Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Wal śmiało. Jutro się event zaczyna, więc na pewno będę grał kiedy tylko będę miał chwilę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja pierdziele... wczoraj zmarnowałem cały wieczór i narażałem się na gniew kobity, żeby skończyć event w hots dla skrzynek... z których nie poleciało kompletnie nic ciekawego :/

Jedyne na co liczę, że wyczerpałem limit badziewia w skrzynkach przed eventem :24_stuck_out_tongue:

PS. HOTS i inne moby to absolutnie najnudniejsze gry na świecie...

 

PS.2. A propos eventu - pierwszy raz chyba mi wyskoczyło jakieś wydarzenie na ps4 :) Dobry patent, przynajmniej wiadomo dokładnie od kiedy do kiedy trwa.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mKurde mam chętkę na tą grę ale nie mogę się do końca zdecydować ;) Wie ktoś kiedy zaczynają się darmowe dni? Coś ostatnio gdzieś czytałem że mają być ale nie pamiętam kiedy :)

 

Gra ma wysoki próg wejścia? :) W sensie dużo jest nauki postaci i ich zdolności? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, mesutOzim napisał:

mKurde mam chętkę na tą grę ale nie mogę się do końca zdecydować ;) Wie ktoś kiedy zaczynają się darmowe dni? Coś ostatnio gdzieś czytałem że mają być ale nie pamiętam kiedy :)

 

Gra ma wysoki próg wejścia? :) W sensie dużo jest nauki postaci i ich zdolności? :)

Darmowy weekend zaczyna się zdaje się od piątku wieczór. Najbliższego piątku.

W kwestii progu wejścia ciężko powiedzieć. Jak będziesz grał sam, powinno Cię wrzucać do ekipy, które też zaczynają. Było już parę razy to omawiane, przejrzyj sobie ostatnie posty, w sumie wiele ich nie ma :)

Mogę się rozpisać jutro z kompa :24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie załapałem się na promocję a teraz widzę znowu jest w pss za dobrą cenę 😊👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kolos28 napisał:

Ostatnio nie załapałem się na promocję a teraz widzę znowu jest w pss za dobrą cenę

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

W zasadzie, tak dla ścisłości, to wtedy była promocja, a teraz jest GOTY w takiej cenie bez promo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOTY w promocji do 6 czerwca 😊👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie liczyłem bardziej na bohatera, ale każdy nowy content łykam jak pelikan salceson

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam rankedów, a raczej SR w tej grze.. Mam przegrany miliard godzin, ale rankedy jakoś mnie niespecjalnie kręcą dlatego gram ich mało, więc w sumie nigdy jakoś dogłębnie tematu nie analizowałem.

Mecze klasyfikacyjne 4 sezonu grałem 3 dni przed jego zakończeniem. Osiągnąłem jakiś oszałamiający wynik koło 1900, tak wyszło :24_stuck_out_tongue:

Później, żeby doczłapać się do złota postanowiłem, ot tak, wygrać chyba 10 czy 11 meczów z rzędu, bo niby czemu nie, kończąc sezon z sr niecałymi 2200 punktami.

W meczach klasyfikacyjnych 5 sezonu poszedłem 6-1-3 i nastawiony byłem na znowu jakieś może 2000 punktów. Tymczasem dało mi 2506 i platynę...

Kompletnie nie ogarniam tego systemu. Chyba że do początkowej rangi bardziej liczy się to jak graliśmy, a nie jak się kończyły mecze.

A Łaską jestem niezłą :24_stuck_out_tongue:

Tak czy siak miło ze strony blizzarda, może mnie bardziej zachęcą do rankedów :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grach kwalifikacyjnych na pewno brane jest również pod uwagę to jak grałeś w meczach. Zresztą w każdym rankedzie jest to brane pod uwagę i tracisz lub zyskujesz dzięki temu mniej lub więcej punktów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwójne doświadczenie podczas najbliższego weekendu...

