Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy wiadomo coś na temat nowego DLC Zombie Kroniki ile będzie kosztować ? Czy będzie do ściągnięcia za free jak ktoś ma season pass ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 maja data wydania. Kosztuje 26 ojro.

Prawdopodobnie oddzielna gra. Nawet jak to był by map pack to SP by tego nie uznał.

734b2b53dda2c49a55a4887dbd55077b.jpg

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą osobiście dziwię się, że Activision jeszcze nie wpadło na pomysł zrobienia osobno całej gry o zombie. Przecież sporo graczy kupuje CoD'a właśnie dla tego trybu.

Killing Flor 2 jest niestety słabą grą, a na pewno jakościowo klasę (jak nie dwie) niżej. Szkoda, bo sam chętnie bym pograł w zombie mode, ale CoD'a z tego powodu kupować nie mam zamiaru :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A później byłby napad hejterów - "ooo, na kase poszli", "ooo w codzie prócz multi nic nie ma"...

 

Sent from my m2 using Tapatalk

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to rozbili by bank.

Nie wiem z czym czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił ;-)

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, ja juz kupilem dodatek. Ktos bedzie chetny pograc? Moza jakas spoko ekipa by sie znalazla. Szukam graczy ktorzy sie nie spinaja, chodzi o zabawe z gry, ale tez zeby mozna by bylo bic rekordy tak rund 45+ od czasu do czasu jak bedzie czas i ochota. Noi i oczywiscie jak beda easter egg to zeby porobic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogłem się powstrzymać i zakupiłem pakiet zremasterowanych map :1_grinning: Również chętnie posiekam zombiaki z rodakami bo z randomami to ręce opadają.

Przeważnie gram wieczorami od 20>  ale niezbyt często (jakieś 2-3 razy w tygodniu) Także niczego nie obiecuję. HS jest ale nie zawsze mogę rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, gralem sobie solo na ascension i streamowalem sobie. Nawet dobrze bo to jedyny dowod na to ze doszedlem do rundy 90 ( ale wpadla rowna 100 ) ale niestety funkcja stream zlapala laga. To ze pare osob mnie ogladalo i pisali komentarze to mniej nudna gra dla mnie byla i po wbiciu 100 rundy chcialem naprawic funkcje share, ale jak zaczolem grzebac to mi konsola sie zwiesila i wszystko poszlo... Kij ze ze gra poszla, szkoda ze w statystykach nie zapisalo rundy 100. jak ktos chce sobie obejrzec to zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=drwK16YxEV0

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, 

 

jest ktos chetny zagrac Easter Egga w WW2 na dodatkowej mapie darkest shore? Gram z markipl i nie mozemy przejsc bossa. Jest sesja na https://psnprofiles.com/session/146297-call-of-duty-wwii jak ktos chetny to dolacz do sesji lub napisz mi na psn: night_wasp

 

mam tez grupe na ps messenger z osobami ktore chca przejsc tego EE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chrum Chrum" - chrumknął Prosiaczek



Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×