Skocz do zawartości
Patricko

Puzzle Craft 2

Rekomendowane odpowiedzi

39237fcfb2af12abc4a1368520105264.png

 

Gra stworzona przez naszych rodaków, która jest naprawdę bardzo fajna.

Jest zrobiona już w nieco nowszym stylu, czyli nie ma tylu walących w oczy mikrotransakcji, a co najważniejsze, to spokojnie można grać bez nich i nie czekać 10 dni na kawałek chleba.

 

Gram już od dłuższego czasu, mój poziom to 22 i cały czas się rozwijam. Idealna gra na kibel, gdzie rozgrywacie kilka partii i po sprawie.

W dodatku poprzez rozwijanie wioski i dodawanie nowych domków dostajecie regularnie bonusy, w postaci narzędzi, kasy, itd.

 

Jak na grę na telefon to jest dość mocno rozbudowana, a przechodzenie nie odbywa się na zasadzie zrobienia wszystkiego w jeden tydzień.

Jeśli chcemy osiągnąć wszystko to czekają nas bardzo długie godziny grania, co mi osobiście bardzo pasuje.

 

Na chwilę obecną nie zauważyłem jakiś rażących wyłudzaczy pieniędzy. Wszystko można zdobyć samemu bez większych problemów, materiały również nie są problemem, bo kilka gier i można zdobyć co się chce, a jak nie to odkładamy grę na potem, zgarniamy bonusy i znów uderzamy.

 

Co ważniejsze to można grać ze znajomymi, a raczej wspierać się wspólnie. Nie wiem czy wystarczy dodać kogoś e-mail do listy kontaków, czy jak to się odbywa, ale można robić wspólnie questy i otrzymywać profity. W dodatku im więcej znajomych tym lepsze nagrody i większe bonusy.

Ale tak jak mówię, bez tego można spokojnie sobie grać i cieszyć się w pełni grą.

 

To co? Pogrywa ktoś z obecnych?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa :) Gdybyś miał jakieś problemy/sugestie/uwagi pisz do nas śmiało na support@atgames.pl Jeśli chodzi o robienie wspólnych questów ze znajomymi to korzystamy z listy znajomych Game Center/Google Play Games (zależne od systemu) oraz Facebooka (jeśli się zalogowałeś). Gdybyś nie miał z kim grać to na Fb jest już grupa fanów, którzy grają ze sobą: https://www.facebook.com/groups/896198010464779/

 

Pozdro!

Edytowane przez Mateusz Janczewski
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam jeden dziwny problem i nie wiem czym on jest spowodowany. Napiszę tutaj, być może odpiszesz :)

Bardzo często gra nie chce się uruchomić, zawiesza się na ekranie Loadingu. Dzieje się tak zarówno przy połączeniu z siecią jak i offline. Na początku myślałem, że to przez słaby upload, a potem ze może Usługi Google coś mieszają? Nie wyskakuje żaden błąd, itd. Po prostu zwiecha i muszę ręcznie zamykać aplikacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mam jeden dziwny problem i nie wiem czym on jest spowodowany. Napiszę tutaj, być może odpiszesz :)

Bardzo często gra nie chce się uruchomić, zawiesza się na ekranie Loadingu. Dzieje się tak zarówno przy połączeniu z siecią jak i offline. Na początku myślałem, że to przez słaby upload, a potem ze może Usługi Google coś mieszają? Nie wyskakuje żaden błąd, itd. Po prostu zwiecha i muszę ręcznie zamykać aplikacje.

 

Hej. Z tej strony Filip Turczyński, dział QA AT Games.

Mógłbyś mi powiedzieć na jakim urządzeniu grasz, wersję systemu oraz wersję samej gry?

Będę Ci bardzo wdzięczny za informacje :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie jakiś problem ze współpracą tej gry z Usługami Google. Jak tylko wyczyszcze dane na telefonie to gra się uruchamia jako nowa bez save'a.

Jak się tylko zaloguje do Google Play, to od razu próbuje pobrać save z chmury i następuje zwis. Nie jestem w stanie pograć, ani nawet uruchomić gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×