Skocz do zawartości
josephineola

Hardware: Rivals

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, na orgu wczoraj o tym ktoś napisał.

To napisał nieprawdę. Jeżeli ten trofik nie wskakuje z jakiegoś powodu, to może patch coś zepsuł. Mi wpadł ten trofik po aktywowaniu broni specjalnej w czwartej lokacji (w moim przypadku był to kamieniołom). Może nie pomoże, ale nie zaszkodzi zrobić tego w jednej sesji (ja aktywowałem wszystkie 4 bronie w jednym dniu w jednej sesji - nalot kilka razy, dwa razy zamrożenie i po razie na pozostałych 2 mapach). Mi to wpadło samo podczas grania, bez specjalnego zwracania uwagi, ot rzuciłem koledze, żeby nie brał czystki systemowej, bo mi na tej mapie tylko brakuje broni specjalnej, aktywowałem ją i wpadło. Więc teoria o podniesieniu broni specjalnej w każdej lokalizacji na każdej z map jest nieprawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Dlatego piszę, że jeżeli nie wpada normalnie to zapewne patch coś zepsuł i się trofik zgliczował. Owszem zdarzały się zmiany wymagań do trofeów (np. w DLC do Uncharted 3), ale nie sądzę, aby nagle utrudnili jakiś "gównotrofek" w jakimś indyku. Więc jeżeli nie wpada normalnie, po uruchomieniu każdej broni specjalnej, to jest coś zgliczowane i jak w wielu przypadkach, trzeba grać do skutku. Czasem też ludzie robią po prostu coś źle, tak jak z wyzwaniami w tej grze, czekają niewiadomo po co na jakieś wykrzykniki, twierdzą, że trzeba wysyłać wyzwania innym. Mnie kolega jak graliśmy na piramidzie mówi, "te ,a wyzwania już masz?" ja do niego, a faktycznie, to już się za nie zabieram. Zrobiłem kampera na szczycie, skoczyłem po dwa razy nad piramidą ( tak, żeby skoki się przecinały, a nie jak niektórzy raz z jednej raz z drugiej na tym samym zeskoku :P) i wpadło bez żadnego dorabiania ideologii.

 

Jak Wam nie wpada, to polecam ustawkę na prywatnym w dwie osoby. Sprawdzacie każdą mapę, na każdej uruchomcie broń specjalną i tyle. Wtedy będziecie pewni w kilkanaście minut czy to glicz, czy powód był inny. Gdy uruchomiałem broń nie ginąłem zazwyczaj, ale trofek wpadł od razu po uruchomieniu ostatniej broni, więc nie ma to moim zdaniem znaczenia.

 

A pytanie z innej beczki, czy są w końcu gracze, którzy coś sobą reprezentują? Bo na początku jak się nie grało ze znajomymi tylko z randomami, to wyniki w DM 20:0 czy 20:2, szybko się nudziły....no ale przypadłość napływu niedzielnych graczy to częsta przypadłość gier plusowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiar na oficjalny feedback/support ?

Ponawiam. Ktoś coś ? Jeśli tego nikt nie zgłosi to na pacza nawet nie ma co czekać ...

Zrobiłem już lekko ponad 100 aktywacji w każdej lokacji i dalej lypa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Poradnik jest spoko :) Mam problem z pucharkiem "Pretendent / The Challenger ". Mam kilku znajomych którzy w w to grają, wiec nie powinno być problemu z pobijaniem czyjegoś wyniku  :) Ja latam jak szalony po mapach i niestety brak wykrzykników. Co śmieszniejsze robiąc wyzwanie po raz pierwszy, nie zalicza go do statystyk ogólnych.

Ktoś miał podobny problem? 

Edytowane przez Arsfan89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.08 rozwiązał problem z aktywacjami i trofik wpadł, a tym samym platynka :) Dzięki wszystkim za pomoc :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wykrzykniki pojawiają się losowo, tak samo jak dane wyzwania. Najlepiej czekać na wyzwanie na lotnisku (przejazd przez garaż podziemny) i na świątyni - najdłuższy skok. To tego trofeum wliczają się TYLKO wyzwania, które aktywują się podczas meczu, a nie wszystkie z listy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chetny do boostowania killi? PSNid: Massinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziś rozmawiałem ze znajomymi i powiedzieli   mi że już nie można wbijać fragów na prywatnych serwerach.Publiczne mecze teraz się tylko wliczają.Jak to jeden z nich powiedział "Ludzie po wbiciu platyny im uciekali" coś w tym racji jest ;)

 

PS.Teraz to współczuje ludzie nabijającym fragi,na prywatnych meczach w ciągu 17 minut 50 fragów potrafiliśmy wbić.A na publicznych co najwyżej 7-10 fragów.Jedynie czego wam pozostaje życzyć to POWODZENIA :biggrin:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogłem już mieć platyne, to wolałem dlc do Wiesia 3. To teraz donkonca roku będę nabijal te 1000 fragow hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do boostowania to polecam tryb "szybka kinetyka" :) Bez większego problemu wbijałem tam 20 fragów na mecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do ustawki na trofea Zręczny wojownik, Bezwzględny, Bezlitosny, Kinetyka i W pełnym locie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do ustawki na trofea Zręczny wojownik, Bezwzględny, Bezlitosny, Kinetyka i W pełnym locie.

Arsfan89 zaproś pomoge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak cos dodajcie mnie w weekend bede wieczorem w domu to chetnie jakies trofiki porobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nabijanie fragow na prywatnych meczach odpada już ? Cholera... wiedźmin + dlc na 100% to teraz z HR będę się przez rok męczył. A zostało tylko400 fragow xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, teraz tylko na publikach :) A prosiłem, a pisałem, a Ty wolałeś Wieśka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche dali ciala z tym :P wczoraj robilismy trofik Obszar Wybuchu... i niestety wpadlo dopiero jak przenieslismy sie na publiczny serwer

wiec sadze ze wszystkie trofiki teraz trzeba wbijac na publicznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no troche dali ciala z tym :P wczoraj robilismy trofik Obszar Wybuchu... i niestety wpadlo dopiero jak przenieslismy sie na publiczny serwer

wiec sadze ze wszystkie trofiki teraz trzeba wbijac na publicznym

Może ktoś jeszcze potwierdzić? Jak tak to trzeba poradnik przebudować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze potwierdzić? Jak tak to trzeba poradnik przebudować :P

Potwierdzam :) Ponieważ trofik robiliśmy razem ^^ Tylko publiczna, niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze potwierdzić? Jak tak to trzeba poradnik przebudować :P

 

Potwierdzam :) Koniec z ustawkami na prywatach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak więcej osób grało na prywatnych serwerach niż na publicznych,to było do przewidzenia że coś z tym zrobią :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×