Skocz do zawartości
Patricko

Yakuza Zero

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Kolos28 napisał:

Jest promocja w psn za 145 zł. 

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Kto się zastanawiał niech bierze, gra na minimum 60 godzin a fabuła :listek: daje rade jak mało co! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, zdun napisał:

 

Kto się zastanawiał niech bierze, gra na minimum 60 godzin a fabuła :listek: daje rade jak mało co! 

 

Ehhhh jestem suaby :38_worried: Nie wytrzymałem :24_stuck_out_tongue: Już się pobiera :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze: nie miałem styczności do tej pory z Yakuzą. Odnajdę się, jest sens kupować i grać? Wiem że to część Zero, pokazuje jak się wszystko zaczęło przez co obawiam się że umkną mi smaczki których niewątpliwie jest ich bez liku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, malpka napisał:

Pytanie zasadnicze: nie miałem styczności do tej pory z Yakuzą. Odnajdę się, jest sens kupować i grać? Wiem że to część Zero, pokazuje jak się wszystko zaczęło przez co obawiam się że umkną mi smaczki których niewątpliwie jest ich bez liku.

 

Ja tam biorę ludziska mówią, że jak ktoś ma zaczynać (na PS4 oczywiście) to Yakuza 0 jest najbardziej optymalna, jeżeli chodzi o fabułę itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

Pytanie zasadnicze: nie miałem styczności do tej pory z Yakuzą. Odnajdę się, jest sens kupować i grać? Wiem że to część Zero, pokazuje jak się wszystko zaczęło przez co obawiam się że umkną mi smaczki których niewątpliwie jest ich bez liku.

 

Wszystko skumasz, będziesz się bawił świetnie, na ten moment to jedyna szansa abyś coś z tej zakreconej japońskiej telenoweli skumal, ale wiedz że wiele ale to naprawdę masa smaczków cie ominie... przede wszystkim ominie cie zrozumienie wykreowania postaci Goro majimy, największego madafakera w grach ewa! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobieram i mam pytanie. Czy dużo jest misji pobocznych wartych uwagi? Jest jakiś poziom trudności do wyboru i długo zajmuje główny wątek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad połowa gry to misje poboczne warte uwagi. Poziom można wybrać, a główny wątek to jakieś 30h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje poboczne są świetne, można się popłakać ze śmiechu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną jakieś 7h gry, a fabularnie dopiero w drugim rozdziale. Masakra, ile ta gra ma contentu :obama:

 

Szkoda jedynie, że zabrakło budżetu, aby bardziej podrasować narrację w misjach pobocznych. Tak, wiem, czytanie dialogów ma swój klimat, no ale jednak.

 

Sama fabuła wygląda smakowicie, mam nadzieję, że trzyma wysoki poziom do samego końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaję, czy gra nie ma autozapisu? Na samym początku coś tam zapisywałem, ale potem nie mogłem znaleźć tego podobnego miejsca do zapisu. Myślę wyjdę bo pewnie zapisuje, a tu lipa i ponad godzina gry w pizdu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma autozapisu. Jeśli padniesz, to restartuje Ci ostatnie starcie, ale jak wyłączysz grę, to masz lipę. Budki telefoniczne (tam robisz save) są oznaczone na mapie literą S.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Za mną jakieś 7h gry, a fabularnie dopiero w drugim rozdziale. Masakra, ile ta gra ma contentu :obama:

 

Szkoda jedynie, że zabrakło budżetu, aby bardziej podrasować narrację w misjach pobocznych. Tak, wiem, czytanie dialogów ma swój klimat, no ale jednak.

 

Sama fabuła wygląda smakowicie, mam nadzieję, że trzyma wysoki poziom do samego końca.

 

Fabularny rollercoaster to 10 rozdział I aż do samego końca : póki co nawet się nie rozkrecili ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, dla których to pierwsze zetknięcie z seria :

 

Kaz - główny bohater całej serii, charakteryzuje się wielką odwaga, honorem, własnymi zasadami. Taki japoński, nieskazitelny Superman. Pomimo przynależności do jednej z najbardziej niebezpiecznych grup przestępczych na świecie - kocha dzieci, reaguje na cierpienie słabych, zawsze stoi po stronie dobra... po 6 częściach (plus 3 spin offach w które również gralem) mega nudna persona chociaż dla nowych może być czymś ciekawym. Człowiek - Taran : w walce madafaka I Chuck Norris w kitajskich klimatach. W tej części dopiero zaczyna jako yakuzowy mlodzik chociaż od początku czuć że to właśnie ta postać która opisuje.

