Skocz do zawartości
Matixio

Hackerzy zablokują Xbox i PlayStation na święta?

Rekomendowane odpowiedzi

Grupa hakerska „Phantom Squad” grozi firmie Sony i Microsoft za pośrednictwem swojego konta na Twitterze. Producenci konsol mogą mieć spore problemy podczas wigilijnego wieczoru, jeśli grupa spełni swoje zapowiedzi i skaże graczy na brak dostępu do elektronicznej rozrywki.

Źródło : www.bankier.pl/wiadomosc/Hakerzy-zablokuja-Xboxa-i-PlayStation-na-swieta-7291342.html

Edytowane przez Matixio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% graczy ma to chyba w dalekim poważaniu, bo wtedy jest zajęta czymś innym niż graniem ;).

Z innej strony patrząc obie firmy powinny być chyba na to przygotowane i się przed takimi praktykami umieć bronić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem wlasnie rodzina sie zjezdza i jest co porobic na spokojnie choc to oczywiscie kwestia indywidualna . W tamtym roku padło psn bardzo słabe to bylo pamiętam , jak znowu ich zablokują to dla mnie żenada to będzie po prostu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakerzy zablokują psn i znowu sony bedzie beee. Po ubieglorocznej jakcji gównoburza do tej pory pobrzmiewa. Zidiocenie niektórych sięga szczytu. To tak jakby za zamachy w Paryżu cały hejt kierować na francuzkie służby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież "najpotężniejsiejsza konsola na świecie " i "for tha players "

Oczywiście że to ich wina lol , zwłaszcza że Lizadry to byli jacyś gówniarze najprawdopodbniej . Pomyślcie jakby poważniejszym graczom zależało :) Co pokazały wględnie zacofane służby Korei Polnocnej :)

Oczywiście żadnej awarii nie zyczę nikomu :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu mnie to trochę ugryzło, bo święta spędzałem tylko w domu, a że promocje były, to sobie dwie gry chciałem pobrać. Zagrałem dopiero kawałek czasu po świętach. W tym roku raczej na pewno konsoli na święta dotykać nie będę i raczej dopiero po nowym roku, więc mi to lotto, dopóki nie wkradnie się nikt na konto:P Mimo wszystko psuć komuś zabawę? Nie wiem co chcą udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hakerzy zablokują psn i znowu sony bedzie beee. Po ubieglorocznej jakcji gównoburza do tej pory pobrzmiewa. Zidiocenie niektórych sięga szczytu. To tak jakby za zamachy w Paryżu cały hejt kierować na francuzkie służby.

 

Trochę nielogiczne, bo w Paryżu nie spodziewali się ataku. Gdyby wiedzieli i mimo to do niego dopuścili przyznałbym ci rację. W takim razie wina leży po stronie służb porządkowych - w tym przypadku operatorów PSN. Już rok temu pisało się, że atakowi można było spokojnie zaradzić. Wystarczyło wydać równowartość przychodów z 2 tygodni PS+. Za 200 baniek stawia się centrum przekierowujące traffic z ddosa. Ok, może nie zdążyli i byli zaskoczeni. Zobaczymy w tym roku, czy 4theplayers coś zrobią/znaczy, czy będą mieli to w dupie.

Ja odpowiedź znam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło wydać równowartość przychodów z 2 tygodni PS+. Za 200 baniek stawia się centrum przekierowujące traffic z ddosa.

Za 200 baniek to się kupuje drób do Plusa, a nie jakieś tam nikomu niepotrzebne serwery...

Może mała ankieta - ile dni zajmie świąteczna "konserwacja" PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lizard Squad miał w tamtym roku całą serie udanych ataków. Live też padał. Niby Phantom Squad już burgerom wczoraj w nocy odciął Live na kilka godzin. Będę sprawdzał neogafa czy tylko Sony takie nieudolne. PSN pewnie padnie, ludzie w domach, prezenty growe, kolejny rekordy sprzedaży i do tego hakiery. W coś do singla polecam się zapatrzyć w razie awarii, życie jest okrutne i trzeba szykować się na najgorsze #prayforPSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak serwery rzeczywiście padną to żenada dla obu stron będzie katastrofalna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak serwery rzeczywiście padną to żenada dla obu stron będzie katastrofalna...

