Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób, by dostać się do powtórek z wyścigów?

Beta wczoraj zakończyła żywot, a wraz z nią możliwość wejścia do biblioteki. Miałem tam kilka ciekawych wyścigów.

Szperałem w konsoli, ale nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MilczaR- napisał:

Jest jakiś sposób, by dostać się do powtórek z wyścigów?

Beta wczoraj zakończyła żywot, a wraz z nią możliwość wejścia do biblioteki. Miałem tam kilka ciekawych wyścigów.

Szperałem w konsoli, ale nic nie znalazłem.

Nie da rady bo zapisuje online 

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dobrze. Uliczne samochody na torze to pomyłka, czyli jak w życiu. W B-grupowej ewelinie założyć mniejsze turbo i będzie idealnie:good: M4 jest popsute, jakby zeszperowane na sztywno ale fani slajdów powinni być zadowoleni. Dla każdego coś miłego. Wszystko opakowane smaczkami. Niezły szpil się szykuje :lewy: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie odnośnie zakładania tego turbo, w becie nie widziałem możliwości tunignowania auta jak choćby w GT5, czyli zmiany turbo, wydechu, itp. Jedynie jakieś 3 poziomy dla mocy i odciążenia auta.. czyżby z tego zrezygnowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Elliot778 napisał:

Nie da rady bo zapisuje online 

Intrygująca sprawa. Zakładając, że powtórki zapisywały im się na serwerach, to co oni tam mają za bydle.

W betę grało milion graczy. Załóżmy, że każdy miał po TYLKO 10 zapisanych powtórek, to daje 10 milionów takich powtórek. A co jak będzie pełna wersja i miliard powtórek.

Choć w sumie jestem laikiem w tej kwestii, więc mogę się nie znać i działa to inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kolos28 napisał:

A ja wrócę do warunków pogodowych, myślicie, że w pełnej wersji będzie ich więcej i zobaczymy deszcz oraz mokrą nawierzchnie? Myślicie, że jest szansa na zmienne warunki pogodowe ?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie sadze, jesli cos dodadza to grubo po premierze, GT to moim zdaniem przyklad gry ktora jest rozwijana (GT5 i 6) ale wlasnie dlatego warto poczekac i kupic pozniej.

Kaz cos mowil ze zmiennych warunkow nie bedzie.

 

4 godziny temu, MilczaR- napisał:

Intrygująca sprawa. Zakładając, że powtórki zapisywały im się na serwerach, to co oni tam mają za bydle.

W betę grało milion graczy. Załóżmy, że każdy miał po TYLKO 10 zapisanych powtórek, to daje 10 milionów takich powtórek. A co jak będzie pełna wersja i miliard powtórek.

Choć w sumie jestem laikiem w tej kwestii, więc mogę się nie znać i działa to inaczej.

 

Patrzac na inne gry (takze PeCetowe) to same powtorki zbyt wiele nie waza, to nie jest film ktory jest zapisany (jak w przypadku PS Share) a plik majacy informacje o pozycjach na torze X samochodow, ich predkosciach polozeniu wzgledem toru i przeciwnikow itd. Jesli dobrze pamietam w jednej z gier (nie pomne jakiej) plik powtorki to bylo cos miedzy 500KB a 3MB.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Patrzac na inne gry (takze PeCetowe) to same powtorki zbyt wiele nie waza, to nie jest film ktory jest zapisany (jak w przypadku PS Share) a plik majacy informacje o pozycjach na torze X samochodow, ich predkosciach polozeniu wzgledem toru i przeciwnikow itd. Jesli dobrze pamietam w jednej z gier (nie pomne jakiej) plik powtorki to bylo cos miedzy 500KB a 3MB.

w sumie logiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w GT Sport na VR, mój pierwszy kontakt w ogóle z wirtualną rzeczywistością. Potencjał w technologii jest, szczególnie w przypadku ścigałek. W symulatorach mam taki problem, że jeździ się w nich trudniej niż w realu nawet takimi mniej wariackimi furami jak MX-5, nie mam takiego czucia odległości, auta itp. W VR od razu inne czucie pojazdu, drogi hamowania wyczuwalne naturalnie, w ogóle inna jazda. Tylko grafika to na razie dramat, taki okres wczesnego ps2, za mała moc przerobowa w obecnych konsolach na taką technologię, jeszcze generacja za wcześnie, żeby to traktować poważnie. A Gran Turismo jak to Gran Turismo - przyjemnie się jechało, całość utrzymana w charakterystycznym dla serii klimacie, tylko szkoda, że po 4 latach od premiery konsoli dostajemy GT7 prolog  - bo nikt mi nie powie, że to pełnoprawna odsłona serii. Jakby mieli godność ludzką to zawołaliby 99zł na premierę jako taki ,,starter pack''. 249 to kpina i środkowy palec w stronę fanów serii.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jest sens grać na padzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak gdyż to nie jest pCars czy Assetto Corsa

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizej mi juz do czterech dych niz do trzech, byc moze jestem za stary na zmiany.  Gran Turismo ogrywane od pierwszej czesci. Wzcesniej Amiga 500, Atari 65XE,  konsole i automaty. Nigdy nie wymiatalem w zadnej grze, ale jezdzic od zawsze lubilem. Padlo jakims trafem na GT. Czasy PSX i PS2, piraty - wiadomo - przy takiej ilosci gier, trudno wyskillowac jedna. Gry do 5 rano na kinseskopie. Starsi znaja te klimaty.

