Skocz do zawartości
TrueGrand

Turniej o mistrzostwo społeczności PRO EVOLUTION SOCCER PL

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas rozmów z chłopakami w naszej społeczności ( większość z tego forum) padały pytania na temat turnieju, że fajnie było by pograć i czy mógł bym się zająć organizacją.

A więc tak, będzie turniej jeśli będzie przynajmniej tylu chętnych ilu deklarowało chęć w ciągu ostatnich dni/tygodni :)

 

Oto Informacje i regulamin, jeśli macie jakieś wątpliwości to proszę piszcie i sugerujcie co zmienić .

 

-System rozgrywek to Double-elimination

 

-Udział w turnieju mogą wziąć gracze należący do społeczności PRO EVOLUTION SOCCER PL ( na dole tego tematu będzie opisane jak dołączyć)

 

-turniej rozegrany zostanie w grę Pro Evolution Soccer 2016 na platformie Playstation 4

 

-uczestnicy grają tylko drużynami klubowymi maksymalnie 4*  (CZTERO GWIAZDKOWYMI).

 

 

-turniej zostanie rozegrany w ciągu max 2 tygodni ( bez presji, zobaczymy ilu nas będzie) 

 

-Gospodarz zakłada grę i wysyła zaproszenie dla gościa

 

-USTAWIENIA MECZU: 

*MATCH TIME--------- 10 min.

*INJURIES--------------- ON

*BALL TYPE------------- Conext lub classic

*TIME LIMIT-------------- LONG

*EXTRA TIME------------ ON

*PK-------------------------- ON

*NO. OF. SUB------------- 3

 

-JEŚLI GOSPODARZ ZAPOMNI USTAWIĆ KARNE i DOGRYWKĘ, WYGRYWA GOŚĆ!

 

FAZA PUCHAROWA:

Jako, że turniej zagramy systemem Double-elimination z turnieju odpadamy po przegraniu dwóch meczy a nie jednego! Wybrałem ten system aby wyłonić naprawdę najlepszego! 

Drabinka będzie podzielona na górną "WINNERS BRACKET" i dolną "LOSERS BRACKET" Każdy rozpoczyna turniej w górnej części drabinki  tj "WINNERS BRACKET"

przegrana powoduje spadek do drabinki przegranych tj "LOSERS BRACKET" przegrana w "LOSERS BRACKET" powoduje odpadniecie z turnieju i więcej czasu na przygotowania do drugiej edycji ;- )

 

 

-FINAł 

 

Finał zostanie rozegrany w systemie BESt OF 3 ! Czyli trzeba wygrać 2 mecze. Z tym, że gracz który dotrze do finału z WINNERS BRACKET zaczyna mecz od stanu 1-0 "w setach"  Czyli!

Gracz z WINNERS bracket potrzebuje wygrać 1 mecz aby zdobyć mistrzostwo, a gracz który do finału dojdzie z LOSERS BRACKET aby zostać mistrzem  musi wygrać 2 mecze!

 

 

Jak umawiać się na mecz?

 

Umawiać się na mecz będziemy z poziomu PSN i SPOŁECZNOŚCI(warunkiem uczestnictwa jest przynależność do społeczności) Po wejściu w społeczność " PRO EVOLUTION SOCCER PL"  przechodzimy do zakładki CZŁONKOWIE tam wyszukujemy NICK przeciwnika i wysyłamy wiadomość/zaproszenie  ( nie ma potrzeby dodawać nikogo do znajomych)

 

RAPORTOWANIE

MECZ RAPORTUJE PRZEGRANY 

Raportujemy mecz wysyłając prywatną wiadomość do mnie na PSN mój nick to BogitoX, znajdziecie mnie oczywiście w społeczności.

 

ZAPISY

Nie określam daty zapisów . Ustalamy,że wystartujemy kiedy osiągniemy  zadowalającą ilosc graczy tj 16-32 w zależności od tempa zgłoszeń. 

ABY ZAPISAĆ SIĘ do turnieju wysyłamy zgłoszenie  do mnie ( BogitoX) na PSN.

Wiadomość powinna zawierać poprawny NICK PSN ID+ Drużynę którą wybraliśmy do gry w turnieju ( MAX 4 gwiazdki, nie ma limitu w dół) 

 

LINK DO DRABINKI PODAM GDY BĘDZIE PEŁNA LISTA UCZESTNIKÓW !

 

-----------------------------

Aby dołączyć do społeczności PRO EVOLUTION SOCCER PL:

-Wyszukujecie mnie na PSN : BogitoX

-Przechodzicie na sam dół 

-i tam znajdziecie "społeczności" (communities)

-Dołączacie do Pro Evolution Soccer PL 
Edytowane przez TrueGrand
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu niemal zerowego zainteresowania sceny PES takimi turniejami pomysł zostaje zawieszony.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×