Skocz do zawartości
Danielski_82

Elite: Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś w to Elite Dangerous ? Coś ostatnio ktoś tam na chacie przyrównywał do Star Citizen , da się to ogarnąć na padzie ( na pc 3 strony klawiszologii :) ) ? Bo przyznam że bym polatał sobie w kosmosie a Battelfront mnie zawiódł maksymalnie w tym względzie .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się - gra masakrycznie rozbudowana więc zostawiłem sobie ją na święta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde dopiero teraz sobie uzmysławiam że to jest TEN Elite z amigi :) Nie no musze w to zagrać , czytam teraz że można utknąć nawet przy dokowaniu , na kompie bym się do tego pewnie nie zbliżył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta którego roku? :biggrin:

nehehe pierwsze wolne :biggrin:

 

@up

jak się zdecydujesz to daj znać bo można w skrzydle polatać - czasem nawet trzeba..

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ED jest boskie. Coprawda nie gralem na xboxie, ale na pc to jest miazga.

 

Voice attack + Ivona + Elite Dangerous = NIEBO dla nerdow . Wydawanie wszystkich komend glosowo!

czlowiek czuje sie jak Kirk na Enterprise NCC-1701.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem na początku że to takie singlowe januszowe experience konsolowe , a tutaj moloch jak sk.... :) Na święta postram się zapodać choć przyznam że lekko mnie skala przeraża , tam się wogóle da spotkać w tym bezkresie ? :)

@morph wygląda żywcem niczym z odysei :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rozwaliło:

1fnlGzq.png

wyjść z nadprzestrzeni na coś takiego, zaliczyć opad szczeny i mieć sekundy na skok do tyłu bo Cię temperatura i grawitacja rozpi..doli  :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy tak padlem...z ladunkiem tralalala bez ubezpieczenia...

 

Jednak wtopa mojego zycia to bylo cos takiego.

 

Moj komputer pokladowy nazwalem imieniem kobiety Jill.

 

W Voice attack porobilem rozne "przypadkowe makra" gdy obrazalem Jill.

 

W momencie jak powiedzialem np " Jill you are a bitch " ona reagowala w ten sposob " You call me a bitch? I will show you bitch..." w tym momencie VA wybieral randomowo jedna reakcje, w tym momencie byl to strzal z dzialka...

Moj statek "sam" zaatakowal stacje do ktorej probowalem zadokowac. Oczywiscie zestrzelili mnie na miejscu, caly hajs , cale cargo...chlip chlip, ale ta immersja z gry, naprawde niesamowite i polecam kazdemu zeby cos takiego sobie wyprobowal.

Voice attack jest warty te lkilka dolcow. Niestety oczywiscie PC.

Space simy nadaja sie do tego najlepiej. Jest poprostu cud miod i orzeszki.

 

Dobra koniec offtopu.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was w to pyka na xone? Bo szczerze mówiąc właśnie mi o tej produkcji przypomnieliście i zaliczyłem opad szczeny. Cena 150 z xbl to dobra cena czy gdzieś jeszcze na janusza mogę szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zasadę że jak już kupię to muszę grać zanim zrezam :) Także dokładnie Gearsy 3 , ten spin off , State of Decay i dopiero rozważę zakup choć nadal mam wątpliwości czy to nie jest jakiś kastrat skoro sama klawiszologia taka rozbudowana . Ale na święta chętnie bym polatał w jakiejś eskadrze hehe już to widzę jak po piwkach transportuje jakiś ładunek w przestrzeni lolek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że piszesz o  Elite:Dangerous  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa to się nie dogadaliśmy.

Mój błąd. Chyba najwyższa pora iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w przyszlym roku na xone wychodzi jakas wersja horizons. Wiadomo kiedy to? Bo podobno to bedzie sie znacznie roznic od tego co jest teraz, a jesli wychodzi w styczniu to chyba poczekam;)

Ale mi sie wkrecila ta gra... Niby mam imac'a mocarnego ale nie kreci mnie granie na kompie. Pad w lapie, duzy tv i ogladanie jakies gwiazdy... Jak patrze na screeny to az z wrazenia nie moge.

Zadam moze takie troche z du... Pytanie. Swiat jest tam powiedzialbym "dosyc rozlegly" aczkolwiek wyszla juz jakis czas temu na kompy itp. Czy wplywa to w jakimkolwiek stopniu na nasze "odkrywanie" wrzechswiata? Sa jeszcze miejsca gdzie nikt nie byl itp? Ale mi sie klimat wkrecil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galaktyka została zresetowana jakieś 2 miesiące temu dla X1 - kiedy skończył się prwview, a ukazała finalna wersja. Na PCtach odkryli dopiero kawałek galaktyki, a latają od prawie roku, także o to się nie martw. Horizons to właśnie dodatek umożliwiający lądowanie na planetach i ukazał się dziś na piecach. Co do wkrętki to ja już mam podrukowanych kilka poradników :D btw tu masz oficjalne forum i zawsze świeże info:

https://forums.frontier.co.uk/forumdisplay.php?f=144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wedlug recenzji tej gry, swiat jest dzielony przez uzytkownikow pc/mac/xone. To jak to w koncu jest?:)

Kurde naprawde sie podjaralem, az zaczynam zalowac, ze kupilem w biedzie aliena:):) chociaz moge sobie zrobic eypas wkrete. Polatac w elite i pozwiedzac ladnie w alienie:):)

Nie wiem co robic:) to sie nazywa dylemat:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dzielony, chyba tylko power play (czyli w skrócie polityka/układy) się zazębia - 6 października zresetowali całą galaktykę dla X1 i zaczęło się od nowa odkrywanie wszystkiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien tez przepyszny trzeba przyznać , oczywiścue na hardzie kurde muszę sobie odświerzyć :)

Nakręcacie klimat , jasna sprawa że na tv/plazmie i padzie musi się to klimatycznie na maksa prezentować , nie oglądałem żadnych filmków ciekawi mnie właśnie jak bym się odnalazł tam heh . Ale pozwiedzał bym na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy myślisz, że nic już Cię nie zaskoczy..

 

4IrDCoY.png

 

sH03yRT.png

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Louis, zaraz dostaniesz po lapkach, marsz do tematu Halo 5, a nie tu...ale juz!

 

mOrph - a Ty..wiesz ze combeback po roku nikogo nie obejdzie, wiec sie zastanow..no.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Louis, zaraz dostaniesz po lapkach, marsz do tematu Halo 5, a nie tu...ale juz!

 

mOrph - a Ty..wiesz ze combeback po roku nikogo nie obejdzie, wiec sie zastanow..no.

Bez kitu przestańce wrzucać te filmiki bo zaraz zakupię spoko to wygląda a na plazmie mmm , jest tam jakaś linia fabularna główna jakakolwiek czy fedex kosmiczy plus pvp ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz wracam z trasy i dokonam zakupu:):) czuje, ze bedzie epicko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się nie zawiedziesz, a tym bardziej za taką cenę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie trzeba na janusza:):) w takich cenach gry powinny byc zawsze w cyfrowej. A nie 279...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×