Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykłe PS4 here, ale i tak gra jest bardzo ładna. Ma czasem słabsze momenty graficznie, ale główny nacisk poszedł na auta i tutaj nie ma się do czego przyczepić. System kar działa całkiem nieźle, na tą chwilę już odseparowało sporo nieuważnych graczy, awansowało mnie do PK D i PFP B i od razu widać że ludzie starają się kulturalnie jeździć. Widać też od razu po czasach że to poziom wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie graficznie wszystko się podoba ale pewnie bo gram na najwyższych ustawieniach graficznych, ogólnie wszystko zaczyna mi się podobać. Model jazdy, muzyka w tle menu, sposób zdobywania torów , aut.
Liczę na dużo nowej zawartości. Podobno ma być ponad 500 aut i nowe trasy.
Szkółka też jest świetna

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na pro ale nie podzielam zachwytów. Faktycznie auta i oświetlenie są świetne ale tory momentami wyglądają jak z ps3


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Polecam obejrzeć, myślałem że GTS ma prebaked oświetlenie a tu jednak nie do końca,.To samo z drzewami, okazuje się że sama ich jakość wykonania jest lepsza niż w Forzie, jednak z powodu tej techniki powstają jakieś glitche wizualne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale muszę jeszcze raz na spokojnie obejrzeć. W aspekcie oświetlenia czy detali modeli GT:S rządzi, ale już np odbicia na Mazdzie w GTS wyglądają słabo. Drzewa niby lepsze ale robią wrażenie bardzo złe wykonanych(przynajmniej w demie tak było). Ogólnie pod względem graficznym GTS potrafi zachwycić ale potrafi tez wyglądać kiepsko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na jakich ustawieniach wspomagaczy jest sens grać na padzie?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expert. Wydaje mi się ze wszystko miałem wyłączone, ewentualnie abs na minimum.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z PK i PFP?

Czy ktoś kto ma PK np na B a drugi na C to który ma wyższą rangę?

I tak samo przy PFP, bardziej fair gra ten co ma B czy C?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Fredi_Bobik napisał:

A jak to jest z PK i PFP?

Czy ktoś kto ma PK np na B a drugi na C to który ma wyższą rangę?

I tak samo przy PFP, bardziej fair gra ten co ma B czy C?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

 

To idzie od F do A. Czyli im bliżej A (albo S trzeba by sprwadzic) to wyzszy poziom kierowcy PK, i tym lepiej i bardziej fair jedzie dany kierowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,wczoraj pojezdziliśmy ze stara ekipą z GT5/GT6 i ...................... było naprawdę przyjemnie.Pomimo błędów tej gry i skromnej ilości samochodów po rozegraniu pierwszego wyścigu człowiek znowu czuje tego ducha GT.

Padem naprawdę jezdzi się przyjemnie,auta prowadzą się bardzo przewidywalnie po prostu można wybrać auto i jechać bez spedzania miliona minut na ustawianiu samochodu pod każdy tor i wyścig.

Opcję ustawienia pokoju bardzo przyjazne i proste,po wybraniu samochodu z danej klasy róznice w osiagach bardzo zbliżone więc nie ma problemu z różnorodnością aut w danym wyścigu.

Mimo że byłem bardzo sceptycznie nastawiony do gry jestem bardzo miło zaskoczony:good:

ps.Jeżeli ktoś jest chętny na piątkowe wieczorne ściganie bez spiny  to zapraszam od godz.21-pokój będzie gotowy.

Nazwa pokoju Ziomki PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już trochę w grę, więc coś tam napiszę od siebie.

 

Pomimo pewnych obaw przed zakupem, jestem zadowolony z gry. Tak jak powyżej, czuć ducha GT. Jest zdobywanie aut za różne osiągnięcia, jest zdobywanie walut (kredyty i punkty milowe). 'Kampania' dla jednego gracza to mimo wszystko przygotowanie do późniejszych zmagań online.

W muzeum jest co poczytać, a livery editor daje praktycznie nieograniczone możliwości personalizacji auta - stworzenie niektórych potrafi zająć kilka ładnych godzin. Tryb fotograficzny mnie akurat nie interesuje, ale też jest dopieszczony.

Kopie aut aż tak mi nie przeszkadzają jak mała ilość torów. Te wymyślne są całkiem fajne - Dragon Tail, Maggiore czy Alsace. Rajdowe mogli by sobie odpuścić.

Sama jazda jest przyjemna, choć nie tak jak w AC. Jazda bez TCS autem innym niż AWD jest praktycznie niemożliwa, przez co w wyścigach online dominują głównie GTRy :negative: Ruszenie autem RWD bez TCS to chyba największa niedoróbka pod względem fizyki jazdy. Auto mieli i stoi w miejscu, najlepiej to widać na przykładzie niezbyt mocnej Mazdy MX-5.

