Skocz do zawartości
Velans

Dura Rex - drużyna w Hardline

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :).

 

Jak pisałem w głównym temacie o Battlefield: Hardline chciałbym stworzyć zespół 5-6 osobowy jeszcze przed pojawieniem się PlayStation Plus League do pogrania wspólnego w turniejach ESL :).

Link do turniejów ESL: http://play.eslgaming.com/battlefield/playstation/

 

Nazwa zespołu to Dura Rex.

Nazwa zespołu pochodzi z języka łącińskiego i tłumaczyć można ją na "Twardy Król". Ale tłumaczenie zostawiam jako opcjonalne :).

 

Czy znajdą się chętni? :).

 

Link do naszej drużyny w ESL: http://www.esl.eu/pl/team/9559563/ :).

Jeśli ktoś chce dołączyć do drużyny to proszę śmiało kontaktować się ze mną ;).

 

Velans ;).

Edytowane przez Velans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpycha mnie ten tryb, ale jak trzeba to pomogę : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raju, poproszę więc o Twój PSN ;). Albo jak chcesz to zaproś mnie do znajomych ;).

 

Jeszcze z dwie/trzy osoby i można grać. Jeśli ruszy już PS Plus League to sądzę, że będzie nie mały natłok w tej kwestii :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujemy jednego gracza, proszę pisać do velansa ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nas równa piątka, ale fajnie było by jakby jeszcze szósta osoba by się znalazła :). Wtedy jakby ktoś odpadł na przykład z powodu braku czasu 15 listopada to wciąż możemy grać pełnym składem 5vs5 :). Ale mam nadzieję, że jakoś nikt nie odpadnie teraz w niedzielę i uda nam się zagrać dlatego nie musi to byś super gracz, bo sam nim nie jestem ;) ale fajnie jakby ktoś się jeszcze znalazł do gry ;].

 

Pluton oraz konto drużyny w ESL już istnieję :].

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniał Velans - szukamy 6 gracza. Jesteśmy ostrym plutonem egzekucyjnym, a moje epickie staty z naszej gry wczoraj to.....1-7  :pardon: Więc jak ktoś ma ochotę, a obawia się, że u nas sami pro - to bez obaw  :yes: Kolega Velans jak kupił sobie noktowizor do 1 mapy, to potem 2 dni w nim biegał, bo zapomniał zdjąć, więc i atmosfera jest  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe sama prawda :P. A tak na poważnie to miałem tylko na jednej z stron po mapie Noc w lesie :P bo po prostu zapomniałem zmienić :]. Ale najważniejsze, że nie biegałem w dzień z tym gadżetem bo miałem wyłączony ^^.

Ogólnie to myśle, że jak będziemy grali następne rozgrzewki czy wojny klanowe to chyba jedną z lepszych taktyk jest czekanie na przeciwnika aż on przyjdzie do nas, a tym bardziej jak przeciwnik atakuje :). Czyli gdzieś przykucnąć, każdy obserwuję jakąś część mapy i starać się wygrać :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro turniej, a Was dalej na ESL nie ma prócz Velansa i mnie, co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpalicie życzę wam powodzenia. Mam nadzieję że trochę poćwiczyliście schematy albo chociaż pooglądaliście jakieś klanówki na Youtube? Uprzedzam że w takich eventach biorą udział ekipy które są mocno zgrane i ze sporym skillem. Także, z hasłem Żryj Granat, trzymam kciuki i mam nadzieję że wrócicie z tarczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jutro turniej, a Was dalej na ESL nie ma prócz Velansa i mnie, co jest?

Przyczajony tygrys..

 

 Mam nadzieję że trochę poćwiczyliście schematy

Nie, ale Velans ma nokto i na freestyle wbijamy..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś musi zacząć, a teraz zaczynamy My ;). A jeśli chodzi o inne drużyny w nabliższym turnieju w niedzielę to według moich oględzin są drużyny dobre i trochę gorsze czyli balans jest :). A trenować to trenowaliśmy ale mam nadzieję, że spędzimy jeszcze więcej czasu na treningach :].

Edytowane przez Velans
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz pewniej działamy w ESL ;).

Kilka godzin temu stworzyłem nowe logo do profilu ESL i muszę się nim pochwalić bo jest zacne ;).

 

9s80th.jpg

 

Nasz główny profil zespołu zaś można znaleźć tutaj: http://www.esl.eu/pl/team/9559563/.

Jeśli ktoś by chciał do nas dołączyć to wciąż rekrutujemy ;), aktualnie jest nas siedmiu w drużynie :).

 

Jeśli za jakiś czas rozegramy jakiś porządny mecz w ESL to postaram się tutaj też wrzucić nagrany mecz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz pewniej działamy w ESL ;).

 

przegapiłem coś? :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raju z każdym nowym dniem, z każdą grą zdobywamy nowe doświadczenia w ESL i w tego typu sprawach na przykład ;). A już o dołączeniu do "Otwartej drabinki" ESL nie wspomnę, gdzie ja osobiście poznaję różne smaczki tego systemu :). Próbuję dzielić się w miarę tym i myśle, że na razie jakoś to wychodzi ;].

 

Jeśli są chętni do teamu to z przyjemności przygarniemy do siebie takie osoby ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępniam kilka naszych treningów ;).

Treningi mamy w soboty o 19:00 :).

W drużynie jest nas aktualnie ośmiu. Jeśli ktoś chciałby dołączyć, można pisać do mnie :).

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×