Skocz do zawartości
danon

I Turniej FIFA 16 FUT PS4 - FAZA PUCHAROWA (drabinka, wyniki, rozmowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Ee no graty Piachu, miliony godzin z Fifą nie ida na marne... tzn ida bo kasy na tym nie trzepiesz ale satysfakcja championa bezcenna. :biggrin:

Liczylem ze cale mecze wrzucisz a nie same farfocle :)  Kevlar w pierwszym meczu .. ładna asysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mecze to typowe fifowe szachy(ja kontrowałem Kevlar pozycyjny atak) więc sobie sam resztę wyobraź, Kevlar ładnie asystował i takie błędy kończą się tragicznie, w drugim meczu karny od Piputkina z tyłka. Janek wyjaśnił :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Edycja za nami, czas na małe podsumowanie :) najpierw sprawy organizacyjne: turniej odbył się bez przeszkód i trwał nieco ponad dwa tygodnie, a więc bardzo przyzwoicie, myślę, że nikomu za bardzo nie dłużyło się oczekiwanie na kolejne mecze ;) 

 

Bezkonkurencyjni okazali się piachu i kevlar, którzy bez większych problemów dotarli do finału, który był bardzo zacięty i jako jedyny mecz w turnieju zakończył się Złotym Golem (losowanie było dla nich szczęśliwe i nie trafili na siebie ani w grupie, ani we wcześniejszej fazie pucharowej) :) może w II Edycji znajdzie się śmiałek, który rzuci wyzwanie naszym forumowym hegemonom :P

 

Zapraszam wszystkich użytkowników do zapisywania się do II Edycji, koleżeńska atmosfera (mimo jednego przypadku ;) ), możliwość potrenowania w meczach "o coś" z najlepszymi forumowiczami i nagrody w żywej coinsowej gotówce ;)

 

PS. Wszystkich zdobywców nagród proszę o wiadomość na priv z wystawionymi na rynku zawodnikami :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×