Skocz do zawartości
DaraS

Overwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie (i Panie)

Co dokladnie daje to przyznawanie punktow (chodzi mi o to gdy gracze moga przyznac jeden punkt jednemu z 4ch innych graczy)?

To jakis bonus do expa lub ... prestiz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie (i Panie)

Co dokladnie daje to przyznawanie punktow (chodzi mi o to gdy gracze moga przyznac jeden punkt jednemu z 4ch innych graczy)?

To jakis bonus do expa lub ... prestiz?

Chyba "prestiz" only ;] Jak dostaniesz 10 like to masz status Legendary, ale nic poza tym, chyba;]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nic tak nie cieszy jak ZAGRANIE MECZU i widzenie swojej akcji :)

Prestiz rosnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patrz gram jako Mercy (tak ma pistolet, moge kogos zabic, ale nie o to chodzi w tej postaci). Lecze innych i idize mi to dobrze, ale na koniec gry nie mam ani jednego kiling blowa. Dlatego Blizz zdecydowal sie na taki "ekran koncowych statystyk", a nie inny.

Na utubie jest filmik na ktorym o tym wlasnie mowia.

Mi też się nie podoba brak podsumowania na końcu wszystkich graczy. Tak na prawdę nie ma z kim rywalizować pod względem killi czy np. ilości leczenia jeśli chodzi o healerów. Niby tak na prawdę liczy się zwycięstwo ale w każdej innej grze moba czy tym podobnych są statystyki itp. Sam gameplay jest fajny jednak szybko może znudzić.

Aha, no i jeszcze te zaliczenie killa każdemu kto trafił we wroga...

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jesli moba to polecam lola czy cos, bo OW nie ma z moba nic wspolnego^^

Gameplay dla mnie broni sie sam soba, ja wiem co ta gra oferuje nic innego nie potrzebuje. 

Ot taki przerywnik, a nie ma nic lepszego niz szybka partyjka z ludzmi z ktorymi sie gra 11 lat.

 

Duzo ludzi kocha ratio K/D i to jest normalne, poprostu OW nie jest dla nich=]

Edytowane przez kosciarz
Sprawdzam nowe forum, ok to jest do bani wczesniej bylo widac wszystko, a teraz jakies okienki 1cm na10 co to jest;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja przeważnie najlepsza akcje meczu widzę postaciami Zlomiarza lub Ten robot powinni go znerfic.

Oglądałem unboxing edycji kolekcjonerskiej i straszna bieda figurka cala czarna wygląda jak badziew artbook i soundtrack za 500 zł chyba se jaja robią

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi tez nie brakuje jakis podsumowan. Sam wiem, kiedy poszlo mi swietnie, kiedy tak sobie, a kiedy dalem mocno tylka :)

Nie potrzebuje zadnych tabelek z wynikami.

 

Co do samej gry - jak pisalem wczesniej, na kolana mnie nie rzucila, ale kupie ja w momencie premiery, bo fajnie miec na polce wlasnie taka gre na nawet krotkie posiadowki (jak sie nie ma ochoty  grac w cos powaznego). Slowem - mam akurat z pol godzinki wolnego czasu to sobie odpale na meczyk lub dwa :)

Ja do tej pory lubie czasem na piecu odpalic Team Fortless 2 - a z mojego punktu widzenia to bardzo podobne gry.

 

A co do nerfow za malo gralem by sie tu wypowiadac, ale chyba .... wdowa jest za mocna.

Bastion jak sie "rozlozy" to ma przywalenie, ale na niego sa sposoby :)

Edytowane przez mierniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na 25 poziomie odblokowoje się tryb rankingowy... Tam zmieniają się trochę zasady i ilość rund. Tryb raczej dla ekip i z pewnością miłej casualowy.

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest na 25. Z tym ze nie wiadomo czy bedzie w open becie dostepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała rozpierducha  Hanza wraz z forumowym kolega który świetnie sprawdzał się w roli leczacej  (pozdro Mierniczek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha i moje leczenie jest :)

Kurcze, swietnie mi sie gralo ta Łaska (medykiem). W sumie nic dziwnego, bo zawsze w roznych MMO (np. Lineage 2 i WoW) czy innych grach sieciowych w wiekszosci przypadkow gralem "aurodajka" lub medykiem.

