Skocz do zawartości
mczaper

Wersja konsoli vs wersja napędu blu-ray?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie :) mam pewien problem. Otóż nabyłem konsole PS4, ale nie jestem w stanie odczytać z obudowy jej numeru. Więc nie wiem jaką mam wersje, a potrzebuje dokupić do niej napęd bluray. I teraz pojawia się zagwozdka. Napędy bluray są dwa: KES-490AAA oraz KES-860AAA. 

 

1. Jak mogę stwierdzić który napęd powinien być do mojej konsoli? Czy może nie ma to znaczenia i oba będą działać? 

2. Jak w inny sposób zweryfikować wersje posiadanej konsoli? Szukałem w ustawieniach ale tam nie ma żadnego info o wersji czy serial numberze.

 

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz napęd BR i zobacz co masz w środku bo można się niemiło zdziwić patrząc tylko po modelu konsoli na obudowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko fajnie, tylko problem jest taki, że ja nie mam napędu :) znaczy mam jedynie logic board, taśmy i obudowa napędu (niekompletna). brakuje lasera i sanek. Więc pytanie jaki powinien on być?  :biggrin: Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie jeśli i tak bede kupował kompletny napęd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płytce jest BDP-020, z tego co wywnioskowałem z rożnych stron w necie to bedzie to KES-490AAA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×