Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mateyo ja mam wszystkie postaci w gameface zrobioe i nadal mi wszystko działa. Dodaje fotke przodem, bokiem, ustawiam plusiki zielone, robię save i pobiera w grze . Żadnymi suwakami się nie bawię, w grze robię fryzurę. Pamietam , że na początku pobierało  mi jakiś program, w czasie instalacji wskakiwał błąd, pominąłem to i zadziałało .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś udało się skorzystać z game face? Dodaję zdjęcia, ustawiam suwaki, fryzurę itd. a jak chcę zapisać to mieli w nieskończoność :(

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Tez tak mialem az wkoncu znalazlem przyczyne. Prawdopodobnie jak sie logujesz na stronke ea gdzie masz gameface i inne to potem ci sie rozwija na gorze okno gdzie wybierasz na jakie konto chcesz sie zalogowac. Sprobuj zalogowac sie na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na oba. Dziwne, że jest tam tylko PS3 i Origin.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam tylko PS3 i origin. Wybieram PS3 i hula , ale sporo osób ma jakiś problem z tym. Ja oprócz instalowania tego wymaganego programu, robie wszystko tak samo jak przy Fight Night Champion i jest gitara. Może akieś wtyczki poinstalowane blokują czy coś, mi się ta twarz ładuje tak 7-9 minut na stronce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT jest totalnie poronionym trybem. Wyciąganie kasy i tyle. Tam nie można normalnie rywalizować i każdemu kto nie chce mieć zszarganych nerwów - odradzam tą przygodę. Żenada. Zupełnie co innego w walkach rankingowych - tam każda walka to dynamit :) Są emocje, zawodnicy mają równe szanse i tylko od nas zależy jakiego fightera wybierzemy. Aktualnie wróciłem tam, jestem w 3. dywizji i będę pracował nad tym by znaleźć się wyżej.

 

Z rzeczy denerwujących: wydaje mi się, że nie było tego wcześniej a obecnie niemal każda walka poprzedzona jest jakąś aktualizacją danych o fighterach. Trwa to dobrą minutę a nawet więcej. Czasami ręce opadają, człowiek naładowany bo albo chce rewanżu albo podtrzymania dobrej passy a tu stop...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UT jest totalnie poronionym trybem. Wyciąganie kasy i tyle. Tam nie można normalnie rywalizować i każdemu kto nie chce mieć zszarganych nerwów - odradzam tą przygodę. Żenada. Zupełnie co innego w walkach rankingowych - tam każda walka to dynamit :) Są emocje, zawodnicy mają równe szanse i tylko od nas zależy jakiego fightera wybierzemy. Aktualnie wróciłem tam, jestem w 3. dywizji i będę pracował nad tym by znaleźć się wyżej.

Z rzeczy denerwujących: wydaje mi się, że nie było tego wcześniej a obecnie niemal każda walka poprzedzona jest jakąś aktualizacją danych o fighterach. Trwa to dobrą minutę a nawet więcej. Czasami ręce opadają, człowiek naładowany bo albo chce rewanżu albo podtrzymania dobrej passy a tu stop...

Mam takie samo zdanie

Spedzilem 2 dni w UT o 2 dni za duzo.

Oficjalni zawodnicy sa super ,kazdy ma rowne szanse i dopiero tu skill sie liczy.

Te dane o fighterach tylko czasem wyskocza.Jak walczysz o pas albo obrone na pewno dluzej wyszukuje zwlascza w wyzszych dywizjach

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta aktualizacja fajterów jest w 4 na 5 walk. Mieli i mieli. Irytujące.