Sport mode bardzo mi się podoba. Nie trzeba zgranej ekipy, żeby poczuć pozytywne emocje podczas daily races. Na jakieś 10 wyścigów tylko na dwóch miałem jakieś nieczyste akcje, a dopiero jestem na rangach D B. Ostatnio zmniejszyli ilość startujących w wyścigach daily, dzięki czemu jest mniejszy chaos i mniej rammerów. Póki co rotacja wyścigów jest 2x w tygodniu, więc jest czas na pokombinowanie z setupem, wykręcenie dobrego czasu kwali i na same wyścigi.

Gdyby była codziennie (tak jak w becie czy demie) to trzeba by mieć kilka godzin dziennie na granie żeby to wszystko ogarnąć ;)

Ostatnio też daily races są wydłużane. Obecnie jest 10 okr. wyścig Gr.3 na Nurburgring GP,  czyli jakieś 20min. jazdy. Do tego w niedługim czasie dojdą mistrzostwa marek, nacji oraz mistrzostwa Polyphony Digital. Do każdego się zapisz, przygotuj setup, zrób wyśrubowane kółko w kwali - na prawdę będzie co w tej grze robić, oczywiście online ;)

Osobiście podpisałem kontrakt z Audi, ale nie widzę zbyt dużych szans z GTRami. TT Cup jest FWD, i nawet BoP nie pozwala mi się zbliżyć do czasów, jakie kręcą GTRy na Dragon Tail. Ja robię 1.49.7 a GTRy 1.46-1.47.... Na bardziej krętych torach będzie tylko gorzej.

Pozostaje mieć nadzieję, że gracze podpiszą kontrakty sercem i będzie duża różnorodność na GRIDzie ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma PS  prosiaka ale TV nie 4k HDR. Dupy nie urywa. Moje oko piesci bardziej Drive Club (otoczenie, pogoda). Ale to mi nie przeszkadza.

Narazie robie kampanie. sredniozaawansowany robi juz mi problemy i podchodzilem do trech wyzwan po kilkanascie razy, zeby zdobyc zloto.

Ogolnie, gdyby oddali te gre 3 lata wczesniej, byloby OK. Teraz to niestety nic szczegolnego.

Lubie w to grac, lubie model jazdy, choc tak jak wspomniano - bez TCS, nieco mocniejsze auta, to kabaret. OK, to jest do opanowania, ale niestety  ja tu nie widze podobienstwa do rzeczywistej jazdy. Sportowe twarde i np BMW M4 sa trudniejsze do opanowania niz Tarpan na lodzie. Dzwieki tez mnie rozczarowaly. Po pierwsze, jest stereo lub 7.1 do wyboru. JAko ze mam 5.1, wybralem stereo. ROwniez przy zmianach kamer, dzwieki sa niewiele inne (W GT6 byly zdecydowanie inne). Swist turbiny w kazdym aucie brzmi tak samo, strzaly z wydechu za ciche. Nie ma tego ognia, jakiego oczekuje od jazdy dopakowanym autem.

Ale bede gral. I bede czekac na DLC. Aut malo, jednak w porownaniu do AC i pC1, gdzie liczba jest podobna, przekroj zdecydowanie lepszy, mimo, ze troche klonow jest.

I problem mam z T300 - gdy wybieram pruzejscie PS do spoczynku, to sie wylacza...

Powoli kusi mnie pCars2, a nawet Forza, ale do Forzy musialbym kiere kupowac wiec troche skifa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, FanWyscigow46 napisał:

Jak myślicie co będzie lepszym wyborem PC2 czy GTS?

 

To zalezy.

 

Miltiplayer jest dla Ciebie wazniejszy, nie musisz miec zmiennych warunkow pogodowych, nie przeszkadza tobie 17 torow z czego chyba 6 realnych w 40 wariantach, masz kierownice T150/T300 z ktorymi trzeba kombinowac zeby FFB dzialal. - GTS.

 

Chcesz duzo wiecej torow, zmienne warunki pogodowe i singla a takze multika - PC2.

 

To w duuuzym skrocie moja opinia.

 

 

 

===============

@mataman

Dali latke do T300 czy dalej kombinowanie z podpieta kierownica, wypiac przelaczyc w tryb PS3 i uzywac jako t500? U Ciebie to dziala bo masz pro pedaly, pytanie czy u tych co maja stockowe (gaz, hamulec) tez to zadziala poprawnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, FanWyscigow46 napisał:

Najbardziej zależy mi na fizyce oraz e-sporcie.

 

Mnie fizyka w GTS lezala calkiem OK (nie mam porownania do PC2 niestety).

e-sport to cos czym szczyci sie GTS.

 

Zaznaczam gralem tylko w bete i demo. I poza skromym wyborem torow, nie widzialem tam wiekszych minusow.

Co do e-sportu sie nie wypowiem bo roznie ludzie oceniaja system punktowania kierowcow.

 

 

@mataman

Dobra wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w końcu swoją kopię, na razie pykam sobie szkołę i ogólnie singla, przed wejściem do online trzeba się ubrać w konkretne furki, a tu przy okazji coś wpadnie.

Pierwsze wrażenia były dość średnie, grafika na pewno mnie nie powaliła. Powiedziałbym, że to standard GT, czyli ładne autka i mniej ładne sterylne otoczenie, a i tak ustawiłem już konsole pod kątem jakości, a nie wydajności. Na pewno nie zobaczyłem nic, co by mnie zawaliło z nóg, a szkoda. Może mnie jeszcze coś zaskoczy później.

