Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

@Elliot778

Plus za fajnie napisany post. Ladnie podumowane.

Ale, ze sie powtorze, to te zmiany to bylo 2 i pol roku pracy? No jesli tak i jesli GT7 bedzie mialo przyniesc jeszcze wiecej zmian to ile lat im to zajmie kolejne 5?

Ja rozumiem ze nie od razu Krakow zbudowano, ale taki pCARS ile byl tworzony? kolo 4rech lat tak? w tym jeszcze czesc srodkow pozyskano dzieki spolecznosci. 

Zgodze sie ze pewnie wielu siegnie po po GTS ale nie koniecznie juz w listopadzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak wyszedł Prolog do 5tki, kupiłem i mega rozczarowanie mnie spotkało, gram jeszcze w 6 i GT7 wygląda to identyko tylko w pełnym HD, żółtki od lat robią kopiuj wklej i zastanawiam się dlaczego tak długie odstępy między grami? założę się że w 7 nie będzie uszkodzeń ... lepiej kupić Project Cars ewentualnie Asceto Corsa, bo ten GT7 to nawet nie półprodukt a ćwierćprodukt ... no i tak powiem szczerze, jak inne gry zmieniają się grafcznie, to ci goście stoją od ps3 w tym samym miejscu, tak to wygląda jakby piątą częścią zrobili max na co ich stać, i później nie mieli nic do zaoferowania. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bezpośrednie nagranie. W trakcie weekendu będą wrzucać jeszcze kilka filmów. :x:

+ porównanie Nurburgring z GT6.

iCmOT2y.jpg

Edytowane przez Grandy111
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Malakay napisał:

Pamiętam jak wyszedł Prolog do 5tki, kupiłem i mega rozczarowanie mnie spotkało, gram jeszcze w 6 i GT7 wygląda to identyko tylko w pełnym HD, żółtki od lat robią kopiuj wklej i zastanawiam się dlaczego tak długie odstępy między grami? założę się że w 7 nie będzie uszkodzeń ... lepiej kupić Project Cars ewentualnie Asceto Corsa, bo ten GT7 to nawet nie półprodukt a ćwierćprodukt ... no i tak powiem szczerze, jak inne gry zmieniają się grafcznie, to ci goście stoją od ps3 w tym samym miejscu, tak to wygląda jakby piątą częścią zrobili max na co ich stać, i później nie mieli nic do zaoferowania. 

Rozumiem rozgoryczenie, ale zauwaz ze GT Sport to nie jest GT7, pewnie beda celowac tym w zbudowanie nowej bazy fanow, zawody esportowe itd. 

GT jest specyficzne, zabrzmie teraz jak nawiedzony ale otacza je jakas magia :) Juz wyjasniam o co chodzi wielu w tym ja narzeka na sterylnosc i to czego brak bylo w GT5 i GT6 a jednak dalej gram w GT6 i mam mimo jego wad sporo funu. 

Nie zmienia to faktu, ze czytajac historie GT5 widzialem ile roczarowan bylo na premiere, wlozyli w ta wersje kupe pracy, wydali naprawde juz dobrze polatana i z masa DLC edycje Academy od ktorej zaczalem przygode z GT, ale jak zobaczylem 6ke to szczerze nie bylem zachwycony gdyby nie to ze wycieli wszystko co zwiazane z online (zawody sezonowe, gielde wozow uzywanych, i wyscigi online) to pewnie bym sie na GT6 nie przesiadl. A jak juz sie przesiadlem to gra spadla ponizej polowy ceny premierowej, i co i mimo iz moglem narzekac na wiekszosc tych samych elementow bawilem i dalej bawie sie swietnie.

Tak wiec, mimo iz pewnie nie bede zachwycony jakoscia GT Sport to jesli tylko uznam ze cena jest adekwanta do zawartosci (pewnie dopiero po 2giej obnizce) moze nabede, jesli wylacza online w GT6, to niestety moze to tylko przyszpieszyc decyzje o kupnie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Grandy111 napisał:

Bezpośrednie nagranie. W trakcie weekendu będą wrzucać jeszcze kilka filmów. :x:

+ porównanie Nurburgring z GT6.

