Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - FAZA PUCHAROWA (drabinka, wyniki, rozmowy)

Rekomendowane odpowiedzi




I Turniej FIFA 16 FUT PS4


FAZA PUCHAROWA





Zakończyliśmy fazę grupową, czas na największe emocje, czyli fazę pucharową i zasadę przegrany odpada. Gramy dwumecz, liczy się ogólny bilans bramkowy (a nie "bramki na wyjeździe" patrz: Regulamin),

dlatego każda strzelona bramka ma znaczenie!


Fajnie by było gdyby ktoś zdecydował się na stream ze swoich meczów. Na pewno kilku/kilkunastu użytkowników forum chciałoby obejrzeć zmagania w fazie pucharowej ;)

Jeżeli ktoś się zdecyduje proszę o info w tym temacie :)


Powodzenia!




2jaca3r.jpg



Czas na rozegranie Finału: do 21.11.2015 godz: 23:59
Ale spróbujcie zagrać szybciej

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portable49 5 - 6 joseph969

joseph969 3 - 1 Portable49

 

Co za pierwszy mecz to masakra przy wyniku 4:1 mialem oddac mecz 42 minuta di maria sie obudzil mowie 4:2 ok.

Druga połowa nie pamietam nawet kto ttrafil bo było juz 5:4 dla mnie mowie ladnie posrany trafiam na 6:4 i na koniec portable wali na 6:5 i koniec meczu masaaaakra.

Mial chyba ze 2 słupki a i jeszcze karniaka z kapelusza mowie oho to juz po mnie.

Drugi mecz same kontry moich francuzikow chodzili jak porsche obrona była a nie jak to bywało w 1 meczu ze dłubali w nosie.

Portable49 dzieki za gre naprawde mega ciekawe mecz jakbym wiedzial to bym nagrał caly mecz.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat kiedy gramy?

Prosimy o stream z chociaż jednego meczu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat kiedy gramy?

No czas mamy do 15go, ja mogę codziennie. Dziś chcę odpocząć od FIFY, dziś miałem czarną serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czas mamy do 15go, ja mogę codziennie. Dziś chcę odpocząć od FIFY, dziś miałem czarną serię.

Prawda, do 15 ale to nie oznacza że trzeba zagrać ostatniego dnia ;) szybciej zakończymy tę rundę, szybciej zaczniemy następna, potem finał i następną edycję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mat wkurzyles się? Bo z psn odrazu wyszedles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żona wzywała ;)

Choć powiedzieć, że się nie wkurzyłem to byłoby kłamstwo. O ile pierwszy mecz jeszcze (choć czwartą bramkę straciłem w doliczonym czasie), to drugi to była przezada. Na pewno byłeś lepszy, ale nie o 5 bramek lepszy ;) no i ten Twój De Gea, jakiwbon piłki wyciągał w tym drugim meczu to szczęka opada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żona wzywała ;)

Choć powiedzieć, że się nie wkurzyłem to byłoby kłamstwo. O ile pierwszy mecz jeszcze (choć czwartą bramkę straciłem w doliczonym czasie), to drugi to była przezada. Na pewno byłeś lepszy, ale nie o 5 bramek lepszy ;) no i ten Twój De Gea, jakiwbon piłki wyciągał w tym drugim meczu to szczęka opada.

Hehe masz pewną przypadłość - jak Staryczłowiek, strzelasz ze wszystkiego, strzałów mieliśmy po równo ale goli ja o 5 więcej. Moja rada to przygotuj pozycje i dopiero strzelaj, tym bardziej, że DDG nie należy do ręczników

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuba - piah 1:3
Piah - Kuba 3:0

 

PS daj finał jakoś na weekend bo ja bez rozgrzewki, ręce lodowate byle jakie te mecze były z mojej strony :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS daj finał jakoś na weekend bo ja bez rozgrzewki, ręce lodowate byle jakie te mecze były z mojej strony :P

Cały tydzień na dwa mecze? Trochę chyba za bogato ;) dałem do soboty, ale zagrajcie szybciej. W tygodniu rozpiszę nowe zapisy, żeby nie tworzyć pustostanu ;)

Edytowane przez danon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O finał bedzie ciekawy, Kavlar mój cichy faworyt gra z Piachem. Piachu jakis stream bys strzelił z tego meczu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy nagrody?

zwykle nagrody są po zawodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O finał bedzie ciekawy, Kavlar mój cichy faworyt gra z Piachem. Piachu jakis stream bys strzelił z tego meczu

Na twitchu przez konsolę to wiesz jak to wygląda, czat z boku ekran gry mały, ewentualnie na yt można wrzucić podzielone na połowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież transmitując na twitchu z PS4 możesz mieć normalny ekran, bez czatu - trzeba pogrzebać w ustawieniach tylko. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na się nie znam ale chiba lepiej jest w spokoju obejrzeć to samo na yt niż strim który jest na wyznaczona godzinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FINAŁ

 

piahu - szprycha 1:0

 

 

szprycha - piachu 1;0

 

 

 

GOLDEN GOAL

 

piahu :biggrin:

 

 

 

 

Ciężki finał, dzięki wszystkim za grę :) i dzięki JANEK za złotego gola :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×