Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, zdun napisał:

 

Na pc gram jedynie w pracę więc dzięki ;) 

Chętnie pogram chociaż problemem w moim wypadku mogą być godziny, gdyż zasiadam zwykle: 23 I tak do 2 siedzę. Tytuł naprawdę wessal I nie spodziewałem się że jest aż tak dobry. 

Jako gość co zobaczył wskrzeszenie, heal I buff do siły, kto jest lepszym healerem od łaski? Fakt niemal nie zabijam ale myślałem że o to chodzi takimi klasami.

My z Manym przeważnie koło 23 kończymy, ale myślę, że coś się wymyśli. No i zawsze są weekendy :)

Co do healerów, to to wszystko zależy od składu obu drużyn.

Lucio ma obszarowe leczenie i przyspieszenie, pomiędzy któymi się może dowolnie przełączać (w sensie albo leczy albo przyspiesza) i działa to cały czas, do tego zadaje jako takie obrażenia i ma bardzo denerwujące odpychanie, które na niektórych mapach może CIe najzwyczajniej w świecie wypieprzyć i zabić :) 

Zenyatta mój ukochany leczy kulkami - rzuca na Ciebie kulke i dopóki jesteś w jego polu widzenia to ona Cie leczy, a Zenek w tym czasie może napieprzać wrogów innymi kulkami, które walą dość mocno. Do tego rzuca na jednego przeciwnika debuff, który znacząco zwiększa otrzymywane obrażenia (chyba 30%, ale zmieniali to i nie jestem pewien). Debuff działa tak samo jak kulka lecząca - leży na postaci, dopóki jest w polu widzenia.

Ana leczy karabinem snajperskim :24_stuck_out_tongue: Musi Cię fizycznie trafić, żeby Cie wyleczyć, ale tą samą bronią zadaje obrażenia wrogom. Do tego ma fajnego ulta, który na kilka sekund daje solidnego kopa komuś w drużynie i taki np Reinhardt wlatuje z młotem i robi miazge jak ktoś mu wejdzie w drogę.

Łaska jako jedyna musi, że tak powiem, fizycznie zmienić broń, żeby zadawać obrażenia i zmienić ją znowu, żeby leczyć dalej.

Każdy healer jest dobry, ale są sytuacje, że jeden jest lepszy od drugiego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zdun napisał:

Dzięki za rozjasnienie, potestuje w czasie wolnym każdego :) 

Łaska jest idealna jako 'Twój pierwszy healer", przynajmniej tak mi się wydaje. Najlepiej chyba na początku zagrać sobie w trybie treningowym każdym i zrobić pierwsze sito, a tymi co zostaną zagrać sobie po jednym czy dwa mecze i później skupić się na tych, którymi Ci się najlepiej gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie śledzę wątek od dłuższego czasu, w Overwatcha gram od premiery zawsze kilka razy w tygodniu, także też bardzo chętnie dołączę do ekipy. Po słabej aktywności w tym temacie, nawet się nie spodziewałem, że ktoś gra tak dłużej w OV. Nick Darion_1993. Raczej 90% czasu gram rankedy, bo normale jakoś przez brak limitu bohaterów (po patchu się to zmieni) mi nie odpowiadają. Gram głównie Farą i Tracer, ale potankować Reinhardtem czy Winstonem też umiem całkiem okej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Darion93 napisał:

Panowie śledzę wątek od dłuższego czasu, w Overwatcha gram od premiery zawsze kilka razy w tygodniu, także też bardzo chętnie dołączę do ekipy. Po słabej aktywności w tym temacie, nawet się nie spodziewałem, że ktoś gra tak dłużej w OV. Nick Darion_1993. Raczej 90% czasu gram rankedy, bo normale jakoś przez brak limitu bohaterów (po patchu się to zmieni) mi nie odpowiadają. Gram głównie Farą i Tracer, ale potankować Reinhardtem czy Winstonem też umiem całkiem okej.

No ja mam natłuczone jakieś 250h, na na pewno na tym forum są ludzie, co mają więcej :)  Zaraz Ci wyśle zaproszenie, jak tylko będziesz widział że jestem to wal. Gramy głównie z Manoszkiem we dwóch, bo nasz etatowy trzeci zmienił front na jakieś pierwszowojenne duperele :24_stuck_out_tongue: Grywamy głównie QP, po patchu wczorajszym to pewnie dojdzie do tego arcade dla darmowych skrzynek.

Dzisiaj na bank będę, tylko nie wiem o której, bo trzeba kilka meczy w HotS strzelić dla skina :)

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętajcie że od 18 do 21 listopada będzie darmowy weekend z owerwatch start od godziny 20, wszystkie postępy w grze zostaną zapisane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj kolejne 3 godzinki, okazało sie przy okazji że mój dobry znajomy co gra w to od premiery (300 godzin na liczniku) ma ekipę do której dołączyłem. 