 

  Ukryj zawartość

 

iCmOT2y.jpg

 

 

Szali nie robi chociaż widać różnice głownie w oświetleniu. Naturalniej to wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty, oglądnąłem gameplay i jedno co mi przychodzi do głowy to ... litość, wasza litość nad grą która po tym jak wygląda zasługuję na wyśmianie i wytykanie palcem :)

Tak nie powinien wyglądać ekskluziw na konsole nowej generacji, ale mogę się nie znać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT zawsze przeszkadzał mi brak rozmycia. W ogóle nie czuć tej szybkiej jazdy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie GT 6,5. Grafa powinna masakrować jak w Uncharted, tego oczekuje. No i dźwięk, muszą poprawić dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszego hejtu do gry która jeszcze nie wyszła . GT na ps3 to najlepsza seria wyścigowa na stare konsole. Pomimo posiadania ps4 i PC dalej wole grać w GT6 . To gloryfikowane przez niektórych PC , od momentu premiery przez długi długi czas w ogóle nie było grywalne. Do tej pory jest cienko zreszta . Gra która rozkalibrowuje kierownice , nie zapamiętuje ustawień , nie zapamiętuje czasów , generuje niewidoczne ściany na torze , wywala z gry , zle ustawia ciśnienia opon w czasie pitu , brak czatu pisanego w pokoju wyścigowym, beznadziejna opcja pogodowa, i wiele wiele innego syfu który zafundowało nam Projekt Cars :( Dla kogoś to jest wyznacznik jak powinny wyglądać wyścigi na nowej generacji ?? 

Wczoraj po długiej przerwie na DS3 odpaliłem stara konsole , podpiąłem kiere i włączyłem GT6 . Kiera sie bez problemu skalibrowala , kupiłem Mazdę 787 LMP, założyłem słuchawki i pojechałem godzinny wyscig z kumplami ....było zajebiscie a w słuchawkach jeszcze lepiej :) Jak widzę zwiastun GTS z autami serii GT3 takimi jak Aston Martin GT3 czy Ferrari GT3 to mam gęsia skórkę i juz wiem ze od listopada organizujemy w GT by Night pełnoprawna serie GT3 z autkami których zawsze mi brakowało;)

Kolejny zarzut taki że to płatne demo bedzie . Hehe bardzo dziękuje za takie płatne demo , chętnie zakupie :). Ponad 130 aut super premium stworzonych od zera , laserowo skanowane tory , dodatki , eventy , wyzwania , cała masa opcji społecznościowych ...więcej zawartości niż w takiej Topowej grze;) jak PC:( 

No i na koniec grafika . Pomimo posiadania ps4 w GT6 dalej gra sie przyjemnie . Polyphony wycisnęła wszystko co sie da z konsoli poprzedniej generacji i jestem spokojny o jakość produktu na ps4 . Nie oceniam książki po okładce ani gry po filmikach słabej jakości z wczesnej wersji gry. 

Rozumiem ze miło jest pojechac kogoś lub coś , szczególnie kultowa markę ale ....jak wyjdzie GTS to i tak spotkamy się na torze , w grze zrobionej przez PD:)

Szkoda tylko że trzeba czekać aż do listopada ale....tyle sie czekało to i te kilka miesięcy jakos zleci:) 

A i powodzenia w wylewaniu hejtu:) Pozdro , peace :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mataman

Biorac pod uwage ze wielu uwazalo i dalej uwaza ze GT6 to GT5,5 to GTS bedzie czym GT5 i 3/4? :P

Jesli chodzi o grafike, to nie spodziewalbym sie cudow - to ma byc gra dzialajaca z PS VR, wiec nie dosc ze PD czeka wiele pracy jeszcze to pewnie zasoby skupia sie na tym zeby to plynnie dzialalo z VR a nie na rasowaniu grafy na tradycyjnym wyswietlaczu. Brak dema, brak bety, i pewnie Sony bedzie ich pogadniac zeby nie bylo obsuwy na listopad. To moze sie odbic czkawka... moze ale nie musi.

Jesli w 2,5 roku stawiali na VR, 137 nowych odpicowanych modeli  uber premium i rzeczy takie jak photo mode, i naklejki to niestety rreszta wyglada jak na pokazie i jak w opinii Eurogamera - brzmi,  wyglada i gra sie w to dokladnie tak samo jak w GT6.