Był weekend, nie ma weekendu :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Goście są niemożliwi... Może to nie była najtrudniejsza do odwzorowania broń, jaką zrobili, ale i tak robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Overwatch lista zmian:

  • Poprawiono czasy odrodzenia
  • Minimalna prędkość poruszania została zwiększona pięciokrotnie.
  • Gracze nie mają już możliwości wyboru Wieprza przy ograniczonych rozgrywkach 1vs1
  • Dodano funkcje tworzenia własnych celowników
  • Opcje celowników dodano do zakładki Sterowania 
  • Statystyki zebrane z meczy eliminacyjnych 6vs6 będą od teraz dodawane do profilu kariery gracza
  • Gry "Tie" nie będą dłużej zliczane do procentowej ilości wygranych w profilu

 

  • Nowe kwestie i efekty dźwiękowe dla postaci D.Va
  • Nowe kwestie i efekty dźwiękowe dla postaci Genji - aktywują się gdy zdolność przeciwnika została odbita
  • Przeciwnicy ogłuszeni przez McCree będą od teraz dużo wolniejsi
  • Zamach młotem Reinhardta został przyspieszony o 10%
  • Umiejętność "Gravition Surge" postaci Zarya powoduje teraz wyłączenie wszystkich mobilnych zdolności w każdym zaznaczonym celu
  • Ogólne poprawki błędów
  • Naprawa błędu, który powodował, że pociski przelatywały przez tarcze i inne powierzchnie
  • Naprawa błędu sprawiającego, że niektórzy gracze tracili dźwięk podczas meczu
  • Naprawiono błąd, w którym gracze dostawali karę uciekiniera w sytuacji, gdy sama gra informowała, że można opuścić rozgrywkę
  • Naprawiono błąd na mapie Eichenwalde powodujący, że Zołnierz 76 nie mógł postawić swojego Pola Biotycznego w niektórych miejscach Punktu A"
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a do tego dodanie Doomfista i naprawienie skrzynek. Pograłem trochę przez weekend, głównie arcade dla skrzynek właśnie. Na 5 otwartych - zero duplikatów, a normalnie przy dobrych wiatrach by było 4-5 nie-duplikatów. Wypadało badziewie, ale samo nowe badziewie :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Dla mnie to jest najważniejsza zmiana od dawna, bo ja te głupie skrzynki i to badziewie, które z nich wypada bardzo lubię :24_stuck_out_tongue:

Doomfistem trochę pograłem w arcade. Ciekawa postać, ale kompletnie nie dla mnie. Czułem się, jakbym grał w street fighter w 3d :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany napiszę to w dobrym temacie :24_stuck_out_tongue:

 

Za tydzień we wtorek (08.08) wraca letni event. Będą dostępne stare skiny, będą też nowe. Wszystko tym razem, tak jak w nowszych eventach, do kupienia za grową walutę, z tym, że stare skiny będą kosztować tyle co podstawowe (czyli legendy za 1000, epickie za 250 itd.) W końcu będę miał ten czerwony kombinezonik dla Łaski :24_stuck_out_tongue: Ciekawe jak nowy system skrzynek z ograniczonymi duplikatami będzie się sprawował :) 

Do tego wraca podpimpowany lucioball. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi codziennie wieczorem laguje conajmniej 1 mecz. Potem wszystko do normy wraca.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusmarian...

https://playoverwatch.com/en-us/blog/21013135

Nie wiem, nie wiem... Może i to będzie ciekawe, ale na chwilę obecną jestem przerażony totalnym przerobieniem Łaski... Dodatkowo w zasadzie dubluje ulta Orisy.

Edit. Po przemyśleniu sprawy to może być całkiem ciekawa zmiana.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj kilka rundek deathmatcha i tdm... i to jest chyba to, czego ta gra potrzebowała :)

Totalnie inna rozgrywka. Nawet granie postaciami, które się zna wymaga innego myślenia niż standardowo. Bardzo fajnie przerobione stare mapy, nowa mapa autentycznie przypomina mi 'logistycznie' (w sensie rozkładem korytarzy itp) Q3A, coś pięknego :)

Najprawdopodobniej, jeśli w najbliższym czasie będę odpalał OW, to właśnie, żeby się poszturchać w deatchmatchach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie się z OW przeprosić i wyciągnąć Destiny z napędu :) Od przerobienia Łaski jeszcze nie grałem, aż strach odpalać :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba wrócić do OW

Najlepszy skin w grze i tyle. W ogóle świetne skiny. Symmetra przerobiona na Deathwinga, Torbjorn jako (lost) wiking. Fajne, nie ma co.

I Junkenstein Revenge z trybem endless też może być zarąbiście grywalne, koniecznie trzeba sprawdzić @manoszek :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×