Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Ten tryb jest tym, czego ta gra od dawna potrzebowała. Mam nadzieję, że tak jak bieganie z flagą zostawią go po zakończeniu eventu, a w przyszłości będą dodawać więcej takich zabaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny tryb. Na wyższych poziomach trudności z randomami ciężko coś ugrać. Może jakaś ustawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić na obecnej promocji Overwatch?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany4KHDR napisał:

Fajny tryb. Na wyższych poziomach trudności z randomami ciężko coś ugrać. Może jakaś ustawka?

Jak zwykle zależy od randomów. Ja raz z brajankami zrobiłem na ekspercie i byłem w wielkim szoku, bo szło sprawniej niż często na wysokim.

Pograć wspólnie zawsze można, grania najwyższego poziomu bez pełnego składu sobie już nie wyobrażam. Zwłaszcza ostatniej części, gdzie jemioły często nie mają pojęcia jak się ustawiać i lecą na pałe...

33 minut temu, Kolos28 napisał:

Warto kupić na obecnej promocji Overwatch?

Jak dla mnie tą grę warto brać w pełnej cenie. Kwestia czego oczekujesz od fps.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystkie dodatki są za free?

Jaki jest próg wejścia do gry, początkujący będzie mieć ciężko?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kolos28 napisał:

A wszystkie dodatki są za free?

Jaki jest próg wejścia do gry, początkujący będzie mieć ciężko?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zaczynałem niedawno, jak grasz sam to jest łatwo bo metchmaking dobiera levelami, jak grasz z wprawionymi znajomymi z listy to jest zdecydowanie trudniej a dodatki za free

Edytowane przez bany4KHDR
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kolos28 napisał:

A wszystkie dodatki są za free?

Jaki jest próg wejścia do gry, początkujący będzie mieć ciężko?

Wszystko co dodają i będą dodawać jest za darmo. Kupować możesz jedynie skrzynki, w których są przedmioty tylko i wyłącznie kosmetyczne. Wg jednych skiny nie grają, wg innych tak :24_stuck_out_tongue:

Początkujący ma o tyle ciężko, że nie zna map ani postaci. Jak CI genji wyskoczy na plecy, to nawet nie będzesz czasami wiedział jakim cudem się za Tobą znalazł :) Nie ma żadnego levelowania broni, nowych umiejętności, nic takiego.

Poza czystym doświadczeniem, obecni gracze nie mają przewagi nad nowymi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biere 👍

A o co chodzi że gra jest z psn? Nie powinno być, że jest to pełna wersja gry?

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kolos28 napisał:

No to biere 

A o co chodzi że gra jest z psn? Nie powinno być, że jest to pełna wersja gry?

Jestem prawie pewien, że mimo wszystko to jest pełna wersja gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba z 18 skrzynek otworzyłem od początku eventu i tylko 1 legenda dropnęła - do Genjego, co prawda skin zajebioza, ale bardzo rzadko nim gram :frog:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kisiel-PL napisał:

Już chyba z 18 skrzynek otworzyłem od początku eventu i tylko 1 legenda dropnęła - do Genjego, co prawda skin zajebioza, ale bardzo rzadko nim gram :frog:

Reinhardt mi tylko wypadł jak do tej pory, drop jest słaby widać że ustawione pod kupno skrzynek za kase, Genji ma zajebistego tego skina ale ja nie umiem nim grać, jak pod koniec eventu dalej będzie taka lipa to mam trochę złota to kupię coś może, całe szczęście że tryb jest zajebisty i można się pobawić, dobrze że wprowadzili coś pve oby zostawili ten tryb.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wypadła 2razy legendarna eventowa orisa... To dopiero fart :24_stuck_out_tongue: na łaskę pinionżki i tak już odłożone :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie... Zagapiłem się z kupnem gdyż jestem na wyjeździe. Właśnie wszedłem do Ps Store z poziomu telefonu by kupić Overwatch a tu po promocji... Masakra a tak chciałem sobie pograć! Teraz zostaje mi tylko czekać do kolejnej promocji - oby była szybko!

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kolos28 napisał:

Nie uwierzycie... Zagapiłem się z kupnem gdyż jestem na wyjeździe. Właśnie wszedłem do Ps Store z poziomu telefonu by kupić Overwatch a tu po promocji... Masakra a tak chciałem sobie pograć! Teraz zostaje mi tylko czekać do kolejnej promocji - oby była szybko!

A wiesz że są jeszcze tak ekstrawaganckie rozwiązania jak pudełka ? :24_stuck_out_tongue:

 

Po ostatnich patchach event jest nieco trudniejszy. Zagrałem kilka razy na drugim i trzecim poziomie trudności i za każdym razem w fazie, gdzie eskortujemy ładunek przeciwnicy (w sumie to głównie chodzi o bastiony) się pojawiali w innych miejscach. Do tego po rozwaleniu bramy wyskakuje nam paru miękkich misiów na plecy, to też czasami dla randomów było nie do ogarnięcia.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Wiem wiem ale ja nie lubię wersji pudełkowej a więc muszę czekać cierpliwie na ponowną promocję.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:

@up

Wiem wiem ale ja nie lubię wersji pudełkowej a więc muszę czekać cierpliwie na ponowną promocję.

Akurat taką grę na dzień dobry chyba lepiej wziąć w pudle... Jak Ci nie podejdzie to zostajesz z ręką w nocniku, a jak spasuje, to sprzedajesz pudło i kupujesz cyfrówkę. Będziesz stratny 20 zł a nie 180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile życia przywraca cofanie czasu od smugi? Bo widzę, że różnie przywraca i od czegoś to musi być zależne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tyle życia jakie miałeś do momentu cofnięcia się. Samo cofanie nie odnawia życia. Jeżeli dostajesz dmg w danym momencie i szybko cofniesz się smugą to załapiesz się na czas kiedy miałeś full HP (jeśli przed dmg miałeś pełne życie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jal wyglada sprawa z wyszukiwaniem meczy? Dlugo sie czeka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@princ18 jak jesteś w dużej ekipie to czasem chwile wyszukuje, ale nie ma tragedii gra bardzo dużo ludzi i nie ma problemów z znalezieniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu już nie grałem, ale tak generalnie to solo czekasz kilkanaście sekund, pełna ekipa nawet 2-3 minuty, rośnie proporcjonalnie. Ale to też zależy od pory dnia i od zróżnicowania poziomów wewnątrz ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ogarnia czy gra z niemiec bedzie jakas gorsz czy normalna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie kupiłem OW na PS4 :), jak by ktoś chciał pograć to wysyłać zapro.

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×