Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zagralem dzisiaj ten UT w ogole mnie nie przekonuje zawodnicy bez twarzy jacys tacy botowaci.Lepiej grac oryginalnymi zawodnikami plus na wyzszych ligach ludzie beda mieli juz takie techniki jak z top mountu wejsc komus innemu w top mount albo poddania odrazu z zielonym L tzw Flush submission nie ma tu zadnych blokad w overallu jak ktos wybral boksera to dalej moze miec groud game 100  i odwrotnie + kazdy ma 6.6 i reach 80 LOL.

 

Kilka walk i bede w 6 dywizji w rankedzie :)

 

 

Moze komus sie przyda

 

https://www.youtube.com/watch?v=7nN8QLMSulA#t=207

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem dzisiaj ten UT w ogole mnie nie przekonuje zawodnicy bez twarzy jacys tacy botowaci.Lepiej grac oryginalnymi zawodnikami plus na wyzszych ligach ludzie beda mieli juz takie techniki jak z top mountu wejsc komus innemu w top mount albo poddania odrazu z zielonym L tzw Flush submission nie ma tu zadnych blokad w overallu jak ktos wybral boksera to dalej moze miec groud game 100  i odwrotnie + kazdy ma 6.6 i reach 80 LOL.

 

Kilka walk i bede w 6 dywizji w rankedzie :)

 

 

Moze komus sie przyda

 

https://www.youtube.com/watch?v=7nN8QLMSulA#t=207

Ja to się naprawdę dziwie ludziom że chcą grać zawodnikiem już praktycznie do końca żywotności gry i nawet swojej twarzy nie dadzą, wszędzie tylko te boty. Ja tam gram sobą, ze swoim zdjęciem, swoją wagą i wzrostem i bawię się przednio mimo że zwycięstw mam tyle co porażek a satysfakcja z pokonania dryblasa jest ogromna :laugh: Ale trochę już zbaraniałem i do końca nie ogarniam tych kart. Które podwyższają nasze staty? Ciosy czy te co dają np wytrzymałość nóg itd? No i lipa że tak wolno się rozwija postać. Co trafie na kogoś to mnie kopniakem z pół obrotu zaskakuje a ja nawet tego nie mam, nie wiem skąd mają to ludzie w 1 dywizji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się naprawdę dziwie ludziom że chcą grać zawodnikiem już praktycznie do końca żywotności gry i nawet swojej twarzy nie dadzą, wszędzie tylko te boty. Ja tam gram sobą, ze swoim zdjęciem, swoją wagą i wzrostem i bawię się przednio mimo że zwycięstw mam tyle co porażek a satysfakcja z pokonania dryblasa jest ogromna Ale trochę już zbaraniałem i do końca nie ogarniam tych kart. Które podwyższają nasze staty? Ciosy czy te co dają np wytrzymałość nóg itd? No i lipa że tak wolno się rozwija postać. Co trafie na kogoś to mnie kopniakem z pół obrotu zaskakuje a ja nawet tego nie mam, nie wiem skąd mają to ludzie w 1 dywizji.

Tez mialem kopniaki po prostu wylosowalem w paczkach ja mialem wage middle i bralem tylko tamte paczki mialem flying knee roundhouse...

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens grać w trybie, w którym z miejsca szanse są nierówne? W imię czego tam gracie? Nie mogę tego pojąć.

 

Sam jestem w 3. dywizji zwyczajnego online i nie powiem - jest ciężko. Bilans mam chyba ledwo dodatni. Ogarnięcie kolesi to jedno - tutaj już coraz częściej trafiają się goście, którzy radzą sobie dobrze w klinczu czy potrafią poddać. To jeszcze przeboleję, kwestia rozwoju. Ale lagowanie, spowalnianie akcji jest dość częste. Przez samo zerwanie rozgrywki straciłem 3 wygrane pojedynki ale gra się przestrasznie kiedy animacja zaczyna chrupać albo całkiem (!) staje w miejscu (czekamy dobrych kilka chwil na wznowienie akcji).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się naprawdę dziwie ludziom że chcą grać zawodnikiem już praktycznie do końca żywotności gry i nawet swojej twarzy nie dadzą, wszędzie tylko te boty. Ja tam gram sobą, ze swoim zdjęciem, swoją wagą i wzrostem i bawię się przednio mimo że zwycięstw mam tyle co porażek a satysfakcja z pokonania dryblasa jest ogromna :laugh: Ale trochę już zbaraniałem i do końca nie ogarniam tych kart. Które podwyższają nasze staty? Ciosy czy te co dają np wytrzymałość nóg itd? No i lipa że tak wolno się rozwija postać. Co trafie na kogoś to mnie kopniakem z pół obrotu zaskakuje a ja nawet tego nie mam, nie wiem skąd mają to ludzie w 1 dywizji.