25 lat pozniej - dorosle zycie, inwestycja w porzadne stanowisko - 55 cali LED, Thrustmasters T300, Playseat, dobre 5.1... ale jakos fun mniejszy. GT5p, GT5, GT6 (mam do dzisiaj i nie zamierzam sie go pozybwac). Czegos brakowalo.

Nadeszlo PS4 - kupione i tak dluuuugo po premerze, z mysla o GT7. NIedawno zmienione na PRO. O GT7 ani widu ani slychu. Zdradzam GT z Assetto i pCars. Nigdy nie bylem zwolennikiem 1200 aut w GT6, tym bardziej gdzie MIaty i NIssmo bylo 68 odmian. Ale 100 iles aut piszczy bieda. Gry niezle, w wielu pojedynczych aspektach lepsze od GT (6). Ale po pojawieniu sie dema GT Sport, poszly do ZYda. Drive Club zostal z racji ze cyfrowa. Dokupilem wszystkie dodatki, bo ta gra sporawia mi przyjemnosc. Oczywisice inna niz GT, ale wiaodmo o co chodzi.

GT Sport mnie nie urzeklo, ale stara milosc nie rdzewieje. Mimo wielu wad, jutro pojde do sklepu i kupie gre. I mam zamiar ja porzadnie dojechac. BYc moze bedzie pierwsza platyna. Trzymam kciuku za tluste DLC. Moze znowu sie zawiode - wroc - nie to ze zwaiode, tylko po prostu nie bede usatysfakcjonowany. Ale wyglada na to, ze jestem za stary na zmiany. Jesli wiec chodzi o GT, to jestem na pokladzie.

To takie luzne przemyslenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zbytnio się nie martwię brakiem kampanii, ważne, że jest offline do pojeżdżenia ze sztuczną inteligencją!
Oby tylko zawartość była dodawana sukcesywnie w postaci nowych torów i aut a jak kiedyś od biedy dodadzą jakaś kampanię to spoko
Wszyscy płaczą nad tą kampania a czy pCars bądź AC spisało się w tym aspekcie? Moim zdaniem w tych grach mogło by nie być kampanii bo ich wykonanie jest na takim poziomie, że ło panie...

Aha, dużym plusem GTS jest model jazdy, który jest dobry i do pada i kierownicy.
Jutro się przekonam bo nie grałem w demo ani beta a gra już na dysku...
Martwi mnie to, że nie będzie raczej deszczu, zmiennych warunków pogodowych oraz wizualnych zniszczeń aut ale cóż poradzić - może dojdzie to w apdejtach

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytuj

oraz wizualnych zniszczeń aut 

Jak nie ma jak są? Mechaniczne też będą, gdzieś na Neogafie widziałem fotę z możliwymi opcjami do włączenia. 

 

Moja EK już nadana, może jutro będzie.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem na YT wizualnych uszkodzeń a auta obijały się nieźle o siebie natomiast czytałem, że mechaniczne są i czuć jak się coś uszkodzi. Dziś po pracy się przekonam

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są zarysowania na lakierze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie uszkodzenia biorąc pod uwagę, że po przywaleniu w inne auto powinny tłuc się reflektory, wyginać blacha, nie wspominając o zderzakach, które powinny odpadać

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie uszkodzenia biorąc pod uwagę, że po przywaleniu w inne auto powinny tłuc się reflektory, wyginać blacha, nie wspominając o zderzakach, które powinny odpadać

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka



Powinny, ale spotkałem się z opinia (w związku z inna ścigałka) ze producenci samochodów dający licencje nie życzą sobie zbyt wyraźnych zniszczeń wizualnych, nie wiem na ile to prawda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko zarysowania, widziałem pęknięte lampy, więc zakładam że są też jakieś odkształcenia. Dla mnie to i tak mało ważne, bo w tej grze chodzi o to żeby auta nie uszkodzić.

 

Moja już dojechała, urlop do końca tygodnia już jest :)

 

 

IMG_20171018_091444 (Medium).jpg

Edytowane przez Yog-Sothoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że chodzi bardziej o to by nie doprowadzać auta do stłuczek ale czasem ktoś nas trafi a jednak wygląd aut po uderzeniu powinny wyglądać naturalnie a tak ma się wrażenie jakby auta pancerne jeździły po torze

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, CePeeN napisał:


Powinny, ale spotkałem się z opinia (w związku z inna ścigałka) ze producenci samochodów dający licencje nie życzą sobie zbyt wyraźnych zniszczeń wizualnych, nie wiem na ile to prawda.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No tak można sobie samemu wmawiać licencje itp itd...........dupa tam po prostu nie potrafia tego dobrze zrobic.Jakos konkurencja to ma np.pCars czy Forza 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MrArt-PL napisał:

No tak można sobie samemu wmawiać licencje itp itd...........dupa tam po prostu nie potrafia tego dobrze zrobic.Jakos konkurencja to ma np.pCars czy Forza 7.

No ja wiem, nie wmawaiam sobie, po prostu spotkalem sie z taka opinia, niestety model zniszczen to tylko jeden z problemow GT:S, a jest ich calkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CePeeN napisał:

No ja wiem, nie wmawaiam sobie, po prostu spotkalem sie z taka opinia, niestety model zniszczen to tylko jeden z problemow GT:S, a jest ich calkiem sporo.

Dokładnie tak jak mówisz,a bardzo liczyłem na tą grę...............................:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×