Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

O 18.02.2017 o 00:14, Kisiel-PL napisał:

Masakra, to co on wyprawia Junkratem... 


Taboret plus myszka pozwala na taka gre...

Tu pierwszy z rzędu filmik ode mnie na padzie :1_grinning: tryb kontrola, wynik 27:1
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ekipę to miałeś że niech ich dzyndzel... Kończyliscie z 3healami a miałeś złoty medal w leczeniu, i to najczęściej lecząc tylko siebie.

Przeciwnicy też Ci pozwalali na wszystko ;)

Ale żeby nie było ratio niezłe :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Ekipę to miałeś że niech ich dzyndzel... Kończyliscie z 3healami a miałeś złoty medal w leczeniu, i to najczęściej lecząc tylko siebie.

Przeciwnicy też Ci pozwalali na wszystko ;)

Ale żeby nie było ratio niezłe :)

 

Niestety z randomami tak jest : ( 

Czasami jak tak gram z randomami to wydaję mi się że jakbym odpuścił i nic nie robił to mecz przegrany beze mnie :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież taka gra w niczym nie przypomina normalnego meczu... ale wynik ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak ale samemu ciezko cos ugrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Godzinę temu, Kisiel-PL napisał:

Dupa jasiu :)

A dokładnie - Efi jest 'zamieszany' w historię nowego bohatera, ale nim nie jest. Najprawdopodobniej będzie to pajęczy robot, najprawdopodobniej stworzony przez dzieciaka.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

 

Dupa jasiu :)

A dokładnie - Efi jest 'zamieszany' w historię nowego bohatera, ale nim nie jest. Najprawdopodobniej będzie to pajęczy robot, najprawdopodobniej stworzony przez dzieciaka.

 

 

A co, w newsie jest inaczej napisane? :krysia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miało być wyjaśnienie dla ludzi, którzy nie weszli by w  linka tylko sugerowali się tym co było w adresie na wierzchu :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

pewnie bedzie efi z tym ze bedzie sterowac pajakiem z bezpiecznej odleglosci albo  przeniknie do maszyny w jakis blizej nieokreslony sposob :krysia:

 

C5cT4k3WcAAMjlO.jpg

 

a tutaj zmiany na serwerze testowym w numbani

2-1.jpg

hologram.jpg

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciul wie kto to będzie :yao:

 

Może wprowadzą dwie postacie. 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Blizzard nie zrobi nam tak miłej niespodzianki i wypuści dwie postacie naraz. O dużo za dużo czasu im schodzi wprowadzenie jednego bohatera, żeby wprowadzać dwóch naraz. Szczerze powiedziawszy jestem ogólnie trochę zawiedziony szybkością wprowadzania nowych map/bohaterów, bo liczyłem na to, że w ciągu roku od premiery dostaniemy 4 bohaterów i 4 mapy, a wygląda na to, że będzie stosunek 3 do 3 o ile dobrze pójdzie. Zdaję sobie sprawę, że przygotowywanie eventów zajmowało im sporo czasu, ale jednak dla mnie skórki do postaci to jednak dodatek. Tak samo tryby typu 3v3 i 1v1, prawdziwe mięso to rankedy. Niemniej jednak mam nadzieję na to, że skoro sporo eventów Blizzard ma już przygotowane, a w 2 roku gry na pewno będzie je powtarzał to poświęci więcej czasu na robienie bohaterów/map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie przerwę od OW i chyba dobrze na tym wychodze, bo to co zrobili z bastionem to jest jakaś masakra... Dodatkowo megabug d.vy. Nie wiem czy to widzieliście, ale można się "przestrzelić" przez jej odpaloną tarczę, jeśli stoi się dokładnie za kimś ze swojej drużyny... Nie wyszła im ta łatka niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bastion to teraz match winner :1_grinning: nerf poleci na dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie pojąć jakim cudem to w ogóle wyszło z PTR... było 60 milionów filmów pokazujących, jak bardzo ironclad jest przegięty. Bastion w formie wieżyczki z nanoboostem od any wytrzymywał ulta d.vy, wytrzymywanie ultów żołnierza i żniwiarza, wytrzymywanie strzału wdowy w plecy... Jakby chociaż ten punkt na 'plecach' dalej go łoił momentalnie to pół biedy, ale też nie. Wzmocnienie formy robocika i zmiana systemu leczenia by w zupełności wystarczyły.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna postac to Orisa
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank fajny, pograłem nią wczoraj trochę, i na dalszy dystans daje radę, jednak wydaje mi się, że jest delikatnie OP.