@Grandy111

Na porownaniu screenow powiedzialbym remis, ktorys wydlada lepiej w GT6, ktorys w GTS, wiekszosc tak samo.

 

@dr-yogi-reborn

Alez Doktorze, oceniamy co widzimy i to przez pryzmat wlasnych oczekiwan - to ze czasami zaleci szydera to nie jest zaraz tam hejt ;)

Ja staz z GT mam maly, ale poczytalem calkiem sporo, GT5 Prolog - i grupa troche zawiedzionych graczy, GT5 ktore bylo latane na potege i tez w dniu premiery wielu bylo rozczarowanych, GT6 w koncu ktore bylo malym kroczkiem i mozna by powiedziec ze to GT5,5. Wielu tkwilo przy GT5 ale jak wyszla ostania aktualizacja w ktorej zabili wszystkie funkcje online to co mieli zrobic? Dobrze ze do czasu jak to nastapilo to GT6 mozna bylo wyrwac juz po 99pln.

Nie znaczy to ze GTS bedzie, zle - ale po raz kolejny bedzie to prawie to samo. I tutaj sie ludzie dziela, jednym to pasuje,  inni oczekiwali by jakis zmian. W GT6 gralem jak lecial stream z GTS i tak masz racje gra sie bardzo przyjemnie i to wlasnie dlatego wybacza sie jej to ze nie zawsze wyglada idealnie, bo to poprzednia generacja bo to bo tamto. Biorac pod uwage nastawienie na VR wcale bym nie byl pewny czy PD wycisnie wszystko co mozna z PS4. I nie przecze ze wielu nawet jesli grafika w GTS bedzie niewiele sie roznila od tej z GT6 spedzi w Sport setki godzin dobrze sie bawiac, ale to juz cecha indywidualna gracza czy rozgrywka pasuje mu do tego stopnia, ze przymknie oko na to jak gra wyglada czy nie.

------

EDIT:

http://www.dualshockers.com/2016/05/20/gran-turismo-sport-will-have-damage-and-weather-polyphony-optimizing-for-60-fps/

- Pracuja nad modelem zniszczen

- Ceuja w 1080p@60fps gdzie priotytem ma byc 60fps

- bedzie pogoda, ale raczej nie dynamiczna a do wyboru przed wyscigiem.

 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, dr-yogi-reborn napisał:

Nie rozumiem waszego hejtu do gry która jeszcze nie wyszła . GT na ps3 to najlepsza seria wyścigowa na stare konsole. Pomimo posiadania ps4 i PC dalej wole grać w GT6 . To gloryfikowane przez niektórych PC , od momentu premiery przez długi długi czas w ogóle nie było grywalne. Do tej pory jest cienko zreszta . Gra która rozkalibrowuje kierownice , nie zapamiętuje ustawień , nie zapamiętuje czasów , generuje niewidoczne ściany na torze , wywala z gry , zle ustawia ciśnienia opon w czasie pitu , brak czatu pisanego w pokoju wyścigowym, beznadziejna opcja pogodowa, i wiele wiele innego syfu który zafundowało nam Projekt Cars :( Dla kogoś to jest wyznacznik jak powinny wyglądać wyścigi na nowej generacji ?? 

 

 

Tak jest wyznacznikiem dźwięku, grafiki, modelu jazdy. Mam Ci przypomnieć problemy z GT5 i GT6? Wiem ze do Ciebie nic nie przemawia, bo jesteś wręcz fanatycznym fanem serii GT. Poniekąd to rozumiem bo właściwie w nic innego nie grałeś jeżeli chodzi o simy, a czego oczy nie widzą tego..... Piszesz że gra jeszcze nie jest skończona. Ok zgoda, czyli przez pół roku nastąpi przełom mimo tego że pracują na nią już 3 lata?

Seria Gran Turismo zatrzymała się w rozwoju, ale  w sumie po co ma się zmieniać skoro i tak niedzielny gracz kupi. Wszyscy którzy poszukują czegoś więcej widzą ten japoński beton i grają w pCARS, AC czy iRacing. Do tych tytułów GT nie ma startu i nie zapowiada się że nastąpi tu jakaś zmiana. Japoński dev leży i kwiczy.

