Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Brakuje mi wersji Pl. Za cholerę nie rozkminiam systemów obronnych, wieżyczek, torped, tarcz itd. Wszystkie ich parametry są dla mnie niezrozumiałe.

W przyszłym roku wychodzi Elite. Na żadną inną grę tak nie czekam.

Kupujesz Mining Laser, podlatujesz blisko i patrzysz jak umierają. Możesz też lecieć farmić na asteroidach, trzeba znaleźć miejsce, gdzie lecą Gold Ignoty, przeważnie są to takie ogromne asteroidy, ale bez minimum 4x laserów nie pochodz.

Do tego ta gra świetnie wyznaje zasadę, że o Herkules dupa, gdy przeciwników kupa, przynajmniej na początku. Inwestujesz przede wszystkim w osłony i napędy, to jest priorytet. Potem kupujesz statek Tenhausen, który może mieć więcej wieżyczek i można więcej zdziałać. Tym pierwszym statkiem nawet nie wdawaj się w bójki.

Ja robie cały czas Death Dropy, wlatuje, zabieram i uciekam. Najlepsza opcja na kasę. Merchants Guild, tam jest kasa w misjach. Jest patent, żeby dorwać dobrze płatne misję, mianowicie najpierw zabierasz wszystko co jest i kasujesz, wchodzisz znowu do bazy i są nowe misje. Robisz tak, aż nie pojawi się jakaś dobrze płatna, najlepiej na czerwono.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×