 

Może pokusimy się o nasze własne mistrzostwa? Nie wiem czy to już ten moment ale kiedy wyczerpie się frajda z walk rankingowych to może coś sami ulepimy? Nawet przez chwilę zastanawiałem się jak to ugryźć i myślę, że można pójść w kierunku małej promocji. Zrobić kilka walk pomiędzy zainteresowanymi, ustalić na tej podstawie wstępny ranking i od czasu do czasu robić walkę o mistrzostwo. Co Wy na to? Jeśli ktoś przynajmniej potencjalnie zainteresowany, niech wpisze się w wątku wraz z informacją o preferowanych godzinach gry - będziemy wiedzieli czy w ogóle będzie materiał na cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniej wersji była nawet osobna strona utworzona, parę walk rozegralismy i kicha. Mistrzostwa padły. Zabrakło admina chętnego

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropienstwem rankedow jest to ze nie widac jakiego fightera wybral przeciwnik. Kto normalny lubi walczyc verdum vs verdum. Poza UT odpalam quick fight i jest szansa ze rozegram jakis dawny pojedynek i wszystko jest ma swoim miejscu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to nawet okej i nie wybierasz przeciwnika pod względem słabych punktów przeciwnika i nie spamujesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wybierasz najlepszego przeciwnika zeby miec najwieksze szanse na zwyciestwo. Nie widze powodu dla ktorego ktos mial grac w

rankedach Blachowiczem za to ktos widzial powod by wybrac Manuve przeciwko mojemu Blachowiczowi w unrankedach.

Tryb UT jest jak najbardziej grywalny. Zeyciestwa przynosza bardzo duzo frajdy ale porazki sprawiaja ze sie kuzwi jak sie tylko da.

Edytowane przez bartek-brt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprzedniej wersji była nawet osobna strona utworzona, parę walk rozegralismy i kicha. Mistrzostwa padły. Zabrakło admina chętnego

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Admina w sensie promotora? :) Jeśli się wkręcę i będzie dla kogo to ja to mogę pilotować. Osobna strona? W sensie poza pssite? Z tym też nie było by problemu. Ale tak jak pisałem, jeśli skończy się frajda z rankeda to możemy ten projekt wykorzystać jako możliwość przedłużenia żywotności gry. Wszystko zależy od zainteresowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admina w sensie kogoś kto by aktualizował wyniki walk na stronie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładam, że skoro ktoś to pilotuje, proponuje kolejne pojedynki to i wprowadza je na bieżąco po otrzymaniu informacji o wynikach. Jeśli ktoś przyzna mi właściwe uprawnienia na forum, stworzymy osobny wątek tylko pod te mistrzostwa. Jeśli nie - mam kawałek swojego serwera, tam można postawić jakąś stronkę tematyczną. Opcje są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta aktualizacja fajterów jest w 4 na 5 walk. Mieli i mieli. Irytujące.

 

Może pokusimy się o nasze własne mistrzostwa? Nie wiem czy to już ten moment ale kiedy wyczerpie się frajda z walk rankingowych to może coś sami ulepimy? Nawet przez chwilę zastanawiałem się jak to ugryźć i myślę, że można pójść w kierunku małej promocji. Zrobić kilka walk pomiędzy zainteresowanymi, ustalić na tej podstawie wstępny ranking i od czasu do czasu robić walkę o mistrzostwo. Co Wy na to? Jeśli ktoś przynajmniej potencjalnie zainteresowany, niech wpisze się w wątku wraz z informacją o preferowanych godzinach gry - będziemy wiedzieli czy w ogóle będzie materiał na cokolwiek.

Ja sie pisze ale trzeba czekac na patch usprawniajacy rozgrywke:)  Ma byc w kwietniu (w kazdym dniu :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie parteru? Umiem się tam utrzymać, nawet wygrać walkę dzięki g'n'p, ale mam ogromne kłopoty z blokowaniem przejść przeciwnika, zarówno w ataku jak i w obronie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady odnośnie parteru? Umiem się tam utrzymać, nawet wygrać walkę dzięki g'n'p, ale mam ogromne kłopoty z blokowaniem przejść przeciwnika, zarówno w ataku jak i w obronie :sad:

Mateyo proszę bardzo, pierwszy polski tutorial, kolegi o którym pisałem kilka stron wstecz, masz parter , ogólnie on super ogarnia temat gleby, jest kilka filmików wiem, że omawia tam właśnie między innymi obronę przejść, ja dzięki temu w miarę to zrozumiałem, nie zawsze uda się dobrze animację odczytać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę sobie później, może i ja coś z tego ogarnę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę sobie później, może i ja coś z tego ogarnę ;)

Pamietaj ze w tym roku na blokowanie maja wplyw 2 statystyki(top game i off the back)

 

jezeli grasz zawodnikiem ze slabym off the back a przeciwnik wysokim topgame ciezko ci bedzie zablokowac przejscie.

