Skocz do zawartości
Patricko

Yakuza Zero

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś porady dla nowicjusza? Zachwalaliście tak to kupiłem, zacząłem drugi rozdział i póki co naprawdę spoko gierka. Gram na hard od razu. Fajnie że jest duży nacisk na fabułę i dużo przerywników. Jedyne co to mogłoby być mniej tego wciskania "X" podczas większości przerywników. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pchasz fabułę to rezerwuj sobie na to czas. W tej serii nigdy nie wiadomo jak długo potrwa dany fragment. Potrafi to zająć kilkudziesiąt minut bez możliwości zrobienia save'a. Misje poboczne są krótsze, trwają do kilkunastu minut.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Nóżka napisał:

Jakieś porady dla nowicjusza? Zachwalaliście tak to kupiłem, zacząłem drugi rozdział i póki co naprawdę spoko gierka. Gram na hard od razu. Fajnie że jest duży nacisk na fabułę i dużo przerywników. Jedyne co to mogłoby być mniej tego wciskania "X" podczas większości przerywników. :24_stuck_out_tongue:

 

Start - abilities - obojetnie jaki styl - trojkat i przeczytaj sobie wszystko pod "heat actions" i milego zapoznawania gamonii ze scianami i ulicami w Kamurocho.

 

Polecam tez od razu wykupywac skille tak zeby kropki sie laczyly ze skillami "M" ktore sa zamkniete, w ten spobo odblokowuje sie trening z mistrzami danego stylu, skille z treningow sa swietne, szczegolnie te gdzie ludziom lamiemy rece i nogi xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, nagralem *WSZYSTKIE mozliwe do wykonania HEAT actions jako Kiryu obama.png

 

 

Ten w 47 sekundzie jest chyba moim ulubionym, choc w sumie prawie wszystkie sa zajebiste. xD

 

No to teraz dokonczyc ten majstersztyk i pora zabrac sie za drugie tyle montowania heatow, tylko tym razem jako Goro dog.png

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem po nieziemskim katowaniu WonderFull 101...ta gra jest boska ale posiada swoje problemy, które tym razem widać od samego początku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miracle Johnson, zdecydowanie najlepsza substorie w serii :banderas:

Akcja z kurczakiem też dobra :smile:

Edytowane przez korwin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsza Yakuza, absolutne 10/10 i kazdy kto tego nie kupi w folii albo cyfry a jest samozwanczym fanem serii moze sie w dupe cmoknac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 tygodnie szukam używki żeby ze 2 dyszki taniej kupić :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.Libido...Bohater, którego nie chcemy ale na którego zasługujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy grają ;D wtedy nie ma czasu na pisanie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem dzisiaj nad ranem (172h, 82%) i potwierdzam słowa Bansai'a. Najlepsza część w serii a Finale to jedna z najlepszych końcówek w grach wideo.

Wspaniała gra, z resztą jak cała seria.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to jest fight club i przybytek z vhs ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łapię Trace...

 

Btw, obejrzałem Twoją recenzję. Bardzo fajna ale musisz mi odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie: co Yakuza zaczerpnęła ze Sleeping Dogs?

:antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja odpowiem że całe kutwa szczęście nic, przesz te spiace psy to kopie kalk wtornosci z zachodnich I nudnych sandboxow ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały dzień dzisiaj myślę o tej grze.

Gra jest bardzo dobra ale jako prequel jest GE-NIAL-NA. W wielu recenzjach autorzy piszą, że to dobra część by zacząć przygodę z Yakuzą. Ja doszedłem do wniosku, że jednak nie. Bez "podkładu" z poprzednich części nie da się w pełni docenić kunsztu tej gry. Właśnie przez pryzmat poprzednich, ta gra jako prequel jest wyjątkowa. Spina całą serię. Nadaje głębię nie tylko Kazowi i Goro ale także innym postaciom. Pokazuje motywacje, które powodują co powodują w części pierwszej i pozostałych. Myślę, że bez znajomości poprzedniczek Finale nie zrobiłoby na mnie takiego wrażenia, i odwrotnie - po Yakuzie 0 inaczej patrzę na poprzednie części i serię jako całość.

Pewnie mi się nie uda ale zaatakuję maxa, na razie trudno mi się z nią rozstać:listek:

Edytowane przez korwin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardziej doglebnej charakteryzacji relacji Kazumy i Nishikiego w tej czesci, podejrzewam ze Kiwami bedzie po prostu znakomite. :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nasz bohater świeci się jak zadaje ciosy na niebiesko i różowo?  Nie jest to gra fantasy jak widze. Nigdy nie miałem styczności z serią wiec pytam z ciekawości.  2 pytanie czy nigdy nie grając w żadna cześć mogę zagrac w zero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Banan91PL napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nasz bohater świeci się jak zadaje ciosy na niebiesko i różowo?  Nie jest to gra fantasy jak widze. Nigdy nie miałem styczności z serią wiec pytam z ciekawości.  2 pytanie czy nigdy nie grając w żadna cześć mogę zagrac w zero?

 

Tak powinieneś. Kolorki to pasek specjala który się ładuje gdy atakujemy, jak się naładuje to możemy wykonywać specjalne ciosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goro Majima = najlepsza postać wykreowana w grach... 

 

On jest ge nial ny!!!

 

On jest bohaterem tej części I jego metamorfoza :obama:

 

Widać już u mnie zmęczenie materiału Kazem... ale mi się nie chciało nim grać ;) 

 

Podsumowując : yakuza 0 to majstersztyk którego fenomen mogłem w pełni zrozumieć dopiero przy angielskiej edycji - skończyłem grę już wcześniej z importu. 

 

W tym roku póki co:

 

Zelda>yakuza0>resident evil 7> nier automata > nioh... co najlepsze skala gier które skończyłem w tym roku oscylują na granicy : 9/9+/10 na 10. Niesamowity rok dla mnie!!! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zdun napisał:

W tym roku póki co:

 

Zelda>yakuza0>resident evil 7> nier automata > nioh... co najlepsze skala gier które skończyłem w tym roku oscylują na granicy : 9/9+/10 na 10. Niesamowity rok dla mnie!!! 

 

Cały forumek Tobie zazdraszcza, wygrałeś życie man... My dopiero w grudniu na Scorpio będziemy się pławić w hajendowych produkcjach pierwszego sortu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scorpio? To coś co ma zastąpić konsole bez gier I z milionem padow? Jak tak, I podobnie ma wyglądać jego następca już zazdraszczam wyboru.  

 

Ps. Mógłbym prosić ciebie mój najdroższy forumkowy suchy trolku abyś nie offtopowal w temacie? Bo dość przykro się ciebie czyta :siara:

 

 

Wracając do yakuzy: też tak mieliście że "capoera" majimy bardzo denerwowala? Chyba najmniej ciekawy styl walki w całej serii. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest promocja w psn za 145 zł. 👍

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×