Najważniejsze dla mnie, czyli singiel to śmiech na sali. Tak wiem, że "skupiają się na online, blablabla", jednak zawartość single, która w dodatku i tak jest always online to dla mnie śmiech na sali. Mamy szkołę, jakieś proste misję i coś w rodzaju time triali na torach i tyle. Jak oni nic nie dodadzą w przyszłości dla samotnych graczy to średnia im jeszcze bardziej poleci. Po 2 czy 3 godzinach grania mam prawie całą szkole na złoto. Jak reszta tak szybko pójdzie to jedyne co pozostanie to jazda online w nieskończoność.

Jednak model jazdy to jest to co w GT lubię najbardziej. Tzn. najbardziej lubię singla z używanymi furami, ale ktoś tam stwierdził, że pukanie się z randomami online to znacznie lepsza zabawa. Wracając do tematu, model jazdy jest świetny. Jestem na świeżo po PCars i tam mnie model jazdy wręcz męczył, a tutaj bawię się przednio. Bez asyst, bez wspomagania, a i tak świetnie czuć nawet najmocniejsze potwory. Gram na G29 i praktyczne na domyślnych ustawieniach śmiga się świetnie, jedynie sobie czułość zwiększyłem, bo coś koła za wolno mi skręcały.

Photomode fajny, zdjęcia wyglądają ładnie, ale wiadomo, że to tylko dodatek. Chociaż 9gb dodanych scen sugeruje, że pewnie będą dodawać regularnie coś ciekawego. Pewnie spędzę tutaj też trochę czasu, jednak szkoda, że nie można zmieniać kąta kamery, itd. Mamy z góry ustaloną pozycje samochodu, no chyba że ja coś źle robię.

Zobaczymy na ile ta gra mi wystarczy. Tak naprawdę, gdyby nie dowalili tymi trzema złotymi pucharami, to gra by pękła w przeciągu 2, 3 dni, a tak przynajmniej będzie jakaś motywacja do powrotów. Mimo wszystko, jak mówiłem wcześniej, liczę że będą dodawać sporo nowych rzeczy, szczególnie dla singla. I nie chodzi mi tutaj o auta i tory, liczę na jakieś ciekawe eventy, nawet coś na wzór tego co było w GT5 i GT6, regularnie odświeżane codzienne i może jakieś trudniejsze tygodniowe. Byłoby fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

 

Moze ja jestem stary - ale ostanie co mnie w grach kreci to kreator tapet (photomode - w kazdej grze go oferujacej korzystalem moze max 3 razy), i edytor naklejek na wozy... nie mam jakies szczegolnej potrzeby personaizacji i siedzienia w tym trybie woje jezdzic - i nie ma znaczenia jaka to gra - GT, forza czy jeszcze inna.

 

Co do singla sie zgadzamy, ja ta gre skreslilem przez to jak singiel w niej wyglada. Moze jak spadnie z ceny to kupie, bo model jazdy jest fajny i mi pasuje.

 

Co do innych rzeczy always online po czesci moge zrozumiec to gra nastawiona na multi, esport i online. Ale  juz implementacje tegoz nie. Praktycznie wszystko z wyjatkiem arcade jest online. Implementacja to jakas padaczka, nawet licencji bedac offline nie porobisz, nawet zdjecia w photo mode nie zrobisz, nawet fury nie okleisz...

 

Cytuj

na razie pykam sobie szkołę i ogólnie singla, przed wejściem do online trzeba się ubrać w konkretne furki

Tutaj tez ponoc nie do konca bo gra jak czytalem w paru reckach daje woz/wozy do eventow online jesli takowy nie figuruje w twoim garazu. Mozliwe ze w prywatnych lobby mozesz korzystac tylko ze swoich wozow, ale tutaj pewny nie jestem. 

 

Milego grania.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Always online jest z prostego powodu. Żeby save był na serwerach co eliminuje możliwość grzebania w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, mataman napisał:

Always online jest z prostego powodu. Żeby save był na serwerach co eliminuje możliwość grzebania w nim.

 

captain-obvious.jpg

 

Tyle ze to powinno sie tyczyc rzeczy online. Serio uwazasz ze posiadanie czesci save lub osobnego ktory synchronizowany jest kiedy jestes polaczony z siecia dla trybu kariery czy photo mode czy livery editora przekracza zdolnosci PD? Czy moze ktos bedzie hackowal photo mode?

Oczywistym jest ze ze wszystkie statsy online bezpieczniej trzymac po stronie servera nizli klienta. Ale tutaj moim zdaniem przesadzili.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody masz w garażu? Masz. Gdyby save był na konsoli to by ludzie kombinowali. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kombinowali z grafiką w nowym patchu? Jakoś mam wrażenie lekkiego mydła/ząbkowania..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co ile jest zmiana torów? Ja jebie, ileż można jeździć po jednym i tym samym torze... Najlepsze jest to, że w becie regularnie codziennie się zmieniały...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×