 

Całe szczęście niedługo wychodzi AC, w przeciągu roku pewnie pCARS 2, będzie w co grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego samego mogłem sie spodziewać po Tobie Mattaman . Ekspercie od wszelkich wyścigów:( W PC grałem i to słaba gra jest . Nawet nie zdążyliście sie z liga rozkręcić a juz ja chcieliście zamykać . PC jest po prostu słabe i malo miodne .

Przez czas od wyjścia zdażyło wychować sobie jednego fun boya ...Ciebie Matta .

Oczywiscie rozumiem Twój hejt na GT bo przecież przesiadłes sie  na ps4 i głupio byłoby w nic sie nie ścigać ;) Jednak do frajdy jaka miałeś w tym słabym GT cieżko powrócić ...ale spoko , rozumiem ze nie zobaczę Cie w GT S  ,  bo przecież seria stoi w miejscu ...hahaha . Może to i dobrze , czekaj na PC2 skoro jedynka jest i bedzie niedorobiona :) 

Gralem w rożne sciganko , w tym PC które kupiłem w wersji premium , przed premierą. Oceniłem , pograłem i mam swoją opinie . Poczytaj sobie Matta Wasze opisy wyścigów w temacie PC . Przy każdym wyścigu to samo : temu gra zafundowała to a innemu tamto, zawsze problemy ale ....to PC na ps4 , przecież kiedyś naprawią tą grę . Życzę powodzenia .

Co do AC to przekładanki juz sie zaczęły i zaraz sie okaże ze świetny symulator na komputer , na konsoli bedzie jednym wielkim buggiem.

 

I na koniec : grafika w PC nie powala , dźwięki są super , model jazdy słaby ....a to dla tego że żeby w ogóle pojechac trzeba najpierw poświecić godziny na ustawienie 1000 opcji FF , łatwo to spieprzyc a jak juz ustawisz ok to i tak Ci te ustawienia zresetuje . 

I na koniec , nie cwaniakuj Matta , jak zwykle . Jeśli ja jestem fun boyem dobrej gry to Ty jesteś ślepym hejterem dobrej gry lub lamerskim fun boyem słabej . 

Mogę Cie nazywać przeróżnie zgodnie z  Twoim kluczem oceny . 

Ja podałem tylko swoją opinie bez osobistych wycieczek ...a to błąd wyraźnie:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

29 minut temu, dr-yogi-reborn napisał:

Oczywiscie rozumiem Twój hejt na GT bo przecież przesiadłes sie  na ps4 i głupio byłoby w nic sie nie ścigać ;) 

I na koniec , nie cwaniakuj Matta , jak zwykle . Jeśli ja jestem fun boyem dobrej gry to Ty jesteś ślepym hejterem dobrej gry lub lamerskim fun boyem słabej . 

Nie nic nie rozumiesz, więcej ścigam się na pc, gdyż tam dostaje to czego oczekuje. Tobie nie pasuje nic co nie ma Gran Turismo w tytule i tyle ;)

 

Drugiego zdania nawet nie komentuje, takiej gimbazy po Tobie się nie spodziewałem.

 

 

Cytuj

Co do AC to przekładanki juz sie zaczęły i zaraz sie okaże ze świetny symulator na komputer , na konsoli bedzie jednym wielkim buggiem.

Przypomnij mi ile razy była przekładana premiera GT5 :P

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19 maja 2016 o 17:38, Grandy111 napisał:

UN5C4bc.jpg

YSSpLNA.jpg

Ku51VSs.jpg

nA5jJRK.jpg

ZAabQat.jpg

Ku51VSs.jpg

U0yEKZ1.jpg

7pWohcb.jpg

Obejrzałem sobie zajawkę jeszcze raz . Przyznam że jako ultra fanatyczny , zbetonialy wyznawca GT :))) , miałem ciarki na plecach :) Świetna muza , świetny klimat i zapowiedź kolejnej części celebracji motorsportu wszelakiego jakim jest seria GT . Miód az wylewa sie z ekranu :) To zawsze była główna zaleta GT . Grywalność , łatwość organizacji lig i eventow , mnogość dostępnych opcji oraz łatwość korzystania . To sprawiało ze GT było królem ściganek na ps3 . Po tym co zobaczyłem jestem spokojny że NIC sie nie zmieni na ps4 :)  Jeśli ktoś ma czas i ochotę gubić sie w 1000 ustawień i znosić ciagle błędy przy tak wielu opcjach niech szuka czego innego ;) Ja wpadam po robocie , odpalam konsole i oczekuje Mega Frajdy :) , bez kłopotów :) i mogę liczyć ( narazie ) tylko na GT :)   Już się nie mogę doczekać :) 