Ale dla M$ mniejsza, bo nawet jak hakerzy zrobią im "konserwację", to całość wstanie po kilku godzinach od awarii. U Sony będzie trzeba ten czas pomnożyć przez 4-5 i poczekać aż inżynierowie przyjdą po świętach do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dramatu...PSN pada praktycznie co chwila wiec dwa dni wiecej nie zrobią różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bajki o ciągle niedziałającym PSN to taka sama propaganda jak rzekomo odbywający się właśnie zamach na demokrację :biggrin:

 

Ale w święta pewnie padnie ;)

Edytowane przez Turin
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne jak mówią byle mówili ;D Chociaż to dobry motyw...powiedzą że niby bedzie atak to nikt im nie zrobi dymu o to że PSN nie będzie działał :)

Zresztą olać to...mogliby nawet na całe święta wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bajki o ciągle niedziałającym PSN to taka sama propaganda jak rzekomo odbywający się właśnie zamach na demokrację :biggrin:

 

Ale w święta pewnie padnie ;)

 

 

Nominuje twoją wypowiedź do Najgłupszego Postu w tym miesiącu. Wygrałeś w co najmniej 3 kategoriach ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nominuje twoją wypowiedź do Najgłupszego Postu w tym miesiącu. Wygrałeś w co najmniej 3 kategoriach ;)

 

Coś czuję, że będzie ściana płaczu :P

 

Jak serwery rzeczywiście padną to żenada dla obu stron będzie katastrofalna...

 

Jak padnie PSN i PS4 nie odpalę, spróbuję XBONE jak ten nie ruszy toooo....

 

mam Wii jeszcze :P (tu WSZYSTKO zawsze śmiga :P)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nintendo ma taka infrastrukturę sieciową że nawet Iluminaci nie mają nad nią władzy ;d 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nielogiczne, bo w Paryżu nie spodziewali się ataku. Gdyby wiedzieli i mimo to do niego dopuścili przyznałbym ci rację. W takim razie wina leży po stronie służb porządkowych - w tym przypadku operatorów PSN. Już rok temu pisało się, że atakowi można było spokojnie zaradzić. Wystarczyło wydać równowartość przychodów z 2 tygodni PS+. Za 200 baniek stawia się centrum przekierowujące traffic z ddosa. Ok, może nie zdążyli i byli zaskoczeni. Zobaczymy w tym roku, czy 4theplayers coś zrobią/znaczy, czy będą mieli to w dupie.

Ja odpowiedź znam ;)

Jak się nie spodziewali jak isis od paru lat odgraża się i otwarcie zapowiada ataki? Inna sprawa, że nie ma takiej możliwości żeby się całkowicie uchronić od takich ataków, 10 uda się zapobiec 11 nie i dupa. Czy łatwiej przeciwdziałać hekerom czy terrorystom - pewnie jest to podobnie trudne skoro do takich ataków dochodzi i nie tylko sony nie potrafi się przed tym uchronić.

A z tym niedziałającym psn to Turin dobrze prawi, mam ps4 koło miesiąca i jeszcze problemu żadnego nie miałem. Miesiąc to krótko ale skoro psn pada co chwile to już pare razy powinien paść przez ten czas a tu nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bajki o ciągle niedziałającym PSN to taka sama propaganda jak rzekomo odbywający się właśnie zamach na demokrację

Ale w święta pewnie padnie ;)

Masz rację w 100%. Od miesiąca siedzę na ps4 i xo się aktualnie kurzy, z psn nie było w tym czasie żadnych problemów. No ale xboty wiedzo lepiej :)

A jak w święta panie live czy psn, to trudno. Mnie to raczej rybka, bo i tak ten czas spędzam z rodziną.

Edytowane przez KOMARZYSKO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czeski w żadnym wypadku nie be, u mnie jest okresowo i po prostu zmieniam co jakiś czas platformę. Dzięki temu nic mi się nie przejada i nie staje się fanbojem jednej marki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na ostre biesiadowanie, bo po ostatnim ataku w swięta psn odpalił dopiero w sylwestra :)

Edit: 5 dni przerwy było czy więcej?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% graczy ma to chyba w dalekim poważaniu, bo wtedy jest zajęta czymś innym niż graniem ;).

Z innej strony patrząc obie firmy powinny być chyba na to przygotowane i się przed takimi praktykami umieć bronić.

 

 

Skoro "99% graczy ma to w poważaniu " to skąd taki płacz w ubiegłym roku?

Jakoś nie przypominam sobie postów w stylu "nie szkodzi, że psn nie działa - właśnie śpiewam z rodziną kolędy".

Większość postów nie licowała  z atmosferą świąt i była przepełniona nienawiścią/wrogością wobec członków Lizard Squad.

Dla mnie wszelkie święta to okazja do dłuższego posiedzenia przed ps/kompem  -  w nocy, jak już skończą się spotkania rodzinne i świąteczne voodoo mam czas, żeby spokojnie usiąść ze szklaneczką % i spokojnie pograć (normalnie za długo nie cisnę, nie lubię chodzić do roboty  z załączonym zombie-mode).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar na swieta kupic konsole. Czy jesli jakas gra bedzie wymagala aktualizacji to bedzie wymagane wpisanie sie do psn czy wystarczy podlaczenie do neta bo nawet nie wiem :)

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×