Moze nie zabijam - w calej rozgrywce (kilka meczy) zabilem moze ze 2ch przeciwnikow, jednak satysfakcja gdy w kluczowym momencie wskrzesisz polowe swojej druzyny - ogromna.

Dodatkowo ten buf do obrazen, chyba takze jest mega potezny.

 

Samemu (grajac z Randomami) ta gra jest slaba. Ludzie czasem (w wiekszosci przypadkow) chyba maja jakies klapki na oczach. Leca tylko by zdobyc killa, a prorytetem jest np bronic punktu. Na cholere komus wytyczne jak potrzeba zabicia przeciwnika jest silniejsza niz wygranie meczu :(

Dopiero jak gra sie z kims kogo ma sie na czacie .... OGROMNA roznica. Gra wtedy nabiera rumiencow - tak jak wczorajsza (krotka) rozgrywka.

 

Banan - dzis bede po 17.00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jako mini-fanboy blizzarda nie mogłem się Overwatch doczekać, od kiedy tylko je zapowiedzieli, a teraz to mi już w ogóle takiego smaka narobiliście,że tylko czekać na tą 15, wyjść z roboty i liczyć, że się szybko ściągnie :)

Jakby ktoś szukał kolejnego do party to niech da znać :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie gra się, świetnie. Gram z randomami ale nie jest źle. Jeszcze po pracy sprawdzę wersje pc aby porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, Banan91PL said:

Mała rozpierducha  Hanza wraz z forumowym kolega który świetnie sprawdzał się w roli leczacej  (pozdro Mierniczek)

Mam nadzieje że to tak nie wygląda cały czas, bo 5 minut stoisz w jednym miejscu i strzelasz zza rogu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasami snajperskimi tak to wyglada trzeba trzymać się z tyłu druga sprawa na tej mapie tak jest inaczej się nie przebijesz jeszcze w teamie nie było tanka... zagrasz w betę sam zobaczysz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, akurat na tym filmiku jakos brak bylo "pomyslu" na przebicie sie do tej nastepnej lokacji.

Taka gra, ze jak brakuje odpowiedniej persony w druzynie to sie nie przejdzie :(

Wczoraj dosc duzo bylo sytuacji ze zaczyna sie rozgrywka, a w druzynie "siedzi" 3ch Genjich. Fajna postac (osobiscie jeszcze nie gralem), ale 3ch to chyba o 2ch za duzo. Szczegolnie jesli trzeba bronic punktu i nie ma tankow.

Ot uroki grania z randomami.

Dzis otwarta beta, wiec mam nadzieje ze wiecej ludzi z friendlisty sprobuje swoich sil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mierniczek napisał:

Silownia jest dla slabych :)

zeby się stali silniejszymi :P

co do gry to chyba preorder anuluje bo w tej grze tak naprawdę nie ma po co grac , tak gra 5 minut pograc i włacz cos innegopostacie sa na ful a te skórki i gesty  akurat w tej grze jakoś mi radochy nie dają czy się opłaca za to wydać te 250 zl ( a bylem na ta gre zajarany)

brak statystyk oprócz swojej tez robi swoje

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie takie samo zdanie - dopoki nie zagralem "w ekipie".

Samemu (grajac z randomami) wylaczalem gre po ... 15 minutach. To nic ze po nastepnych 15 minutach wracalem, by znow po kilkunastu ja wylaczyc.

Ta gra ma sens tylko jak sie ma z kim grac. Inaczej nie ma tego magnesu.  Wrecz odpycha od siebie - to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a z ta ekipa to różnie bywa nie zawsze jest czas wolne miejsce w teamie itp i dlatego się zastanawiam Battleborn czy Overwatch obie gry są fajne i różnią się od siebie  ale nie ma czasu na granie w 2 na raz  do tego Rainbow six Battlefield   heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Każda gra multi  grając samotnie nudzi a mając ekipę gra się zajebiście 

Edytowane przez j3acek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open beta trwa a z moich 90 znajomych tylko 1 osoba gra :/  Banan91PL zapraszam chętnych do gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy muszę posiadać subskrypcę PS+ żeby zagrać? Bo przy próbie połączenia z serwerem Battle.Net mnie rozłącza (błąd LC-202).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×