 

Mam to samo , jak widzę te gęby porobione z bajek to mnie krew zalewa :biggrin: Ja trafiłem w sumie już 2 ciosy chyba z Level 6. Ogólnie nalepiej mi się uylepsza postać, jak karty z paczek kólkiem daje do zbioru kart, następnie wbijam w My Fighters - moves i tam patrzę który cios mogę ulepszyć, wtedy sugeruję się ilością gwiazdek i daje kartę która ma większą liczbę przy gwiazdce i która daje zielony kolor do danego ciosu. Oprócz ciosów masz attributes tutaj ulepszasz, parter, stójkę i klincz wg. własnego uznania, jednak ulepszając jedno daną kartą inny atrybut spada, ja pakowałem stójkę, teraz spasowałem, dodaję tylko nowe ciosy i parter oraz klincz. Zalęzy jaki masz styl walki, ja mam kickboxera i miałem pół obrót i mawaszigeri z automatu, teraz tylko mogę to gwiazdkami ulepszać.

 

 

edit: Mimo wszystkich wad, przy tej grze tak czas ucieka, że masakra, do 2 rano przy konsoli, a teraz wyjebany jak krokodyl. Waga lekka już 71 OVR, także już mnie nie obijają jak ogórka. Wczoraj kupowałem same paczki premium i chyba jednak bardziej się opłacają, sporo czerwonych mi weszło z 4 gwiazdkami, no i trzeba zacząć myśleć o kolejnej postaci, także karty do innej wagi się przydadzą . 100 kart już odłożone na kupce :D

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz trzymac odpowiedni blok czyli r1 lub r2 i w momencie ciosu nacisnac przycisk odpowiedzialny za noge lub reke. Czyli jezeli ktos kopie Cie w korpus to r2 + x na przyklad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w UT mi to nie działa. Potrzebna jest na to jakaś karta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że aby nie było zbyt łatwo jak ktoś Cię kopie w korpus lewą nogą to parujemy  :r2:+ :x: natomiast jak to robi prawą nogą to już :r2:+ :circle:. Dlatego aby sparować cios musimy nie tylko wybrać odpowiedni blok:  :r1: lub  :r2: ale też przycisk odpowiadający jednej z kończyn zależnie od tego którą atakuje nas przeciwnik:  :square:,  :triangle:,  :x: lub  :circle:. Kluczowy tu jest timing.  

 

Co do parowania ciosów w UT to ja mogłem to robić od początku i nie potrzebowałem żadnej karty.     

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, UT jest póki co niesamowicie zglitchowanym trybem. Przejrzyj ostatnie kilka stron na forum a zobaczysz jakie "kwiatki" tam niekiedy mają miejsce. O zwalonym matchmakingu nie wspomnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten tryb wymaga od nas sporo cierpliwości, jeżeli nie chcemy inwestować złotówek w nasze postaci. Początki są mega cięzkie, jednak chyba najgorsze już za mną, waga lekka już 71 OVR, do tego przyfarmiłem karty do wagi średniej i ciężkiej, dlatego dzisiaj robię postać w średniej, na start mam około 20 dobrych kart więc w miarę to będzie wyglądać, no i farmimy dalej, za jakiś tydzień zrobię ciężką. Jednak czuć już dużą różnicę, zajęło mi to tylko tydzień w sumie 140 rozegranych walk, mimo wszystko matchmaking na podstawie OVR , powinien tu być bez 2 zdań. Jestem aktualnie, gdzieś w połowie 3 dywizji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 kody na Tysona, Sakurabe i Ruttena. Chce ktoś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem błędny i media nie reaguje na reklamację. Możesz rzucić :)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 2 kody na Tysona, Sakurabe i Ruttena. Chce ktoś? ;)

Bardzo chętnie przytulę. W zeszłym roku na tym forum oddałem kod na Bruce'a Lee, bo też miałem dwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4KT3-KMN3-G245. Proszę bardzo :D dawajcie znać czy działa :D Po odebraniu płyty w media expert napisałem do nich meila kiedy będzie kod do DLC i mi wysłali, a dzisiaj dostałem drugi, chyba ten, który miał przyjść normalnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4KT3-KMN3-G245. Proszę bardzo :biggrin: dawajcie znać czy działa :biggrin: Po odebraniu płyty w media expert napisałem do nich meila kiedy będzie kod do DLC i mi wysłali, a dzisiaj dostałem drugi, chyba ten, który miał przyjść normalnie :biggrin:

Dzięki, działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopiero przysiade do samouczka, i zaaczne cos robic w UFC2.

