Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nadal warta swojej ceny ?  używki po 170 zł...  jak multi ? jak ogólnie gra w dwóch zdaniach? Bolączką takich gier jest to że jeden patch potrafi spier***** całą grę jak to było w przypadku FNC na ps3.  Wole się upewnić przed zakupem. Wszystko bangla ?

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Grassek napisał:

Gra nadal warta swojej ceny ?  używki po 170 zł...  jak multi ? jak ogólnie gra w dwóch zdaniach? Bolączką takich gier jest to że jeden patch potrafi spier***** całą grę jak to było w przypadku FNC na ps3.  Wole się upewnić przed zakupem. Wszystko bangla ?

Pewnie, że wszystko bangla, jeśli chodzi o servy i przeciwników nie brakuje, siadasz i grasz. Sporo osób narzeka, mi gra nadal sprawia sporo frajdy, gram od premiery i grał będę, kiedy już się obcyka sterowanie, to często walki są mega ciekawe. Oczywiście trafi się co jakiś czas mega przepasańców, gdzie nie ma się za wiele do powiedzenia, szczególnie w Ultimate Team, jak ktoś ma dopakowaną postać, jednak mimo to , polecam !!!

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem chyba ze 30 unranked i dobre 20 wygralem. Nawet sam sie zdziwilem, ze sa wieksze lamusy ode mnie hehe. Teraz chce jednak zaczac tuf i stworzyc siebie. Jaka najlepiej kategorie wybrac i jaki styl? Czy styl mozna pozniej znienic? Nie aspiruje do walk z burgerami placacymi za postac ale chcialbym byc choc w srodku stawki. Czy warto tworzyc dwoch rownolegle czy najbierw bawic sie jednym i pozniej na podstawie zebranego doswoadczenia tworzyc drugiego?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rób na razie jedną postać bo move można dodać tylko określoną ilość do stoczonych walk. ja np mam złotą karte niewykorzystaną bo nie mam miejsca. Jestem w 3 dywizji i co drugą walke wygrywam, co drugą zdarzają się goście z wymaksowana stójką lub parter .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to wkuuurwia. McGregor ma 99 stojce. W walce weidman rockhold zawsze przegrywam przez submission, niezaleznie kim nie gram...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś chętny to wspólnych sparingów for fun to wyślijcie zapro z dopiskiem ufc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z kompem...pelne 3 nawet 5 rund. Gram nierankingowe, to samo... lanie przez 3 rundy i decyzja. Gram rankingowe i 5/7 walk skonczyli sie w pierwszej minucie. Zdarzylo mi sie wygrac i przegrac po 10 sekundach... jeden cios, glowa czerwona, gleba koniec. Rzeczywisxie tak jest czy zbieg okolicznosci ??

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie bywa, zdarzają się szybkie walki, ale ja raczej nie zauważyłem żeby za często to miało miejsce, jak masz pecha i koleś czysto trafi to nic nie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne 4 rankedy i kazda walka max minute. Zagralem nierankingowy, sieczka przez dwie rundy i pod koniec drugiej udslo sie wygrac dzwignia. Nie wiem co o tym sadzic ale szkoda

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja edgar, kolo melendez. Od pierwszej sekundy napierdala proste na korpus. Nie zadaje ciosow, tylko napierdala przez 3 minuty, nie brakuje mu staminy a ja przegrywam przez miazge zoladka. Bezsens.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timing, Panowie Timing ..... Jak przeciwnik ma timing kombosów opanowany do perfekcji to tak jest. Jak was dopadnie i wejdzie mu seria 4-5 ciosów to lipa. Dużo ludzi w to gra od premiery więc nie dziwcie się , że mają to opanowane. Też często tak dostawałem, teraz to ja tak ich załatwiam . Bez żadnych L, R , Gałek. Po prostu , :square:,:triangle:,:square:,:x:, a wszystko to w idealnym tempie. Coś jak tekken na szaraku :9_innocent: Troszkę już w to walk stoczyłem, praktycznie tylko w ten tytuł teraz gram, także wiem co pisze :) Zresztą jest kilku streamerów , widać to dobitnie .....

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacząłem właśnie przygodę z UFC i do tych co ogarniają mam kilka pytań.

1.Zacząłem grać w tryb FUT jakby ktoś mógł w skrócie pokierować w jaki sposób zrobić zawodnika? na co zwracać uwagę itp.

2.Chodzi o parter: jak bronić się przed technikami czy jest jakiś torturial? i jak je zakładać....

Z góry dzięki.

I jeszcze czy podczas walki online to dobiera nam przeciwnika po lvl ?? czy losowo?

 

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, januszp85 napisał:

Witam!

Zacząłem właśnie przygodę z UFC i do tych co ogarniają mam kilka pytań.

1.Zacząłem grać w tryb FUT jakby ktoś mógł w skrócie pokierować w jaki sposób zrobić zawodnika? na co zwracać uwagę itp.

2.Chodzi o parter: jak bronić się przed technikami czy jest jakiś torturial? i jak je zakładać....

Z góry dzięki.

I jeszcze czy podczas walki online to dobiera nam przeciwnika po lvl ?? czy losowo?

