie gier wyścigowych, ale ja tu czuję bardziej arcade, niż sim (wszystkie asysty po za ABSem mam wyłączone). Przyznam, że to moje pierwsze GT i jestem bardzo rozczarowany, nie to tego oczekiwałem, po opiniach ludzi które słyszałem od wielu lat na temat tej legendarnej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay póki co nawet całkiem mi się spodobał, ale czy ta gra nastawiona jest głównie na online? Czy warto kupić ten tytuł dla samego single? Czy w pełnej wersji doświadczyć będzie można jakichś innych warunków pogodowych od "pogodnie" i "pochmurnie"? I czy wreszcie w offline jest możliwość pogrania na większej ilości tras niż tych 5-6 podstawowych? Jestem dopiero po pierwszym zapoznaniu się z grą, toteż pewnie wszystkiego jeszcze nie odkryłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E, ja odpuszczam. 4, 5 i 6 wymeczylem do bolu ale tutaj brak torow, malutko samochodow (poziom ps5? No nieeee wiem..) i kompletny brak poczucia jakiejkolwiek predkosci to juz nie dla mnie. Na liczniku 70 mil prawie a pokonywanie zakretu 20-30 stopni trwa wieki i samochod sie prawie nie porusza. Stare dobre gt ale bez swojej zawartosci(szczegolnie maksowania czasow na swinioringu) i stawianie na samo online to spadowa. Tworcy gry maja prawo robic co sobie tylko wymarza, szkoda tylko ze nie ma za bardzo nic innego do pojezdzenia na ps4 bo gt predko na pewno nie kupie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy zawsze w serii GT samochody się tak od siebie dziwnie odbijały?  Moją pierwszą grą typu sim był PC i szczerze powiem, że jakoś dziwnie mi się gra teraz w GT, jakoś nie czuję tu zbyt dużo realizmu, po za tym mam olbrzymi problem z immersją...te zderzenia samochodów, te fikcyjne tory, dziwny wg mnie model jazdy w słabszych furach, no po prostu nie czuję się jak kierowca w trakcie wyścigu. Online jak to online, w PC to można powiedzieć, że była kultura, tutaj co chwilę w stawce znajdzie się paru "spychaczy", którzy skutecznie potrafią zepsuć zabawę. Może jestem newbie w temacie gier wyścigowych, ale ja tu czuję bardziej arcade, niż sim (wszystkie asysty po za ABSem mam wyłączone). Przyznam, że to moje pierwsze GT i jestem bardzo rozczarowany, nie to tego oczekiwałem, po opiniach ludzi które słyszałem od wielu lat na temat tej legendarnej serii.
W GT królował model jazdy, ilość aut i możliwość jeżdżenia starym używanym gratem kupionym na rynku używanych fur. Kupowałeś starą Honde, zakładałeś nowe opony i turbo i bawiłeś się jak dziecko. Niestety cała reszta była, jest i wygląda na to, że będzie w najlepszym wypadku średnia... Oczekiwanie od GT Sport jakiś cudów to tak jakby liczyć, że kolejny Assassin albo CoD zrewolucjonizuje cały rynek... Niby od początku było mówione, że skupiają się tu na online, ale ta gra nie różni się niczym od konkurencji, ba, jest wręcz znacznie uboższa w zawartość, a o Forzy nawet nie wspominam.

Wracając do Twojego pytania, tak, auta w GT zawsze zachowywały się jak kartonowe pudła, albo puste butelki wrzucone do wanny, nawet oddają taki sam odgłos przy kontakcie dwóch aut. Jeśli chodzi o online to pamiętaj, że GT zawsze było uznawane za mainstream, więc ilość debili w online będzie automatycznie znacznie większa niż w takim PC, gdzie jazda bez asyst eliminuje gościa już na samym starcie. Tutaj nie pomogą im nawet ich cudaczne rankingi i inne wymysły. Online klasycznie to będzie jeden wielki burdel na pierwszych zakrętach.

Wszystko byłoby ok, gdyby ta gra kosztowała max 140 zł w dniu premiery i była oficjalnie uznana za wstęp do GT7. Jednak postawa PD nie wróży niczego dobrego i zobaczymy jak się to wszystko odbije na sprzedaży. Wiele ludzi pojedzie na sentymencie do marki, ale na tym kokosów się nie zbije.

