Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Założyłem nowy temat poświęcony trybowi Zombie w grze Call of Duty: Black Ops III.

Możemy tutaj prowadzić dyskusję na temat wymienionego trybu, taktyk, easter eggów, chwalić się wynikami jak i oczywiście ustawiać się na wspólne rozgrywki.

Zapraszam.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak gracie ? Pograłem około 2h z kumplem ale max to chyba była 9 runda. Nie ma gdzie biegać i "trejnować" zombie, sporo prostych korytarzy trudno manewrować w takiej sytuacji między zombiakami. Do tego mam wrażenie ,że trochę szybciej się poruszają i również szybciej zadają obrażenia. Gumy używacie w ogóle ? My doszliśmy do wniosku ,że to mało przydatne w tym momencie gdy nic nie mam odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie używam gum. Myślę, że nie ma sensu uch kupować na początku. Wczoraj i dzisiaj grałem z ludźmi ze społeczności i też max dochodzimy do 8 rundy :-P

Tez zauważyliśmy, że Zombie szybciej się robią szybsze i mocniejsze niż w poprzednich częściach. Przynajmniej teraz mamy 3 dotknięcia, a nie 2. Shadows of Evil to niesamowicie trudna mapa. Nie ma gdzie się skampić, nie wiadomo gdzie iść, zombie jest bardzo dużo i są bardzo szybkie. Jeszcze ta biegająca roślina... :-P masakra jakaś. A gdzie jest Juggernog, to już kompletna zagadka.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że kwestia ogrania i ogarnięcia taktyki i później już będziemy spokojnie pykać większe rundy. Co mogę stwierdzić to to ,że nowym graczom zombie będzie bardzo trudno na początku.

W DLC dostaniemy dużo lepsze mapy tego jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wieczorkiem koło 21 ma czas na zombieeeee? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zombi też wychodzą z każdej dziury balkonu czy sklepu a nie jak kiedyś z okien tylko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, jak ktoś ogarnia zombie i jest chętny to niech zaprasza do znajomych: rotchesv. Juggernogg jest tam gdzie macie rozbita butelkę w kolorze czerwonym na skrzynce po otwarciu pierwszych drzwi,i analogicznie pozostałe kolory zielony-speed cola itd. perki są zawsze za drzwiami przy wejściu na stacje pociągowa. Gumy opłaca się brać bo drogie nie są a można czasem coś przydatnego dorwać na przykład 2 razowa niewidzialnosc przez 10 sekund czy ciągle strzelanie bez przeładowywania, tyle z moich obserwacji :p. Ogólnie bardzo trudna mapa nie do ogarnięcia dla osób które pierwszy raz mają styczność z zombie, szkoda ze nie dali czegoś równie przyjemnego jak tranzit czy kino der toten z poprzednich części.Polecam strasznie the giant bo jak ktoś ma to zabawa przednia, SoE ma dużo zagadek i jest zbliżona do mapek z dla do black ops2 szczególnie origins. maksymalnie osiągnąłem z 15 rund ale tu nie jest to głównym celem tylko robienie mieczy rytuałów itd aby być ostro dopakowanym bo jak potem biegają ci po mapie dwie margwie a ty działasz z shotgunem to nie wróżę powodzenia:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Darek1971 doszliśmy do 21 rundy :-) Wszystkie rytuały, Wunderwaffe i tarczę zrobiliśmy. Nie mogliśmy się dostać do mieczy, choć wybieraliśmy dobre znaki. Jutro się jeszcze raz obada sprawę ;-)

A co do Shadows of Evil, to prawda. Ta mapa jest kompletnie nie przyjazna nowym graczom zombie. To jest mapa dla starych weteranów. Tutaj najważniejsze na początku jest zrobione Rytuałów, przedmioty typu tarcza i dopakowanie postaci. Bez tego daleko się w rundach nie dojdzie.

Dużo przyjaźniejsza jest mapa The Giant. Szczególnie dla nowych graczy, gdzie mogli by się nauczyć zasad świata Zombie. Niestety mało kto ją ma. Ja mam ją jakby co ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 runda i zgony, ale Fakt pojęcia nie mamy wcale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Darek1971 doszliśmy do 21 rundy :-) Wszystkie rytuały, Wunderwaffe i tarczę zrobiliśmy. Nie mogliśmy się dostać do mieczy, choć wybieraliśmy dobre znaki. Jutro się jeszcze raz obada sprawę ;-)

A co do Shadows of Evil, to prawda. Ta mapa jest kompletnie nie przyjazna nowym graczom zombie. To jest mapa dla starych weteranów. Tutaj najważniejsze na początku jest zrobione Rytuałów, przedmioty typu tarcza i dopakowanie postaci. Bez tego daleko się w rundach nie dojdzie.

