Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Event bardzo przyjemny. Generalnie to samo co było, ale doszedł tryb endless, gdzie można wybrać jeszcze m.in. Zenka i Toblerone, więc gra się nieco inaczej :)

Fajna zabawa i przemistrzowkie skiny. Jak ktoś porzucił OW a ma ciągle na półce warto wrócić. My z @manoszek wczoraj odpaliliśmy po bardzo długiej przerwie i nie żałowaliśmy że nie załapaliśmy się na krzywy ryj na rajd w destiny :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od tygodnia porzuciłem Destiny 2 na rzecz OW i nie żałuje. W D1 grałem chyba najdłużej ze wszystkich gier jakie kiedykolwiek grałem, a w D2 po miesiącu nie chce się grać, ale to nie temat o Destiny. Event też bardzo mi się podoba. Oby jak najwięcej podobnych. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem przyjemności jeszcze zagrać w overwatcha. Lubię pograć multi ale grywam tylko w tryb team deatchmatch. Nie lubię zbytnio innych trybów. Czy jest tutaj taka forma rozgrywki?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest deathmatch, niedawno wprowadzili. Ale jest on tylko w trybie arcade i nie stanowi głównej części rozgrywki. 

Ale w zasadzie gra w normalnych trybacc też się sprowadza do team deathmatcha tak naprawdę :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta gra jest miodna, zajebiście tak wrócić po dłuższej przerwie :) to już nawet nie chodzi o kontrast z destiny :24_stuck_out_tongue:

I odziwo polski dubbing mi bardziej pasował (zmieniłem język konsoli przez wspomniana inna grę). Może kwestia przyzwyczajenia, ale jest bardzo dobry.

Event też pierwsza klasa :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj chyba o 22.45 rozpoczyna się na Blizzconie panel p.t. Overwatch - what's next.

Ludzie liczą na jakąś nową postać. W sumie czemu nie, jakiś nowy healer by się przydał zawsze :)

Ja liczę na jakieś rzeczy typu dzienne wyzwania, może jakieś nowe tryby. Coś, co bardziej przyciągnie do gry. Nowe postacie zawsze na propsie, wiadomo, ale to nie jest chyba to czego Overwatch w tej chwili potrzebuje. Już chętniej bym zobaczył jakąś pokręconą mapę, chociażby odwróconą hybrydę - czyli najpierw od samego początku eskortujemy jakiś wózek, a później bronimy punktu. 

Może jakiś zmieniony interfejs, żeby łatwiej się przeglądało postacie. Mnóstwo rzeczy może być, a blizz raczej nie zawodzi, także ja czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ doj***li...

Nowa mapa, zajebiście zapowiadająca się nowa healerka i nowy film...

A to tylko na otwarciu, jeszcze panel główny...

Masakra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie miałem napisać że będziesz zadowolony ale byłeś szybszy :) trzeba będzie więcej czasu poświecić ow:1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa na początku przyszłego roku, postać nie mówił (albo nie wyłapałem),ale obstawiam, że jeszcze w tym...

Wzwód emocjonalny jest wyjątkowo silny na myśl o tej healerce :) czy przebije Łaskę? Strach pomyśleć.

Mapa też wygląda genialnie. Hołd dla pozostałych gier. Nóż kurfa mistrzowie świata i tyle...

Aż mi szkoda, że na początku Morhaime wspomniał to dziadowskie destiny...

 

Już jest opis

https://playoverwatch.com/en-us/heroes/moira/

No i Moira jest odpowiedzialna za Żniwiarza

 

Nowe skiny 

Nie da się ukryć, że są zajebiste :1_grinning:

Brakowało mi w OW grubych nawiązań do pozostałych gier Blizzard (w sumie były tylko ikony postaci), no to dostałem coś więcej:p

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie ostatnio takie lagi w grze czy to u minie coś nie halo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Qba6113 napisał:

Też macie ostatnio takie lagi w grze czy to u minie coś nie halo?

Nie grałem ostatnio, dzisiaj odpalę i sprawdzę.

Przy okazji - gratuluję wbicia trofka za telepory Symmetry, po reworku to cholernie trudne do wbicia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Samo jakos wpadlo. Nie mam cisnienia na wszystkie trofki w OW bo nie chce mi sie grac na sile postaciami ktorymi nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadną nową postacią nie byłem tak podeskscytowany - Moira online.

Oswajanie nowego maina czas zacząć, szkoda że od poniedziałku 2 tygodnie bez konsoli w delegacji :/

Zajebista ta Moira jest. Pograłem kilka meczy, co prawda w trybie no limits, gdzie większość nią grała. Ale i tak bardzo przyjemnie, healer, który całkiem nieźle bije? Do tego jest, no raczej generalnie zły? Marzenie, będzie grane :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie moje spamowanie to wątek by umarł :P

Event nadchodzi. Potencjalnie ciekawy tryb walki z bossem. Nowe skiny jak zawsze.