Tyle w tym odmiennym i dziwnym poście :( 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jedno ogromne ale nie widze modelu zniszczen halo jest rok 2016

i dzwiek w gt sport ssie auta brzmia tragicznie 

graficznie sam wyscig online wyglada drewnianie 

 

pisze jako wieloletni fan od czesci gt2 serIA GT stoi w miejscu od czesci 4-5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odnosze wrazenie ze GT dopada to samo co CoD - czyli niby jest to caly czas ta sama gra a jednak zmienia sie jej target. O ile w przypadku CoDa lasery, roboty, gejowskie rozowe skiny itd. dobrze sie sprawdzaja bo tego wlasnie chca 16-latki z USA i gra sprzedaje sie co roku w ilosci 20-25MLN sztuk, tak dla GT zamkniecie sie na baaardzo waskie grono pro-wannabes nie zdaje egzaminu, gracze poza przyjemnym, realistycznym modelem jazdy od gier wyscigowych oczekuja rowniez oszalamiajacej grafiki, swietnych dzwiekow, rozbudowanej kariery, wymagajacego AI, zaawansowanego tuningu, a GT od paru odslon nic z tych rzeczy nie oferuje. Dla mnie osobiscie wyznacziniem sciganek obecnie jest FM6 na XB1 bo jest to pakiet kompletny, wszystkie te elemanty ktore wymienilem stoja na jednakowym, wysokim poziomie. I na przykladzie wlasnie FM6 z PC vs XB1 doskonale widac jak negatywnie na cala gre wplywa brak takich opcji jak tuning mechaniczny, wizualny, livery editor, itd., to jest po prostu seria quick race'ow ktore nudza sie po doslownie kilku wyscigach, a GTS zapowiada sie na dokladnie to samo... Nie rozumiem tylko jak to jest mozliwe ze w czasach GT1>2>3>4 gdzie PD nie mialo zadnej konkurencji to z odslony na odslone sami sobie podnosili poprzeczke i wyznaczali nowe standardy, a teraz gdy gry wyscigowe zaczynaja wyrastac jak grzyby po deszczy to oni kopia dolek bo ich poprzeczka juz dawno lezy na ziemi a chca zejsc jeszcze nizej... To jest chyba ta japonska mentalnosc o ktorej ktos ladnie tutaj napisal. Lub,  zgodnie z teoria ktora ktos na glownej wysnul - gra jest zrushowana z rozkazu Sony bo ma promowac VR na koniec roku i basta. Mowia ze nadzieja umiera ostatnia, ale skoro przez 3 lata jedyne co zrobili to wywalili wozy z PS2 i podbli rozdzialke do FHD to ja niestety nie mam zadnej nadziei ze przez pol roku poprawia to czego nie umieja/nie chca poprawic od prawie dekady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, Gustaw napisał:

mam jedno ogromne ale nie widze modelu zniszczen halo jest rok 2016

No pare postow wyzej wklejalem:

:-) :-)

Cytuj

 

Producer Kazunori Yamauchi mentioned in an interview on Game Watch that the game has a damage system that already works internally, but it simply wasn’t activated in the build shown in London

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzwiek paskudny w tym pierwszym filmie do pcarsow sie nie umywa kto smigal audi r8 gt 3 to wie ze to pieknie brzmi jak w realu. A tu smiech litosci prosze 3 czesc te samw dzwieki suszarki.

Co do zniszczen uwierze jak zobacze tez czytalem ze na londyn nie pokazali bo nikt by nie dojechal. No prosze cos knuja z tym modelem zniszczen.

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mataman

Jacy poważni gracze wybierają Project CARS?

Na konsoli ludzie grają bo nie mają wyboru , jest tylko CARS.

Podaj mi jedną sensowną ligę na platformie Project Cars , nie ma żadnej.

Simracing istnieje praktycznie tylko na PCtach i liczą się tylko 3 gry , rFactor2 , iRacing, Assetto Corsa.