Taka hybryda Reinhardta, D-Vy i Zarii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PTR mają bastionowi osłabilić ironclad z 35 do 20%. Zobaczymy czy pomoże.

No i fajnie, że dla Łaski będzie śledzenie, ile obrażeń było zadanych dzięki jej wzmocnieniu. Tego mi brakowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20753516591#post-1

I babuszka ana znowu dostanie po dupie.

Bardzo dobra zmiana dla wilusia, może będzie przydatniejszy :)

No i konkretna zmiana dla zenyatty, co mnie cieszy bardzo :)

 

Szkoda tylko, że orisa jutro dzisiaj nie wychodzi z ptr :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20753516591

No i Ana jednak nie dostanie tak mocno po dupie jak miała a zenyatta nie dostanie konkretnego buffa jak miał.

Nic się nie zmieni praktycznie...

Ciężko mi się wypowiadać o anie, bo problem z nią dotyczy głównie pc. Na konsoli jest jej stosunkowo niewiele, przynajmniej takie mam wrażenie.

Ale kurde zenkowi potrzebny był kop i miał go dostać. A tak, zostanie tylko ze zmianą drugiego trybu ataku, którego i tak się bardzo rzadko używa. Nie rozumiem, dlaczego anulowali możliwość puszczania złej kulki przez tarcze.

Ciekawe zmiany dla Sombry. Chyba łatwiej będzie próbować nią coś zrobić kreatywnego i być przydatnym, ale dobra sombra będzie jeszcze bardziej irytująca niż wcześniej :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerf Any był zdecydowanie za mocny, niemniej jednak na granat powinni nadal dać nerfa, ale nie o 50%, tylko np. 25%. Z kolei nerf na karabin wbrew pozorom dużo robi, bo teraz Ana będzie musiała jednak strzelić 4 razy, żeby zdjąć całe HP. Główne zadanie supporta to jednak leczenie/wspieranie drużyny, a Ana z takimi obrażeniami bardzo ładnie biła np. Farę. Zenyatty szkoda, bo należy mu się buff jak nic. Ja osobiście z alternatywnego strzału dosyć często korzystam, bo fajnie jest zabić przeciwnika na jeden strzał. Mimo to, tylko taki buff to za mało, a możliwość wrzucenia debuffa Reinowi przez tarczę, gdzie Fara wali od niego z tyłu byłaby bardzo fajna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Darion93 napisał:

Ja osobiście z alternatywnego strzału dosyć często korzystam, bo fajnie jest zabić przeciwnika na jeden strzał. Mimo to, tylko taki buff to za mało, a możliwość wrzucenia debuffa Reinowi przez tarczę, gdzie Fara wali od niego z tyłu byłaby bardzo fajna.

Ja też, ale chodziło mi o to, że w sumie jest bardzo sytuacyjny. Teraz na pewno jednak będzie sporo przydatniejszy, ale jak sam napisałeś zadaniem supportu jest leczenie i wsparcie, a zabranie mu tej w sumie nie danej jeszcze możliwości złej kulki przez tarczę boli, zwłaszcza w kontekście meta, gdzie tarcze będą latać na lewo i prawo.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dupa, orisa wyjdzie z zakamarków ptr dopiero za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wczoraj już testowaliśmy, powiem jest bardzo dobrze:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×