Dużo przyjaźniejsza jest mapa The Giant. Szczególnie dla nowych graczy, gdzie mogli by się nauczyć zasad świata Zombie. Niestety mało kto ją ma. Ja mam ją jakby co ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

lol niezle!

przekroczyliscie magiczna bariere 8 :)

musisz pokazac co i jak i potestujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wielkie graty chłopaki . 21 fal Zombiakow ...niezły skok , super:) Licze na jakieś korepetycje jutro bo faktycznie te wszystkie opcje dodatkowe , gumy, kierunki i strategie nie są łatwe do ogarnięcia:)) To jednak właśnie mi sie podoba , nie jest łatwo i nie polega to na bezmyślnym napierdzielaniu do Zombiakow ...jak sie spodziewałem:)

Narazie przywdziewam koszulkę amatora i będę sie cieszył z każdej przeżytej fali , powyżej 8 :))

Dzisiaj mam wyścig w GT wiec raczej nie postrzelam ale jutro będę na bank a ponieważ środa wolna to zapowiada sie krwawa nocka :))

Do zobaczenia :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam osób które wiedzą co trzeba robić na mapie Shadows, cel zrobienie Easter Egg-a :)

Wszystkie kroki mam pochytane do zdobycia mieczy, tarczy i super broni, ale samemu długo z tym schodzi. jeszcze chyba bardzo długa droga do celu  :)

 

PSN ID

darek1971 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe , ja narazie nie wiem .....wiec biegam za Wszeborem i chopakami;)

Jakby co to jutro ostry melanz planuje w zwiazku ze sroda i chetnie pobiegam z Zombiakami. O ile bedzie miejsce , ekipa sie rozrasta a max 4 moze grac, szkoda ze tak malo:( Juz wczoraj byl nad komplet:)

Impreza na HS jest do 8 graczy wiec gdyby sie zebrala taka ekipa to postawic 2 pokoje i zawody , kto wiecej fal odeprze lub dluzej przezyje:))

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro kolo 22 rowniez bardzo chetny!

headset mam na gwarancje oddany ale ta smieszna sluchaweczke co byla w zestawie gdzies mam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwsze Zombiaki ubijałem na mapie The Giant. Przyznaje zajebista mapa z mega klimatem:)

Dzięki Wszebor za wprowadzenie :)

Mam teraz dwie mapki do ogrywania , obie zajebiste i wielkie ...jak dla mnie przynajmniej. Godziny odkrywania przede mną :) i ekipa:))

Jak patrzyłem wczoraj jak biegasz Wszebor a my leżeliśmy;) , to dostrzegłem 2 podstawowe rzeczy : szybkie bieganie w konkretnym kierunku , bez haosu i srzelanie prawie wyłącznie na wysokości głów co generowało serie hs:)) klasa:)

Dzisiaj tez trzeba potrenować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na The Giant z 3ema randomami ugraliśmy do 24 rundy ;-) Nie jest źle, ale mogło by być lepiej

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We 2 zbroiliśmy wszystkie rytuały ale nie możemy podnieść tych robaków wszystkich 4 wyskakuje,że masz już ten przedmiot.Ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyńskie pytanie nr 1...

Jaka mapa THE GIANT?!? Ja Widzę tylko shadow ... czyżby mapa z płatnego dlc?

 

Mógłby któryś z was wrzucić filmik co i jak ?

Grałem w zombie w kilka CoD wczesniej ale skończyłem na BO2 jeszcze za czasów jak grałem na PC i chyba jednak sporo zapomniałem a nie chce denerwować lamieniem ludzi którzy chcą ulepić coś naprawdę dobrego i dojść daleko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretyńskie pytanie nr 1...

Jaka mapa THE GIANT?!? Ja Widzę tylko shadow ... czyżby mapa z płatnego dlc?

Mapa, którą mają posiadacze edycji Hardened i posiadacze Season Passów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam tylko jedna mapę Shadows of evil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We dwóch  zbroiliśmy wszystkie rytuały ale nie możemy podnieść tych robaków wszystkich 4 wyskakuje,że masz już ten przedmiot.Ocb?

Ponawiam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×