Wczoraj zagralem z ziomkiem - ja Gus, on Janek. Sama stojka. Obijlalem go strasznie, uwazajac, zeby sie nie wypompowac. I tak przez 2,5 rundy. Potem on mi zasadzil 3 czy 4 proste i KO.

W Fight Stat, zadalem nieco wiecej ciosow, ale najlepsze bylo to, ze jego leb mial 40% obicia a moj 56. Nie ogarniam.

A co powiecie na Jonsow online i ich spinning elbow przechodzacy orzez garde? Duzo tego scierwa sie roi? Jest sens takiemu zoltodziobowi w ogole wchodzic w online, czy lepiej przyskiloowac offline, zeby pozniej wyhsc chociaz z rekordem pol na pol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś faktycznie żółtodziobem, to lepiej poćwiczyć, bo będzie sporo nerwów, jak grałeś w 1 to dasz radę. Z drugiej strony offline to inna bajka, ja tam od razu wbijam na online, bo wiadomo, że z komputerem to inna gra jest w online potem to może nie działać. Na pewno zalicz sobie practice całe, ja mimo ,że grałem w 1 to zacząłem właśnie od practice. Gra się coraz fajniej utworzyłem wagę, średnią dałem te karty co miałem i efekt super rekord na tą chwilę 11-2, 5 obron pasa, 2 dywizja i lecę po 3 :D OVR tylko 67 a gra się miodnie, widzę teraz ile błędów popełniałem na początku. Tak pożera czas ta gra, że masakra. Jak dla mnie parter, lepiej rozwiązany niż w 1 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam teraz UT? ja kilka godzin temu gralem a teraz jak odpalam i pokazuje sie ekran wyoru zawodnika to nie ma na nim nikogo nawet zarysu postaci i nic nie moge zrobic poza cofnieceim sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jestem w drugiej dywizji ale coraz czesciej mozna spotkac cwaniaczkow ktorzy chca na poczatku ci przybic piesc a zaraz czestuja cie front kickiem albo z pol obrotu.

Gram praktycznie caly czas w UT az sam sobie dziwie. Kupuje czerwone paczki premium bo chyba w tych dla kokretnej wagi nie wpadaja czesto czerwone karty a w premium paczkach nie raz i dwie sa. Moja glowna postac ma 70 overallu.

Duzo razy kasowalem postac bo mi jej styl nie pasowal i w sumie dziwne ze bokser moze miec tyle samo punktow do poddan co zawodnik jiu jitsu co sprawia ze najbardziej oplaca sie brac albo wlasnie boksera lub kickboxera no chyba ze ktos gra jeszcse kims innym ale jak gralem karateka ktory nie ma w ogole staminy to to nie byla za fajna gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi cwaniaczkami jest tak jak piszesz, w sumie nic im to nie daje, ale takie zagrywki są nie fair. Ja jestem teraz w 3 dywizji, ale zdarzaja mi się jeszcze spadki do 2. Gram kickboxerem i gra się przyjemnie. Też raczej kupuje paczki premium. Zdarza się trafić czasem złotą kartę. A powiedzcie mi jakie perki stosujecie dla kickboxera? Lepiej pakować w stand up, czy lepiej w dużo gorszy ground lub fizyczne? Kiedyś jak dałem wszystko w stojke, to bardzo szybko mi staminka schodzila. Fajnie byłoby gdybyście częściej dzielili się doświadczeniami na tym forum, bo gra jest kozak i chyba wciągnęła mnie na dłużej. Skilla mam średniego ale przyjemność z gry jest bezcenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy , którzy grają w UT polecam naszego rodaka, który streamuje codziennie, od 16-23, w święta był całe dnie prawie . Na prawdę, ogarnia fajnie, ja się sporo nauczyłem, ma zrobionych naszych zawodników z KSW -Róża, Moks, Sowinski, Kowalkiewicz, - każda kategoria wagowa, do tego każdy inny styl walki, także nauka każdej płaszczyzny. Fajnie też tłumaczy jak dobierać karty , perki itd... Polecam Panowie, spoko koleś ze Śląska !! Jest nawet w tej chwili na kanale także możecie obadać.

 

https://www.twitch.tv/crazymmogamer

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×