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Jednak to nie wina statystyk tylko mojego braku timingu i nieumiejętności czytania animacji.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Jednak to nie wina statystyk tylko mojego braku timingu i nieumiejętności czytania animacji.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

To musisz pocwiczyc bo to powinnoprzychodzic odruchuwo zeby byc dobrym w parterze musisz wyrobic pamiec miesniowa.

 

 

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Ultimate Team to niegrywalny gniot. Walka z wykokszonymi za prawdziwy hajs spamerami mnie nie bawi. Szkoda, bo specjalnie dla tego trybu kupiłem grę. Leci na sprzedaż w dobrej cenie, jak ktoś chętny to pw ;)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od piątku, jest to moja pierwsza styczność z grą tego typu. Gram głównie w tryb Ultimate Team i rekord mam... 24-50 :pardon: , ale mimo porażek gra sprawia mi frajdę :D Ostatnio nawet udało mi się zdobyć pas, lecz straciłem go w następnej walce :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w nadchodzacym patchu dosc wyrazne.

https://twitter.com/GeoffHarrower 

- Clinch attempts will be reduced in speed, making them easier to deny #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Getting your clinch attempt denied will now incur a much larger stamina penalty #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Fixed a bug where early or pre-emptive standing TD denials didn't punish stamina on the fighter who was denied #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Elbows and punches in muay thai clinch will no longer interrupt transition attempts #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- In sprawl, the bottom fighter will now slowly accumulate grapple advantage #patchspoilers #EASPORTSUFC 

- Bottom fighter is now given grapple advantage after escaping finish the fight into back side control #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- The bottom fighter’s transition to side control from back side will no longer be interrupted by strikes #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Increased grapple advantage given to bottom fighter while top fighter strikes in side control #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Stockton slap : https://twitter.com/GeoffHarrower/status/719264143526604800 

- Made passing guard from postured down position more difficult #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- And to maintain balance, submissions from bottom guard have been made a little harder to pull off as well #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- If a parry is mistimed, block will no longer be activated automatically #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Swaying away from the opponent will put the fighter at risk for higher body damage #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- New strike intercept framework. #stoppingpower #longlivethejab #shutdownspinningshit #timingiseverything #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- If you don't know what that last tweet means, check out this example. With the new framework, the jab would win.http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/10406207.page 

- When two opposing strikes land in quick succession, the 1st will take power off the 2nd #patchspolers #EASPORTSUFC2 
https://twitter.com/GeoffHarrower/status/719582414050172928 

 

- Reduced damage on consecutive uppercut combos #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- AI logic, submission and game plan tuning #patchspoilers #EASPORTSUFC2 

- Updated Attribute/Perks/Movesets for various fighters #patchspoilers #EASPORTSUFC2 


Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 sprawy, moze ktos pomoze :

Czy lvl ten ktory dodaje +3 do maksymalnej liczby gwiazdek mozna jakos zwiekszyc szybciej czy tylko walki UT? Obecnie sie zablokowalem, mam pare zajebistych kart ale nie moge ich dodac bo mam maks gwiazdek juz. Lvl wbija sie przez kilka walk, i dodaje to 3 gwiazdki czyli nawet na jedna dobra karte nie starczy, dodatkowo caly czas wpadaja coinsy i sie kupuje paczki. Troche to frustrujace ze nie moge fightera dalej rozwijac :(

Druga sprawa to nowa opcja exchange, wymiany karty. Wiem ze trzeba dodac karty z tego samego poziomu i klasy wagowej. Ale jak to wymienia? Jak dodaj 5kart niebieskich waga lekka to dostane 11 karte dla wagi lekkiej czy to loteria jaka waga mi wpadnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×