Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pacz już jest do ściągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przegralem walke z 3 rundzie po tym jak gosciu wedlug statystyk zadal 130 kopniec w noge, spamowal low kick. Mimo ze pare razy robilem mu knockdown to nie udalo sie go skonczyc. A on przez 12 minut dusil tylko low kicka. Tak wyglada to w 3 dywizji. Spam spam spam dla statystyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem ludzie powoli uciekaja z UT przez przerobione postacie itp takze ten tryb moze niedlugo umrze.

Kolejny patch w drodze ma dotyczyc staminy ludzie uzywajacy spinning shitu beda ukarani.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagrałem własnie  3 walki i fajnie się grało ale raczej nie ze względu na patcha, zobaczymy co niedługo będzie spamowane ;D , obecnie 4 dywizja,cały czas do przodu  a   UT już sobie na stałe odpuściłem bo jest strasznie nierówna walka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem ludzie powoli uciekaja z UT przez przerobione postacie itp takze ten tryb moze niedlugo umrze.

Kolejny patch w drodze ma dotyczyc staminy ludzie uzywajacy spinning shitu beda ukarani.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Przerobione masz na myśli wyrośniętych? Niestety większość dryblasów zmusiła mnie do skasowania swoich postaci i zrobienie ich na nowo o 2 oczka wyższych bo to jednak kuźwicy można było dostać jak tak jak taki cie kopal a ty tymi krótkimi rączkami to pomachać możesz sobie. Co do UT...jestem dalej wkręcony bardzo mimo że porażek mam więcej niż zwycięstw to chce mi się grać i gram i gram i nie widzę tego bu nagle ludzie mieli uciekać. Teraz można obejrzeć staty przeciwnika i fajnie. Miałem trudną walkę z gościem a potem się okazało że staty miał dużo gorsze niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerobione masz na myśli wyrośniętych? Niestety większość dryblasów zmusiła mnie do skasowania swoich postaci i zrobienie ich na nowo o 2 oczka wyższych bo to jednak kuźwicy można było dostać jak tak jak taki cie kopal a ty tymi krótkimi rączkami to pomachać możesz sobie. Co do UT...jestem dalej wkręcony bardzo mimo że porażek mam więcej niż zwycięstw to chce mi się grać i gram i gram i nie widzę tego bu nagle ludzie mieli uciekać. Teraz można obejrzeć staty przeciwnika i fajnie. Miałem trudną walkę z gościem a potem się okazało że staty miał dużo gorsze niż ja.

 

Nie, chodzi o to ze ludzie 4-5-6 dywizja kasuja swoje postacie i robia je odnowa z wszystkimi atrybutami i movsami zaczynajac od 1 dywizji..... dlatego malo kto jest w 6 dywizji.

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchac jest zdecydowanie lepiej spinerzy znisczeni spamerzy tez klincz jestes w stanie wybronic ciezej przejsc garde brawo EA.Tylko czekac na kolejne usprawnienia obecnie 51 miejsce na ps4 do 10 jescze troche

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do 60 lvl w ut, czy to jest już max? Chyba już mi więcej nie rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o to ze ludzie 4-5-6 dywizja kasuja swoje postacie i robia je odnowa z wszystkimi atrybutami i movsami zaczynajac od 1 dywizji..... dlatego malo kto jest w 6 dywizji.

Akurat jak skasujesz postać, to atrybuty przepadają, zostają tylko ciosy i perki. Dla mnie ten tryb jest zajebisty, ma swoje kruczki, ale wole to niż grać ciągle Jones, Mcgregor , jones, mcgregor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jak skasujesz postać, to atrybuty przepadają, zostają tylko ciosy i perki. Dla mnie ten tryb jest zajebisty, ma swoje kruczki, ale wole to niż grać ciągle Jones, Mcgregor , jones, mcgregor.

Popieram w stu procentach... Mega tryb. Grywalność i rozwój postaci daje niesamowity fun. Nie rozumiem ludzi narzekających na ut

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiliście mnie , zagralem 10 walk i spoko się grało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ulepsza statystyki np stamina, toughles, chin health , body, ? wiem, że można dodać sobie przed walką np +15 ale to tylko na jedną walkę a niektórzy mają ładnie wymaksowane te statystyki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Tate, a Holm napierdala mnie w parterze. Gram Mirem, a Big show (nie pamiętam prawdziwego nazwiska) robi mnie w parterze. Crocopem obijam HKickami Barrego, a ten nic. Szczeeze mówiąc, gra potrafi wkurwic nonsensem na maksa.