Żaden poważny gracz nie gra w CARS bo to dalej nie ten poziom (do yogiego , niestety GT to nawet poziom niżej niż słabe Project CARS , GT utknelo w simracingowym średniowieczu , gra która dalej nie ma rozwiązań gier które mają 10/12 lat) .

Ten sam problem jest z Dirt Rally , to jest dobry Dirt/Colin ale dalej jest to słaba gra rajdowa i cała scena simracingowa skupiająca się na rajdach siedzi na RBR (może i by się przesiedli , ale silnik Dirta jest tak beznadziejny ze nie daje możliwości dodawania dłuższych tras , przez co dla moderow jest stracony)

 

Simracing ma bardzo wąska grupę docelową , przez co jest mocno ograniczony do rynku PC ,i to się nigdy nie zmieni . Za dużo casuali na konsolach gra , do tego w naszym kraju widać pewien kryzys na polskiej scenie , nawet w tak prestiżowych ligach jak simracing.pl .

Kiedyś liczba serii powalała(było ich tak dużo ze sporo serii działało rotacyjnie co 2 tyg), praktycznie codziennie coś się działo . Dzisiaj już widać że zainteresowanie jest dużo mniejsze i ich oferta jest dużo ubozsza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nie wspominałem o ligach, bo tu sprawa jest oczywista i jasna. Ja po kilku latach ścigania w GT i pCARS potrzebowałem czegoś lepszego, odnalazłem to w iRacing. Niektórym jak Yogi, wystarczy "popykanie" sobie po pracy i jest to jak najbardziej ok. Problem polega na tym, że ja liczyłem na przełom i nową jakość w nowym GT, a nic takiego się nie stanie niestety.

 

Cytuj

Dzwiek paskudny w tym pierwszym filmie do pcarsow sie nie umywa kto smigal audi r8 gt 3 to wie ze to pieknie brzmi jak w realu. A tu smiech litosci prosze 3 czesc te samw dzwieki suszarki.

Tak brzmi to Audi w normalnej grze.

 

 

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uwielbiam serie GT, ale niestety to co zaprezentowali to pomylka jakas...W ogole, czemu GT7 nie bylo gra na premiere PS4? Nie moge tego zrozumiec, kasa jest wiec wszystko powinno im sie "zgadzac" ;)

Yogi, z calym szacunkiem, ale hejtujesz PCars, a z tego co widze to w ogole nie jezdzisz. Pojedz jedna serie w lidze i zobaczysz ze GT6 nie siega do piet tej grze. Problemow po ostatnich patch;ach juz raktycznie nie ma. Rozumiem, ze twoj sentyment do GT6 bierze sie ze swietnego towarzystwa jakie jest w GTbN, ale troche obiektywnosci. Sam zachecasz chlopakow w innym poscie do przesiadki na PS4 i PC ;) Rozumiem to z drugiej strony bo zaloga w GTbN jest super i mi tez brakuje 16 kierowcow na gridzie, ale jak widze to juz tez coraz mniej ludzi jezdzi. . PS3 juz mam na dole i robi jako odtwarzacz Blueray, wiec w GT6 juz raczej nie pogram. W PC jetst rugularnie ca. 10 kierowcow w yscigu, ale wszyscy ogarnieci i swietnie sie rozumiejacy. Dolaczam sie do zachecania wszystkich z PS3 na pzesiadkena nowa generacje. Naprawde warto i to nie z uwagi na GT Sport ;)

 

Jak dla mnie GT Sport to po prostu GT6 z kilkoma nowy feature'ami. 

 

p.s. Blagam Was PD, zacznijcie od dzwieku....a potem cala reszta :)

Edytowane przez SMokey76er
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten koleś z filmu mieszka chyba na innej planecie. Ja bym tego nie nazwał wyraźną poprawą, nie nazwał bym nawet poprawą w ogóle. Dalej płaski dźwięk, dalej bez dodatkowych ozdobników (np. w momencie zmiany biegów, trzeszczenia karoserii itd.). Mam wrażenie, że korzystają z tego samego silnika a przy okazji GTS postanowili po prostu zmienić ustawienia odpowiednich suwaków. To trzeba zaorać, wrzucić prawdziwe dźwięki a nie jakiś jeden techno sampel konfigurowany jedynie inaczej pod różne auta. 

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica niby jest, ale jeszcze bardzo daleko do tego co powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×