Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pierwszy sensowny wynik tą maszyną, trzeba będzie jeszcze popracować nad taktyką i założyć jakieś sensowne wyposażenie.

 

Edytowane przez azrael88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po filmikach widać że jakieś nieogary grają. Na XOne to grają czasami na V takie koksy co mają po 20 tys. bitew. Wyjeżdżają na środek mapy gdzie normalnie nikt nie jeździ i zadają damage. Także łatwiej jest na PS4 niż na X-ie gdzie grają praktycznie sami ruscy z długim stażem.

 

Aha widzę że jeździcie na małej minimapce która w tej postaci jest w ogóle nieprzydatna. Nie widać czy flanka padła czy wracać do bazy. W opcjach powinniście mieć: przełącz minimape. Wtedy jeśli np. został 1 czołg do likwidacji i ktoś go na chwilę wyspotował to będzie wiadomo gdzie ostatnio był (chociaż bardzo często drużyna capuje, nie wiem po co).

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor filmu też trochę nie ogarniał bo zjechał z górki, miał na plecach HT a w ogóle na niego nie zwracał uwagi :)

 

 

Spodobało mi się trolowanie ze 152, połowa strzałow to czołgi schodzące na strzał  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam chinolem:

 

 

Trochę gorzej niż ostatnio ale wpadła M-ka. Na końcu Zostałem sam na 2 arty i jednego meda. Wszyscy jechali do mojej bazy i wszyscy wpadli w sidła dobrze ukrytego niszczyciela.

4dc4f1683d589.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiger II - as pancerny, zostałem sam i cudem wygrałem ;)

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jedna z najlepszych moich bitew, na dodatek czołgiem za którym nie przepadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.06.2016 o 21:20, Thrasher8888 napisał:

t25 at.jpg

Ja nadal nie kumam systemu naliczania XP w tej grze...rozegrałem prawie 1100 bitew, a dla mnie naliczanie XP na końcu rundy to kosmos. Myślałem, że najwięcej powinno się dostawać za to, co najważniejsze w tej grze - za ubicie przeciwnika. Uwaliłeś 7!!! Do tego w "uj" odznaczeń pobocznych, a TYLKO 2450 XP (Premium). Ja wczoraj grając artylerią (jak zawsze) VIII tier, zabiłem 3 i jakieś poboczne, a dostałem 2611 XP (Premium). Przecież za ubicie TYLU to bez Premium powinieneś dostać ze 3000 XP...

 

Pierwsza walka z brzegu, jedna z wielu:

 

test.jpg

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś prawdopodobnie włączoną misje gdzie zdobywasz dodatkowe 250xp, 750xp, 1500xp, różne warianty dlatego miałeś więcej expa. Ja akurat wtedy wszystkie dzienne misje wykonałem więc ten exp to tzw. bazowy exp. Jak ktoś zrobi ponad 2000 bazowego expa, (masz to w zakładce drużyna i rubryka gdzie jest gwiazdka) to tak jak w filmikach hallacka05 na yt jest to Mistrzostwo Świata.

Dodatkowo więcej expa dostajesz jeśli czołgiem np. VI tierowym rozegrasz dobrą bitwę na VIII oraz asysty za wyspotowanie przeciwnika i jeśli go zdetrakujesz a twoi kompani go uszkadzają i niszczą.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, dla mnie i tak za to, że uwaliłeś jak koks SIEDMIU - dostając żałosne 1600 PD to żart :) Ogólnie gierka ciekawa, darmowa i jestem niemal przekonany, że z tych co ją pobiorą, to z 80% zostanie w grze. Ja przez lata na PC się wzbraniałem, ostatnio na PS4 z nudy pobrałem i...zleciał prawie miesiąc gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AMX CDC to prawdziwa maszynka do zarabiania

 

cdc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T29 - 7 fragow i 4k dmg, 3k odbite no i w ostatniej chwili uratowalismy z sutkiem bitewke bo do capa bylo blisko :24_stuck_out_tongue:
 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie, za niszczenie powinno byc najwiecej expa :-p ktoś zjedzie kilku niemal do 0HP a typ podjedzie dobije i ma dostać najwiecej doswiadczenia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×