Jak się bronić przed ciosem będąc na plecach? Tu też nie da się trzymać bloku tylko trzeba wyczuć moment? Nie grałem jeszcze w uf bo podejrzewam że nie tylko wyjebal bym pada za okno ale konsole i telewizor też

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ulepsza statystyki np stamina, toughles, chin health , body, ? wiem, że można dodać sobie przed walką np +15 ale to tylko na jedną walkę a niektórzy mają ładnie wymaksowane te statystyki 

Maty takie rzeczy ulepszasz kartami atrybutów, niestety ciężko je trafić, np. karta Boxing Fighter dodaje Ci (china), owszem sporo osób ma to wymaksowane, jak dla mnie po prostu nakupili pointsów i otwarli 4 razy tyle paczek co przeciętny Kowalski, lub mieli mega farta w oppeningu. Dlatego jak wezmiesz np. styl jiu jitsu, to szczęke masz mega słabo, zanim ja ulepszysz to nie jeden Boxer Ci ją przestawi :biggrin:  mimo to gra mi się fajnie, mam 3 postaci, nie wydałem ani grosza na pointsy, bilas walk wygranych dodatni. Najlepiej na tą chwilę gra mi się stylem jiu jitsu, sporo pod parter kart trafiłem. Testował ktoś MMA, bo teoretycznie ma najbardziej wyrównane statsy ??

 

Klaxxon :

 

Gra potrafi wkurzyć na maxa, ale potrafi też dać sporo frajdy, tak to już EA nam funduje w większości tytułach. Jeśli chodzi o grę Off the back, to pierwszą rolę gra wysokość te staty na papierze, kolejna jest taka, że wiara na prawdę ogarnia już tą grę, dużo osób czeka tylko na to aż zjedzie Ci stamina no i bach do bocznej, tam ze 2 bloki przejscia , łokieć i nic nie zrobisz nawet jak mmasz parterowca bez staminy :biggrin: Duzo trzeba myslec ale tez miec troche szczescia.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można biegać? Przecież to jest jakiś absurd, żeby oszolomiony przeciwnik mi spierdalał po całej klatce a ja nie mogę go dojść. Przecież powinien być rozbieg i sru a nie oboje chodzą jak naćpane zombiaki..

PS. R1 nie działa jako blok. Nie wiem. Leżę na plecach i wylapuje wszystko na miche, mimo że niby trzymam blok.

Edytowane przez Klaxxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te oszołomienie jest akurat dobrze zrobione , jak przeciwnik ma dużo staminy i dobry movement a Ty słabe to Cie znokautuje, odwrotnie to Ci się uda przeżyć. No ale jest to troche mało realistyczne . R1 może nie działa bo masz uszkodzone ręce na czerwono albo tak jak wcześniej masz dużo słabsze staty niż przeciwnik 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK. Trzeba wiec pociskac i sie uczyc. Jednak szacun dla tych, co graja bez podpowiedzi. Ogarnac wszystkie przejscia, to troche metlik. Przeciez trzeba dokladnie wiedziec, jakie sa opcje ruchow w danxch pozycjach - a to z matemtyki daje liczbe... duza.;)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No OK. Trzeba wiec pociskac i sie uczyc. Jednak szacun dla tych, co graja bez podpowiedzi. Ogarnac wszystkie przejscia, to troche metlik. Przeciez trzeba dokladnie wiedziec, jakie sa opcje ruchow w danxch pozycjach - a to z matemtyki daje liczbe... duza.;)

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Po 100-200 walkach znasz wszystko na pamiec.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie kolo, ale uspokój trochę tą swoją grę. W wyższych dywizjach parterowcy Cie pozamiatają. Ogólnie dominujący styl walki w tym trybie to jiu jitsu, judo, wrestller ....  niestety jak masz boxera, kick .... bez wymaksowanego parteru to nic nie poradzisz w dywizji 4 i wyżej ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie kolo, ale uspokój trochę tą swoją grę. W wyższych dywizjach parterowcy Cie pozamiatają. Ogólnie dominujący styl walki w tym trybie to jiu jitsu, judo, wrestller ....  niestety jak masz boxera, kick .... bez wymaksowanego parteru to nic nie poradzisz w dywizji 4 i wyżej ....Dzięki za rade na szczęście  gram for fan i jakoś przeżyje to manto w parterze pozdro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy komuś się udało zrobić submission offense na hardzie w zakładce challenge ? Jeśli tak to proszę o porady. :)

Tylko tego brakuje mi do platynki. ;_:

 

Nawet jak uda mi się 3 razy przejść przez całą mini gierkę to mam zdecydowanie za mało pkt, a trzeba mieć aż 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×