 

 

Goro majima : od pierwszej części marzyłem aby nim grać, przeciwieństwo kaza. Jedna z najbardziej nieprzewidywalnych postaci w kreacji gier wideo. Za nic ma życie innych, totalny swir oraz człowiek -chaos. Nigdy nie wiadomo kogo yebnie w mordę, okaleczy bądź co mu przyjdzie do łba. Ma swój dziwny kręgosłup moralny mimo wszystko chociaż nigdy nie wiadomo co stanie się za 5 minut kiedy ta postać pojawia się na ekranie. Charakteryzuje go niesamowita brutalność, brak skrupolow oraz ostre yebniecie w ceban. W yakuzie 0 poznajemy go jako spokojnego żołnierza yakuzy z przeszłością który nie ma nic wspólnego z tym co opisałem ;) cały myk dla nowych graczy polega na tym że nie są świadomi tego kim gramy więc wiedzcie że coś yebnie w ten ceban I właśnie fani serii czekają na ten moment. Czy wy się doczekacie? Ja spoilerowac nie będę :)  

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun jprld Ty to tak opisujesz te gierki, ze czlowiek ma ochote od razu grac! 

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, princ18 napisał:

Zdun jprld Ty to tak opisujesz te gierki, ze czlowiek ma ochote od razu grac! 

 

Weź nie przesadzaj, Zdun to bot i noob... I tyle, a te wpisy to pewnie mu Bany pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra szybkie pytanie, dla kogoś takiego jak ja, który nigdy nie trawil japońszczyzny unikał ich jak ognia, nawet nie próbowałem podchodzić do gier typu finale i inne jrpg, w zasadzie to chyba tylko fear effect na PSX ale tylko jeden dysk bo druga płytka była zjechana no i seria resident evil jest/było dla mnie do grania. Nawet MGS mi kompletnie nie podszedł. Czy ta gra jest aż tak dobra? Bo kurde przeczytałem ten opis Zduna i nawet mi się śniło że w to gram widziałem jakiś filmik z tego jak wygląda walka no i szczerze to dziwnie to jakoś wyglądało. No i mam dylemat czy się za to brać.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci powiem, że też miałem dylemat czy brać, bo na filmikach jakoś mnie nie przekonywała. Ale wziąłem i nie żałuję. Gra jest świetna, a fabuła to już totalnie. Pierwsza Yakuza w moim życiu. Także polecam. Wczoraj przed spaniem nawet jak sobie wyobrażałem rozmowy z kimś to wyskakiwało mi okno z dialogami, a to o czymś świadczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra szybkie pytanie, dla kogoś takiego jak ja, który nigdy nie trawil japońszczyzny unikał ich jak ognia, nawet nie próbowałem podchodzić do gier typu finale i inne jrpg, w zasadzie to chyba tylko fear effect na PSX ale tylko jeden dysk bo druga płytka była zjechana no i seria resident evil jest/było dla mnie do grania. Nawet MGS mi kompletnie nie podszedł. Czy ta gra jest aż tak dobra? Bo kurde przeczytałem ten opis Zduna i nawet mi się śniło że w to gram widziałem jakiś filmik z tego jak wygląda walka no i szczerze to dziwnie to jakoś wyglądało. No i mam dylemat czy się za to brać.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ograłem właśnie y4 i łapię się za y5. Fabularnie, yakuzy to najciekawsze gry na rynku, ale gameplayowo to drewno. Jeżeli komuś nie wejdą mini gry, to rozgrywka bywa mocno monotonna, pełna archaizmów. Taki digi nie ukończy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ograłem właśnie y4 i łapię się za y5. Fabularnie, yakuzy to najciekawsze gry na rynku, ale gameplayowo to drewno. Jeżeli komuś nie wejdą mini gry, to rozgrywka bywa mocno monotonna, pełna archaizmów. Taki digi nie ukończy.

Czym są te minigierki?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czym są te minigierki?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Karaoke, golf, bilard, rzutki, automaty, karty i tym podobne pierdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malyksg86 napisał:

Czym są te minigierki?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Grami w grze.

 

Np bilard to pelnoprawna gra o tej tematyce

Kręgle : j/w

Golf: j/w

Gry rytmiczne typu karaoke

Gry strategiczne typu zarządzanie nieruchomościami 

 

Cała góra gier, w grze. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy ex na PS4 moim skromnym zdaniem. Gierka bije fabularnie wszystkie inne tytuły dostępne na rynku, a do tego posiada świetnie zrobione subquesty i masę aktywności, które starczają na kilkadziesiąt godzin (minigierki mogłyby być spokojnie oddzielnymi grami). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×