Od czasu GT4 ta seria stoi w miejscu. Nie wiem czy to japońska filozofia czy po prostu przyjęli strategie odcinania kuponów. Z jednej strony chciałbym, żeby Sport odniosło porażkę, może wtedy zaczną myśleć, bo o ile porażkę GT6 można było zwalić na nową generację, tak tutaj nie ma już wymówek. Jednak jestem z tą serią od samego początku i serce mi się kraje jak widzę co oni wyprawiają.... No chyba, że to jakaś większa strategia typu Sport będzie pod online, a numerowane odsłony pełen singiel z masą funkcji. Ale to czas pokaże.

Dobra, rozpisałem się przed snem...
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, CePeeN napisał:

Dziś udało mi się dołączyć do wyścigów online, Wow :) No online jest zdecydowanie fajniej bo emocje są większe.

 

Są i emocje, i zażenowanie zachowaniem się gimbazy. Pozostaje mieć nadzieję, że w full wersji i po jakimś czasie spychacze sami się wystrzelają i pozbędą się tej gry.

System kar został nieco udoskonalony ( przynajmniej według mnie) - naliczyło mi karę za wyjazd poza tor, po chwili jakiś gość z impetem wleciał we mnie a mi kara czasowa się skasowała ;) Pojechałem co prawda jeden wyścig, ale w 21 osób nie uświadczyłem ŻADNYCH lagów. 

 

10 godzin temu, Dilerus napisał:

Czy zawsze w serii GT samochody się tak od siebie dziwnie odbijały?  Moją pierwszą grą typu sim był PC i szczerze powiem, że jakoś dziwnie mi się gra teraz w GT, jakoś nie czuję tu zbyt dużo realizmu, po za tym mam olbrzymi problem z immersją...te zderzenia samochodów, te fikcyjne tory, dziwny wg mnie model jazdy w słabszych furach, no po prostu nie czuję się jak kierowca w trakcie wyścigu. Online jak to online, w PC to można powiedzieć, że była kultura, tutaj co chwilę w stawce znajdzie się paru "spychaczy", którzy skutecznie potrafią zepsuć zabawę. Może jestem newbie w temacie gier wyścigowych, ale ja tu czuję bardziej arcade, niż sim (wszystkie asysty po za ABSem mam wyłączone). Przyznam, że to moje pierwsze GT i jestem bardzo rozczarowany, nie to tego oczekiwałem, po opiniach ludzi które słyszałem od wielu lat na temat tej legendarnej serii.

 

W GT zawsze denerwował dźwięk zderzeń, efektu odbijania się nie kojarzę. Za to w PC1 powszechnie jest znany efekt sklejania się aut, co musi mega denerwować ;)

Ja z kolei lepiej czuję się w słabszych furach, niż naleśnikach.

Gdyby PC wypuściło betę, to i tam doświadczył byś spychania na pierwszych zakrętach, jestem tego więcej niż pewien. Tak to już jest jak każdy rzuci się na grę od znanego producenta.

Pamiętajmy, że beta GTS udostępnia tylko szybkie daily races, bez zniszczeń, dowolne asysty itp.

 

9 godzin temu, asteilon napisał:

Gameplay póki co nawet całkiem mi się spodobał, ale czy ta gra nastawiona jest głównie na online? Czy warto kupić ten tytuł dla samego single? Czy w pełnej wersji doświadczyć będzie można jakichś innych warunków pogodowych od "pogodnie" i "pochmurnie"? I czy wreszcie w offline jest możliwość pogrania na większej ilości tras niż tych 5-6 podstawowych? Jestem dopiero po pierwszym zapoznaniu się z grą, toteż pewnie wszystkiego jeszcze nie odkryłem.

 

Jest sporo wyzwań, których wymaxowanie zajmie na pewno sporo godzin. Wyzwania to nie tylko wystartuj i zahamuj - są tez wyścigi 30 lap, ze zjazdami do PITów itp.

Co najważniejsze, AI nie jest już takie głupie i na prawdę fajnie się z nimi jeździ.

Poza tym są custom races, gdzie ustawiasz sobie poziom AI, kto jaką klasą aut jeździ itp.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, spychacze są masakryczni, to może zabić przyjemność. Na owalu wczoraj trafiłem na jakiegoś debilnego Włocha który jeździł gorzej niż Palmer.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja na tym forum mam wrażenie że DEMO jest totalnie beznadziejne ? mam tylko nadzieję że pełna będzie się różnic od tej udostępnionej sieczki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja na tym forum mam wrażenie że DEMO jest totalnie beznadziejne ? mam tylko nadzieję że pełna będzie się różnic od tej udostępnionej sieczki 
Niestety nie miałem czasu na więcej nizli 40 minut ale pierwsze wrażenia były negatywne.
Crashe
Golf prowadzi się jak polonez
Może dziś jeszcze usiądę.


Sent from my Lenovo P2a42 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×