 

W wyglądało to śmiesznie gdy ja na 7 lvlu a cała reszta 90+ . W każdym razie rozpierala mnie duma że niemal nie ginalem, leczylem jak trzeba, natomiast co jakiś czas kogoś ubijalem. Tytuł naprawdę klimatyczny I aż dziw bierze że się nim zainteresowałem dopiero pół roku po premierze... :siara:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoją przeżywalność, oprócz tego co robisz, składa się też to co robią przeciwnicy i Twój tank :) Wczoraj graliśmy z Manym z Gościem z 2 albo 3 gwiazdkami, a Rychem albo grał pierwszy raz albo mu guziki na padzie nie stykają bo grał jak dupa :24_stuck_out_tongue:

Co nie zmienia faktu, że gratki :) 

No i tryb 3v3 dla mnie świetny. Dostawaliśmy trochę w dupe, ale daje chyba lepsze możliwości taktycznej zabawy niż standardowe 6v6. No i te kilka meczy 3v3 które zagraliśmy we dwóch z randomem kończyły się dla randoma bardzo szybko :24_stuck_out_tongue:

Sombrą mnie denerwowali na tyle, że jeszcze nią nie zagrałem jakoś bardziej na poważnie, tylko w trybie dla Brajanków, gdzie było 5v5 Sombr i jakiś szósty, który grał kimś innym bo jest hipsterem :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza zmiana to zablokowanie bohaterów w tybie QP, i dodanie trybu bez ograniczeń gdzie wszyscy mogą grac jedna postacią, teraz to pewnie sombra a potem im przejdzie😁

Huawei P8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, manoszek napisał:

Najlepsza zmiana to zablokowanie bohaterów w tybie QP, i dodanie trybu bez ograniczeń gdzie wszyscy mogą grac jedna postacią, teraz to pewnie sombra a potem im przejdzie

#dobrazmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W darmowy weekend oblężenie 1-6 lvlowow, masa ludzi wczoraj byla z talkim poziomem próbująca sprawdzić I :axk28y: tytuł. 

 

 

Wczoraj grałem z randomami I tylko wqurw brał na moje losowe teamy... byle złapać fraga...

 

Aż wczoraj swoją laska zostawiłem druzyne która tak dzielnie naqurwiala fragi w zadaniu na zdobycie zony... przeciwna drużyna też jakoś nie chciala jej bronić... poirytowany faktem szybkie kółko po mapie unikając drużynę swoją I przeciwn, znalazłem się w punkcie A, myślałem że zaraz wpada I zrobią mi z anusa - jesień średniowiecza... ale nic z tego, zdobywam punk A, ... fart pomyślałem I lecę do punktu b... historia się powtórzyła I bez zgonu zrobiłem misję która olaly oba teamy... 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak wygląda granie z randomami, niestety też tymi, którzy nie grają od wczoraj :24_stuck_out_tongue:

Punkt punktem, ale bardzo często przy eksorcie ładunku ja go pcham sam a wszyscy lecą gdzieś na pałe do przodu napieprzać się bez sensu z przeciwnikami :24_stuck_out_tongue: Dzień jak codzień, jeśli tylko masz możliwość grać chociaż z jedną osobą, z którą jesteś w stanie się kontaktować to to i tak jest lepsze niż 5 randomów :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeff opowiada o kompletnym przerobieniu Symmetry. Jak dla mnie #dobrazmiana.

Nowa mapa na początku 2017. Dawać dawać :)

I na końcu bardzo fajna funkcja - magiczny guziczek do pozostania w ekipie. Przydatne, jeśli trafiliśmy na bandę ogarniętych randomów.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Many Many, przecież to wiadomo od dawna :24_stuck_out_tongue:

Kurna, jutro event a ja jutro ostatni dzień urlopu niestety, nie da się cisnąć 24/24 :24_stuck_out_tongue: No ale nic, będzie grane ile sił wystarczy :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, ojejkualefajnie napisał:
była już aktualka świąteczną + zimowe mapy?

Tak wczoraj wieczorem. Tryb z Mei nie przypad mi tak do gustu jak zamek z doktorem złomkiem ale czuć zimowy klimat i to bardzo mi sie podoba

 

Huawei P8

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypadł Ci do gustu, bo wygraliśmy czwarty mecz :24_stuck_out_tongue: Ale za to w pięknym stylu :24_stuck_out_tongue: Ogólnie pomysł świetny, ale po pierwszej wygranej dla skrzynki raczej już nie będziemy grać, bo trochę to wolne.

Skiny eventowe genialne. Z pierwszej darmowej skrzynki już jeden dostałem, szkoda że dla Lucio :24_stuck_out_tongue:

Najlepsza zmiana to możliwość pozostania w drużynie, jeśli gramy akurat z randomami i trafiliśmy jakiś kumatych ludzi.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej kopii gry będę miał polskie napisy(lektor?/dubbing?), czy muszę mieć wersje Overwatch PL. 

Są różne promocje na grę ale nigdzie nie piszą jaka wersja. A chciałbym bardzo nabyć wersje po polsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Overwatch, pierwsza gra, której poświęciłem tyle czasu po wbiciu platyny :24_stuck_out_tongue:

Udało się cholerstwo, wszystko oprócz pieprzonego lucjana uczciwie i własnymi rękami. Z lucjanem pomógł mi random z przeciwnej drużyny, który się 2 razy podłożył i dał się wypchnąć. Trzecie wypchnięcie i przeżycie całego meczu już było po mojej stronie, no ale się udało :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema, planuje zakup overwatcha ale widze że gra dlugo trzyma cene. Origin Edition to jest standardowa edycja tej gry bo nie widze innej? Co trace kupując używke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli masz tylko edycję origin.

Kupując używkę tracisz w zasadzie tylko jeden skin, ale o ile dobrze kojarzę Twoje upodobania w fpsach to będziesz pokrzywdzony, bo to skin dla snajperki (pani snajper) :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w takim razie zainteresowała mnie inna kwestia. Można kupić lepszego skina do snajperki w pss za mniej niż 50zl? :Gmoch:

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bany4KHDR napisał:

w takim razie zainteresowała mnie inna kwestia. Można kupić lepszego skina do snajperki w pss za mniej niż 50zl? :Gmoch:

Wszystko jest kwesią preferencji.

A poza tym nie kupujesz skinów, tylko pudełka i liczysz na szczęście :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo liczę na poprawę dropu ze skrzynek, albo na więcej szczęścia bo jeśli się to nie zmieni to pozostaje mi zasada że skiny nie grają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×