Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Te wszytskie statystyki brano pod uwagę chyba tylko ostatni występ.

 

Np Holly Holm to nie jest żadna gwiazda, tak samo jak Rockhold czy Weidman w stójce.

Na overala to powinni brać kilka ostatnich lat a nie ostatnie kilka minut w oktagonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, co jak co ale Holm stójką stoi. Fakt, że cała jej kariera w UFC to raczej bezbarwne pasmo z fajnym przebłyskiem z Rousey ale laska wywodzi się z boksu, umie kopać i sama na ziemię się nie kładzie. Rockhold to zajebisty przekrojowiec, świetnie kopie i nie wiem czy akurat to, że jest tak wszechstronny nie wpływa na odbiór jego stójki. Co do rankingu w grze to wiadomo, że jest to zdecydowanie wypadkowa ostatnich występów. Gdyby brać pod uwagę all-time, na pierwszym miejscu miał byś pewnie bezdyskusyjnie Silvę - gdyby ten skończył Diaza i zaangażował się bardziej z Bispingiem - pewnie szybko wrócił by na tron. 

 

Mnie uderza w tym rankingu coś innego - brak tutaj kompletnie typowych brawlerów typu Stephens. Z technicznych ludków na pewno boli brak Condita. Pasował by idealnie jako uzupełnienie takich awkwardów jak McGregor czy Cruz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszają Overalle no i kolejne cyrki

 

Jones 90, Cormier 94 że co?

 

Przecież Jones nie przegrał w życiu żadnej walki a Cormiera zdeklasował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc przegrał z Hammilem ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jones ma jednak 95. Te overrale się doczytują tak dziwnie, jakąś dodatkowo dramaturgię chcą robić

 

 

Cco9ehgWwAAKWf8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie 90 ma w ciężkiej, te 95 jest pewnie z jego normalnej wagi czyli LHW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że gra jest niegrywalna (wątpię żeby do Bety coś się zmieniło).

Przynajmniej dla mnie to nowe sterowanie które jest niczym innym jak festiwalem QTE w slow motion jest ogromnym krokiem w tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możesz to porównać do Undisputed thq?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy pierwszy pokaz pełnej wersji z cala śmietanka fajterow, Joanna jest również o gra ;)

https://t.co/8EngbSdndq

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa świetna, tryby będą (ten KO też może być ciekawy na posiaduchy), stójka zróżnicowana i ponoć mało powtarzalna. Tylko ten parter - wielka niewiadoma. Tak czy inaczej rezerwacja poszła - po premierze w USA pewnie poleci kilka recenzji, będzie 2 dni na ewentualną rezygnację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/ufc/news/2016/ea-sports-ufc-2-on-ea-access

(Na xie bedzię trial 10h także na pewno polecą opinie , w tym moja :) )

Ale ta okładka to teraz śmiechowo wygląda :) Istnieje tzw. klątwa Maddena więc może i tutaj się doczekamy legend ze wystép na okładce żle wróży heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wyszedl juz

Z wazniejszych zmian

Dodany Sage i Jessica Aguilar

Conor w WW ovr 89

Ulepszono replaya teraz widac cala akcje a nie tylko mlotki na ziemi

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/10401403.page

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciągam , akurat mi się pojutrze abonament kończy :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjściem do pracy pograłem szybciutko dwie walki podczas instalacji, i bardzo mnie się podoba to co zobaczyłem.

Jednak ta cała nowa klawiszologia podczas klinczu i parteru... nie ogarniam tego wcale, no cóż, są dwie możliwości albo się naumim, albo jest cudowna opcja jak np. przy NHL że można sobie wybrać "starą", co na pewno było by dużo lepszym rozwiązaniem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjściem do pracy pograłem szybciutko dwie walki podczas instalacji, i bardzo mnie się podoba to co zobaczyłem.

Jednak ta cała nowa klawiszologia podczas klinczu i parteru... nie ogarniam tego wcale, no cóż, są dwie możliwości albo się naumim, albo jest cudowna opcja jak np. przy NHL że można sobie wybrać "starą", co na pewno było by dużo lepszym rozwiązaniem.

Łooo :) Kmiń ten parter, jestem cholernie ciekawy jak to ogarnąć ale skoro pisali, że ma być przystępny to pewnie kwestia dłuższej chwili i odrobiny pracy. Czekam na dalsze relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystępny był zdecydowanie ten wcześniejszy, przynajmniej na pierwszy rzut oka.

Zobaczymy popołudniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przystępny - być może, nie grałem. Ale spotkałem się z opiniami, że jednocześnie też niezbyt głęboki. Może to jest właśnie koszt rozwinięcia tej płaszczyzny tj. nowe możliwości - nowe sterowanie (które prostsze być nie może). Czekam na popołudnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno poprawili grafikę. Modele postaci zacne, tak samo wszelkie siniaki, krew i ogólnie cała otoczka.

Niestety nie ogarniam gry w parterze. W ogóle tego nie rozumiem

Jędrzejczyk w tej grze to maszyna do zabijania :D

Niestety nie działają serwery ea, nie da się grać online, zrobić swojej twarzy ani uruchomić UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działają, tylko widocznie nie wszystkim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest extra? Pisać jak najwięcej ludzie, bo już się doczekać nie mogę.:D

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jest extra? Pisać jak najwięcej ludzie, bo już się doczekać nie mogę.:D

Niekoniecznie. Ja widzę tu taki sam krótki żywot jak UFC 1. Poprawiono grafikę, zmieniono parter i w sumie tyle. Wciąż zbyt często są identyczne animacje wszystkiego. Od odrzucenia po silnym ciosie, po radość po zwycięstwie.

Za darmo w EA Access super, za 250 zł zdecydowanie nie :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ja widzę tu taki sam krótki żywot jak UFC 1. Poprawiono grafikę, zmieniono parter i w sumie tyle. Wciąż zbyt często są identyczne animacje wszystkiego. Od odrzucenia po silnym ciosie, po radość po zwycięstwie.

Za darmo w EA Access super, za 250 zł zdecydowanie nie :)

 

UFC 1 była strasznie uboga w tryby i to był główny powód szybkiego znużenia, tutaj trybów będzie więcej dlatego myślę że może być ok. Ciekawe czy jest szansa wyrwać kopię wcześniej, tak jak Fifę w tym roku w empiku, czy trzeba czekać do 15 :D, tak czy siak kupuję i jak mnie pozabiera to fifa idzie do żyda a coinsy na paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×