Pewnie od przyszłego wtorku. Akurat na następny weekend powinienem już z wygnania wrócić, więc @manoszek szykuj się na oranie w salonie gier, bo jak wiemy skiny grają i trzeba zdobywać skrzyneczki :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby nie moje spamowanie to wątek by umarł 24_stuck_out_tongue.png
Event nadchodzi. Potencjalnie ciekawy tryb walki z bossem. Nowe skiny jak zawsze.
Pewnie od przyszłego wtorku. Akurat na następny weekend powinienem już z wygnania wrócić, więc [mention=38899]manoszek[/mention] szykuj się na oranie w salonie gier, bo jak wiemy skiny grają i trzeba zdobywać skrzyneczki 24_stuck_out_tongue.png
Ja od niedawna zacząłem sobie grać w Overwatcha, zdecydowałem się po darmowym weekendzie. Żałuję, że nie kupiłem gry wcześniej. Świetnie się w to gra nawet samemu. Mecze szybkie, akcja jest.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak coś to wyślij zaproszenie, zawsze w kupie raźniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna chłopaki z blizza każdymi kolejnymi skinami  eventowymi samych siebie... Genialne są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że Łaska jest zdecydowanie moją ulubioną postacią i chyba gram nią całkiem nieźle, to przyznam, że mam już lekkie odruchy wymiotne grając nią mecz za meczem :P Dlatego w ostatnim czasie gram w zależności od potrzeb dwoma postaciami.

Jak nikt inny nie wziął heala, to biorę Moirę. Bardzo ciekawa postać, całkiem niezła w zabijaniu, ale dość wymagająca w wydajnym leczeniu. Łatwość i przyjemność zadawania nią obrażeń niestety często przysłania mi jej główny cel, czyli leczenie i różnie to wychodzi. Kwestia ustawienia odpowiednich priorytetów i będzie dobrze :)

Druga postać, którą się ostatnio bawię, to Sombra. Zwykle chętniej gram healem i tankami, a Sombra też zawsze wydawała mi się trudna to ogarnięcia. Ale wystarczy zagrać kilka czy kilkanaście meczy, ogarnąć trochę umiejętności i można na prawdę niezłe akcje robić. To jej uzi dość konkretnie wali, a wiele postaci po shakowaniu jest bardzo mocno osłabione (pozdro Doomfist :P ).

 

To mi się w tej grze strasznie podoba - różnorodność postaci. Zawsze jak jedna się znudzi, to można znaleźć coś innego do zabawy i uczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie ogarniam tych meczy klasyfikacyjnych do sezonu... Wygrałem 8 z 10 meczy i skończyłem 150 punktów niżej niż miałem na koniec poprzedniego sezonu...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie coś dziwnego. Na pewno na klasyfikacje wpływa też w dużym stopniu jak grałeś w meczu (medale itp.) ale żeby aż tak?

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak jest teraz, ale stosunek Z/P w meczach klasyfikacyjnych zawsze miał marginalny wpływ na otrzymywaną rangę.  W czwartym lub piątym sezonie  grając pełnym składem wygraliśmy wszystkie mecze klasyfikacyjne a i tak wszyscy pozostali mniej więcej z rangą z jaką kończyli poprzedni sezon.

Swoją drogą już blisko rok nie zaglądałem do Overwatcha, chyba od tego niesławnego buffa Bastiona. Ciekawe jak od tego czasu zmieniła się gra i czy aby na pewno na lepsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nautilus napisał:

Swoją drogą już blisko rok nie zaglądałem do Overwatcha, chyba od tego niesławnego buffa Bastiona. Ciekawe jak od tego czasu zmieniła się gra i czy aby na pewno na lepsze...

No na pewno trochę się pozmieniało. Poza nowymi postaciami i mapami, jest chociażby przerobiona dość mocno Łaska. Bastiona też już naprawili, nie jest już prawie nieśmiertelny.

Nie wiem czemu, może odzywa się mój blizzardowy fanboizm, ale ja tą grę uwielbiam i zawsze cioram ostro jak są eventy i dalej mi się nie nudzi w takich dawkach :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://us.battle.net/forums/en/overwatch/topic/20760768026#post-1

Jak dla mnie średnio, ale od początku uważałem rework Łaski za zły pomysł. Teraz bardzo mocno dostała po dupie, chyba za bardzo.

Jednak wskrzeszenie jako ult było najlepsze. Im więcej kombinują, tym gorzej :/ Na szczęście Moira mi się coraz bardziej podoba, ale jeszcze długa droga do opanowania jej na zadowalającym poziomie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2018 o 19:32, Nautilus napisał:

Nie wiem dokładnie jak jest teraz, ale stosunek Z/P w meczach klasyfikacyjnych zawsze miał marginalny wpływ na otrzymywaną rangę.  W czwartym lub piątym sezonie  grając pełnym składem wygraliśmy wszystkie mecze klasyfikacyjne a i tak wszyscy pozostali mniej więcej z rangą z jaką kończyli poprzedni sezon.

Swoją drogą już blisko rok nie zaglądałem do Overwatcha, chyba od tego niesławnego buffa Bastiona. Ciekawe jak od tego czasu zmieniła się gra i czy aby na pewno na lepsze...

Ja na przyklad przegralem 6 meczy a wylądowalem 50 pkt wyzej niz na koniec poprzedniego sezonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie napisać czy w polskiej wersji językowej overwatcha można przestawić na angielski dubbing i opisy umiejętności?

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×