 

1. Nie ma reguły,  wszystko zależy jaki wybierzesz styl walki podczas tworzenia zawodnika, jak Jiu jitsu, wrestller etc. to będziesz miał lepsze staty na start w parterze i łatwiej Ci będzie dopakować do końca tą płaszczyznę, jednak jednocześnie będziesz miał bardzo słabą szczękę i trafiając na boxera, jak nie zdążysz go sprowadzić a dostaniesz na brode to może być K.O.. Analogicznie boxer, kickboxer, dobra szczena, stójka, słabszy parter , obrona przed dźwigniami itd. nie ma złotego środka na tworzenie idealego figtera, chyyba że władujesz w coinsy z tysiaka, to w miarę się uda go dopakować. Ja osobiście , gre w parterze mam ogarnieta, dlatego preferuje boxera, stójka na poziomie 92 , parter 65 i mi to wstarcza .... wiadomo jak trafie mega parterowca to i tak nic nie zdziałam.

 

2.

Cytuj

 

 tu masz kanał dużo nasz rodak tłumaczy, sam się na tym uczylem.

 

Dobór przeciwnika jest różny, zwłaszcza od 3 dywizji, możesz trafić na 2 jak i na 7 :] Pierwsze 2 dywizje to pryszcz, jazda zaczyna się w 4.

 

Pamiętaj o zasięgu ramion, niestety w tej grze ma to mega znaczenie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Baczek867 napisał:

 

1. Nie ma reguły,  wszystko zależy jaki wybierzesz styl walki podczas tworzenia zawodnika, jak Jiu jitsu, wrestller etc. to będziesz miał lepsze staty na start w parterze i łatwiej Ci będzie dopakować do końca tą płaszczyznę, jednak jednocześnie będziesz miał bardzo słabą szczękę i trafiając na boxera, jak nie zdążysz go sprowadzić a dostaniesz na brode to może być K.O.. Analogicznie boxer, kickboxer, dobra szczena, stójka, słabszy parter , obrona przed dźwigniami itd. nie ma złotego środka na tworzenie idealego figtera, chyyba że władujesz w coinsy z tysiaka, to w miarę się uda go dopakować. Ja osobiście , gre w parterze mam ogarnieta, dlatego preferuje boxera, stójka na poziomie 92 , parter 65 i mi to wstarcza .... wiadomo jak trafie mega parterowca to i tak nic nie zdziałam.

 

2.

 tu masz kanał dużo nasz rodak tłumaczy, sam się na tym uczylem.

 

Dobór przeciwnika jest różny, zwłaszcza od 3 dywizji, możesz trafić na 2 jak i na 7 :] Pierwsze 2 dywizje to pryszcz, jazda zaczyna się w 4.

 

Pamiętaj o zasięgu ramion, niestety w tej grze ma to mega znaczenie.

 

Dzięki za odpowiedź. Kasy nie zamierzam ładować ponieważ jak na moje to bez sensu. Lepiej powoli rozwijać swoją postać :) Ogólnie gra mnie wciągnęła. Czasami mam wrażenie , że trafiam na przepasieńców heh i to jest trochę lipa bo nic nie mogę zrobić a kolesie dosłownie zmiatają mnie z ringu hehe... myślałem, że jest filtr gdzie dobiera po overallu. A widać np. overall przeciwnika przed walką?? czy dywizję??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem w FUT i powiem, że jest dość trudno albo to wynika, że nie filtruje dobrze przeciwników. Czasami trafię na przeciwnika gdzie jak raz mi walnie to padam na glebę i dodam, że to nie są czyste ciosy.... jak to rozumieć?? gościu trafił złotą kartę z takim ciosem??? Czasami mam tak, że wygram 1 na 5 walk hehe..... W sumie nie jestem laikiem w tą grę ponieważ gram w nią od pierwszej części... wiadomo akurat ta część jest zupełnie inna ale walka w stójce nie jest mi obca.

Coś poradzicie??? Dotyczy tylko FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm cisza coś nikt nie doradzi? na powyższego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie trening, odpowiedni timing z kombosami + dobre utrzymywanie staminy, bez nacierania przeciwnika na pałe, ciosy z L1 używać, jak jest realna szansa na trafienie, inaczej szybko się wystrzelasz. Reszta to szczęście w otwieraniu paczek. Też trafiam na kozaków, wtedy prawie zawsze wpiernicz, chyba  że coś szybko trafie. Mimmo wszystko bilans mam znacząco dodatni. Przed walką nie da się sprawdzić, dywizjji ani bilansu przeciwnika, dopiero po, szkoda bo człowiek by wiedział jak walke prowadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Baczek867 napisał:

Tylko i wyłącznie trening, odpowiedni timing z kombosami + dobre utrzymywanie staminy, bez nacierania przeciwnika na pałe, ciosy z L1 używać, jak jest realna szansa na trafienie, inaczej szybko się wystrzelasz. Reszta to szczęście w otwieraniu paczek. Też trafiam na kozaków, wtedy prawie zawsze wpiernicz, chyba  że coś szybko trafie. Mimmo wszystko bilans mam znacząco dodatni. Przed walką nie da się sprawdzić, dywizjji ani bilansu przeciwnika, dopiero po, szkoda bo człowiek by wiedział jak walke prowadzić.

Dzięki za odpowiedź. No farta trzeba mieć do kart na pewno. Taktycznie dobrze idzie ale trafiają się naprawdę konie. Chyba filtr powinien być lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze linku do tutoriala...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×