Skocz do zawartości
Yach_PL

Płatności w PS Store

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

To mój pierwszy post na forum i szkoda, że akurat o takiej tematyce, ale co robić. Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie. Sprawa dotyczy płatności w PS Store. Czy ktoś zna metodę na dodanie karty albo przynajmniej powód dla którego PSS nie jest w stanie zaakceptować danej formy płatności? Mam dodaną kartę tradycyjną jak i wirtualną. W obu przypadkach mam na 100% dobrze podane dane, na obu kartach są wystarczające środki. I żebym nie wiem jak kombinował to nie jestem w stanie kupić niczego w sklepie. Ani przez www ani z poziomu konsoli. Raz wywala, błąd o nieprawidłowych danych, a raz że wystąpił jakiś error i transakcja nie może być zrealizowana. Z konsolami mam styczność od dawna, ale dopiero teraz zdecydowałem się na przejście do konkurencji i na dzień dobry takie jazdy. Karty działają bez problemu, bo płacę nimi chociażby w Google Play. Na infolinie dzwoniłem. Dostałem info, że to może być kwestia wymogu CVV przy każdej transakcji (jestem na 99% pewien, że to nie to) lub np. źle wpisanego adresu (też sprawdziłem każdą możliwą kombinację). Ktoś mi polecił żeby dodawać karty tylko przez www - nic z tego, efekty takie sam. Aha i najlepsze na koniec. W panelu użytkownika widnieje takie coś:

 

Środki: 0,00 PLN

Data ostatniego dodania funduszy: 11.06.2041

 

Mi już ręce opadają. Pomoże ktoś?

 

Pzdr

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem,
dodalem dwie rozne karty. Nic. Caly czas wywala blad.
2 miesiace temu dzialalo... ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sporo osób miało problem z płaceniem kartami na PSS. 

Mnie to też dotknęło. Miałem zarejestrowaną wirtualną kartę z ING,

do jakiegoś czasu wszystko działało idealnie, aż któregoś dnia nie mogłem już płacić.

Też wyskakiwały błędy. Dzwoniłem na infolinię kilka razy. Aż w końcu jakiś konsultant

podał mi rozwiązanie, kazał usunąć wszystkie dane o karcie, odczekać 2 tygodnie i spróbować jeszcze raz.

W sumie nie wiem ile odczekałem od usunięcia tych danych, mógł to być nawet miesiąc,

w każdym razie, gdy ponownie zarejestrowałem moją kartę problem zniknął.

Do dziś płacę nią bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 karty kredytowe i zadna nie hula.
Wczesniej udalo mi sie placic nawet debetowa.

No nic, to dzisiaj usuwam i czekam te 2 tygodnie. Bede musial inny manewr zrobic, zeby zakupic season passa do SW ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć kredytową i chyba można ją użyć na 4 kontach tylko.

Karta nie musi byc kredytowa. Jednocześnie może byc tylko na jednym koncie dodana. Nie ma limitu na 4 konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płace bez problemu kartą debetową. Karta internetowa z BZWBK też działa (a tą kartą aktywowałem już kilkanaście kont z 14 dniowym plusem).

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 Karty, zadna nie dziala. Cos mam pecha :biggrin:

debetowa - dzialala wczesniej, od dzisiaj nie moglem nic zrobic
2 x kredytowa - zadna nie dziala
1 x wirtualna (wlasnie zalozylem) - nawet nie moge dodac. ;]

Usuwajac i dodajac od nowa karte pobralo mi 0,10 GBP oplaty weryfikacyjnej, ale nadal nie moge nic kupic, bo wyskakuje blad. SHIEEEET.

Edytowane przez Majudude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta nie musi byc kredytowa. Jednocześnie może byc tylko na jednym koncie dodana. Nie ma limitu na 4 konta

Skonczyl mi sie plus i mam podobna sytuacje,dodalem karte zony na kilku kontach,czy jezeli usune je z inych to mi zakceptuje?Chodzi mi o tego darmowego 14 dniowego plusa,bo musze kupic zdrapke zona nie pozwala wydawac ze swojej karty na gry dla dzieci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety sporo osób miało problem z płaceniem kartami na PSS.

Mnie to też dotknęło. Miałem zarejestrowaną wirtualną kartę z ING,

do jakiegoś czasu wszystko działało idealnie, aż któregoś dnia nie mogłem już płacić.

Też wyskakiwały błędy. Dzwoniłem na infolinię kilka razy. Aż w końcu jakiś konsultant

podał mi rozwiązanie, kazał usunąć wszystkie dane o karcie, odczekać 2 tygodnie i spróbować jeszcze raz.

W sumie nie wiem ile odczekałem od usunięcia tych danych, mógł to być nawet miesiąc,

w każdym razie, gdy ponownie zarejestrowałem moją kartę problem zniknął.

Do dziś płacę nią bez problemu.

No to w takim razie tak zrobię, bo właśnie o wirtualną ING mi chodzi. Swoją drogą coś niesamowitego jakie cyrki z tym są i że Sony ma tak wywalone na to. Przecież to nie są jednostkowe przypadki tylko całe rzesze osób. Paypal też niedostępny, bo niby po co. Ciemnogród i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×