Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Też pomyślałem o karolci. Ale może w DLC będzie. Tak samo chciałbym Brocka. Na Janka mam zero popędu. Tzn fajnie, że jest nasz, ale niestety kelner i mało charakterystyczny.

Co do Rondy i Conora. Ronda to największy hype train w dziejach MMA. Dzięki Bogu i Holly, runął już w przepaść u ludziom automatycznie zdjęta została jakąś klątwa manii na Ronde która w większości walczyła z kelnerkami. Wgl jej dywizja jest słaba. O wiele bardziej upchana jest dywizja Asi.

Co do connera, to jest to ostatnia kura znosząca złote jajka dla Danuty Whita, i Danka zrobi wszystko, żeby conner najdłużej pozostał mistrzem. Normalnie powinien odbyć się natychmiastowy rewanż z Aldo, a tu takie szopki. Dos Anjos zbije Conora - zobaczycie. I kolejny hype train odjedzie w zapomnienie.

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dos Anjos, który złamał nogę podczas sparingu i wycofał się z walki z Connorem, czy jakiś inny? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ilu ich masz, że pytasz? I nie złamał, tylko stłukł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dos Anjosow, Dos Santosow jest tylu ile u nas Nowakow i Kowalskich. Ale tak, chodzi o Rafaela. I to jednak chyba nie stłuczenie stopy a pęknięcie czy złamanie - tak przynajmniej pisał na Insta.

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UFC masz tylko jednego Dos Anjosa. 

 

Co do stopy to ja trzymam się wersji McGregora - lód, ibuprofen i RDA byłby gotowy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cienglasz grasz coś w UFC? W sumie nagrywam i oglądam wszystkie gale UFC od nr.96 bodajże łącznie z nienumerowanymi , wcześniej jak sie tylko dało to ściągałem i oglądałem PRIDE . Jeśli chodzi o sport to MMA jest moja główna zajawka a jednak nigdy nie skusiłem sie żeby zagrać . Kiedys namawiał mnie PACMAN na poprzednia wersje chyba , nawet zaoferował udostępnienie swojej kopi ( dzięki Pac:) ale jakos nie było czasu i przekonania ze tak wielo płaszczyznowa sztukę walki mozna w przystępny sposób oddać w grze video. Zastanawiam sie czy tak jest w rzeczywistości ? Chętnie bym pograł ale jak myśle o ilości chwytów , kombinacji , stójka , parter , zapasy , to myśle sobie ze musiał bym sporo czasu poświecić na ta grę żeby to ogarnąć i czerpać fun z pojedynków:)

Jak to wyglada w praktyce?

Edytowane przez dr-yogi-reborn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko w UFC Undisputed 3 i w zasadzie tylko i wyłącznie z kumplem. Powiem Ci, że zabawa przednia, ile my to pojedynków - głównie na melanżu - stoczyliśmy to głowa mała i miód naprawdę pierwsza klasa. Sam klimat, muzyka, Rogan tworzy fajną otoczkę a już sama walka - zależnie od fazy przebiega na różny sposób (czasami tylko stójka i wymiana ciosów, czasami uparty clinch itd.). Nauka ciosów w takiej sytuacji była raczej wspólna - ktoś coś podłapał i albo kisił wiedzę gnojąc w clinchu albo dzielił się nią od razu :) Przy pierwszej opcji była motywacja by lepiej przygotować się na kolejną posiadówę :) Generalnie i stójka i parter zostały oddane właściwie - nie jest przekombinowane, jest proste ale jednocześnie na tyle głębokie, że opcji nie brakuje. Zarówno w parterze jak i stójce. Dla mnie w obecnej wersji wystarczyła by ewolucja tamtego systemu sterowania, dodanie dodatkowych trybów gry oraz zastosowanie właściwej oprawy i rosterów - to już był by argument za zakupem. Przeoranie parteru jest jednak obiecujące, tak się przynajmniej zapowiada ale wyjść może różnie. Może wyjść faktycznie głęboka gra ale z totalnie niezjadliwym sterowaniem i to zabije całą przyjemność (już ktoś pisał ale głos był odosobniony). Dema ma nie być więc ja osobiście czekam na pierwsze opinie - dopiero wtedy podejmę decyzję czy brać. Kumpel już ciśnie by kupować :

 

Jedno jest pewne - nie musisz oglądać szkoleniówek branżowych by czerpać radość i być skutecznym w grze o mma :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie mowa o kelnerach przy nazwie UFC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie mowa o kelnerach przy nazwie UFC :)

Mówi ci coś imię i nazwisko "Izabela Badurek"? Jak dla mnie perfekcyjny przykład tego, że i w UFC trafiają się przypadkowi zawodnicy. W tym przypadku UFC się akurat szybko połapało i ją zwolniło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopa RDA ma pełnienie, niezależni co mówi conner4.

Roster ufc ma ponad 500 nazwisk. Sa wśród nich kelnerzy. Takie życie.

Jest dwóch dos santosow, silva itd. Dos anjos jest akurat jeden ale chodziło ma ze w BR te nazwiska to jak u nas Kowalskiej csy Nowak i pewnie jakiś dos anjos jescze sie przewinie.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie lubię tłumaczyć swoich dowcipów, ale chyba muszę. Wiem, ilu dos Anjosów walczy w UFC. Wiem ilu z nich miało zaplanowaną walkę z Connorem. Chodziło mi tylko i wyłącznie o fakt, że RdA niespecjalnie może teraz "zlać Connora i skończyć jego hype" skoro ma kontuzję nogi. I jest to złamanie, tak jak pisałem:

http://www.foxsports.com/ufc/story/rafael-dos-anjos-broken-foot-ufc-196-022416

Jeśli ktoś uważa, że Rafael z taką stopą mógł walczyć i symuluje, to cóż, jest idiotą.

 

Żeby nie było totalnego ot, czy w karierze będzie można grać prawdziwymi zawodnikami? Jeśli tak, to na pierwszy ogień idzie u mnie Janek Błachowicz i jego Legendarna Polska Siła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tłumaczysz swój dowcip to zauważ przy okazji, że tekst ze stłuczeniem to autorskie trollowanie RDA przez samego Connora :) Zabawne, dodam. Żadnego idiotyzmu tu nie ma - McGregor robi co do niego należy i robi to dobrze. Ale dobrze się stało. Zestawienie z Diazem dużo ciekawsze, ciekawa konfa była a i może coś w trakcie walki w gratisie dostaniemy :) Szykuje się fajny weekend, najpierw KSW w sobotę, potem tylko wytrzymać bez spojlera na niedzielny wieczór i UFC 196 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ ciekawsze to by bylo starcie z Kowbojem albo Edgarem. Bo podejrzewam, ze Nate po prostu nie bedzie w formie.

A o stopie RDA mowi jego trener, i mowa jest o peknieciu http://www.mmafighting.com/2016/2/23/11102634/coach-details-injury-that-forced-rafael-dos-anjos-out-of-ufc-196

Ale to nieistotne.

Uhaham sie jednak niemilosiernie, jak Nate pokona Connora. I powtarzam - z Connorem moze byc jak z Ronda - gigantyczny hype i troche szczescia. Walka z Aldo to nie byl fuks, ale ta walka nie pokazala umiejetnosciu obu zawodnikow.

I przypomne jeszcze - Conner dostal title shot, po pokonaniu pana Sivera. Samo w sobie jest to groteskowe zagranie ze strony UFC, ale i jasno pokazuje, kogo pushuje. Sage Northcut, VanZant, Rousey - dzieki Bogu dostali juz po papie i Dana przestal sie nad nimi branzlowac - teraz tylko jeszzce jedna lekcja dla McGregora, i mozemy wrocic do ustawiania walk na podstawie umkejetnosci a nie pyskowania.

I podtrzymuje - RDA zbije Connora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że temat o MMA jest inny tu omawiamy jedynie grę UFC2

 

CcaWxjgUUAAgKna.jpg

 

Aska 2 w stójce. ale będzie grane. dawać ten 10h trail

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny stat. Sorry, ale McGregor pierwszy? Rockhold trzeci? Mam nadzieję, że będą to zmienne statystyki. Jose Aldo, który w stojce demolowal wszystko na swojej drodze od 10 lat, jest na 10 miejscu. Weidman nad nim hehehe żenua.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko dla EA Access

Nie wiem czy było, ale wrzucam małe co nieco o nowych trybach:

 

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Rockhold zasluguje stal sie zawodnikiem kompletnym a jego kopniecia to inna liga. Rating Weidmana to porazka max 90 Conor tez przesada,brak Stephena Thompsona...

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko dla EA Access

Nie wiem czy było, ale wrzucam małe co nieco o nowych trybach:

https://www.youtube.com/watch?v=YNt690P5O8w

Zajebioza, że będzie można tworzyć własne gale. Zawsze o czymś takim marzyłem. Dodatkowo wszystko będzie powiązane z rzeczywistymi galami i będzie można stawiać zakłady. Ojojoj, będę skillowac...

Teraz tylko dwa pytania : czym się różni wersja zwykła od deluxe? Tzn wiem, że deluxe zawiera jakieś paczki czy coś, ale co to jest w ogóle?

I gdzie kupujecie UFC 2? Pudełko czy cyfra? I to w ogóle będzie teraz coroczny tytuł?

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej zasadzie będzie działał UT w UFC? Mamy karty zawodników, którymi możemy walczyć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

było już, mamy swojego żółtodzioba i dzieki kartom mozna zdobyc

signature skills, trenerów, kombosy itp :)

o ile nic mi sie nie pomylilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem bardzo jakmto będzie funkcjonowało. Biorę na premierę. Szkoda, że owc nie będzie? Chyba ten ut ma być coś na wzór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×