Skocz do zawartości
ramirez43

Tactical assault commander 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może wykorzystuje ten kontroler i mógłby podzielić się swoimi wrazeniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wykorzystuje ten kontroler i mógłby podzielić się swoimi wrazeniami?

 

Sprzęt idealny dla zasr....ch lam i skur....byków którzy płączą, że ratio nie te , bo nie potrafią grać na padzie.... ŻENADA...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Panem powyżej, później cwaniaki biegają i w gimnazjum się statami chwalą a uczciwych graczy k..ica bierze bo nic takiemu nie da się zrobić. Takie sprzęty nie powinny działać na konsoli, skoro mogli odwalić mi numer z niedziałającą kierą logitecha to mogliby i pozbyć się takiego szajsu. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być znaczek lamy przy id gracza z takim sprzętem.

D5503@Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeście chłopaka podsumowali  ;) Ale zgadzam się, że takie sprzety nie powinny działać na konsolach. Równe szanse 4 all   :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie z pierwszego posta: Nie używałem i nie zamierzam tego czegoś nawet tykać.

 

A dlaczego?

 

Ano dlatego, że jest to sprzęt dla ciot, które nie potrafią uczciwie grać na padzie. Używanie tego gówna jest (moim zdaniem oczywiście) zwykłym oszustwem, bo daje nienaturalną przewagę cwaniaczkowi, który przez to zatruwa grę innym graczom. Taki dupek jest niemal nie do zabicia, bo jego czas reakcji jest w chooy szybszy dzięki sprzętowi, a nie dzięki jego własnym umiejętnościom. Ja bym takich typów wykluczał ze społeczeństwa graczy, a Sony i MS powinny banować za używanie tego gówna (czego oczywiście nie zrobią, bo hajs się musi zgadzać).

 

To tak w skrócie ode mnie. ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to prawda, konsolowcy to jednak hejtujące "dzieciaki". Ja osobiście nie używam takiego kontrolera ale to nie powód by gościa obrażać. Zadał proste pytanie które jak widać przerosło niektórych.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nikt go nie obraził. Koledzy napisali co myślą o ludziach którzy używają tego sprzętu a pytajacy się najwidoczniej zastanawia...

D5503@Tapatalk

Edytowane przez bany1987
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak to prawda, konsolowcy to jednak hejtujące "dzieciaki". Ja osobiście nie używam takiego kontrolera ale to nie powód by gościa obrażać. Zadał proste pytanie które jak widać przerosło niektórych.

 

Uuu ktoś MA problem z czytaniem ZE ZROZUMIENIEM :) Żaden z NAS nie obraził pytającego, bo NIKT z nas nie kierował złości w kierunku autora postu, a każda odpowiedź to jedynie generalizowanie co do osób które tego używają...

 

Cóż, czytaj, myśl, zrozum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden z Was również nie odpowiedział na zadane przeze mnie pytanie gdyż nie pytalem się co sadzicie o osobach korzystajacych z takich kontrolerów tylko zapytalem czy ktoś z Was miał kontakt z czymś takim i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami. Ogolnie czytajac Wasze wypowiedzi to smiem twierdzic że to chyba nie osoby grające na takich kontrolera maja problem... Każdy gra na tym na czym mu wygodniej a to czy ktoś będzie miał wyższe ratio czy nie ludzie przecież to TYLKO gra...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszy fakt, ze kiedys chcialem z czapy sprobowac podłączyć jakies zewnętrzne głośniki przez Bluetooth. Pomyslalem, ze skoro moge je sparować z telefonem czy jakims innym odtwarzaczem to dlaczego nie z ps4. Oczywiscie nie da sie bez jakis wymyślnych przejściówek tego zrobic. Natomiast jakies z doopy urządzenia do cheatowania działają bez problemu...

Żaden z Was również nie odpowiedział na zadane przeze mnie pytanie gdyż nie pytalem się co sadzicie o osobach korzystajacych z takich kontrolerów tylko zapytalem czy ktoś z Was miał kontakt z czymś takim i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami. Ogolnie czytajac Wasze wypowiedzi to smiem twierdzic że to chyba nie osoby grające na takich kontrolera maja problem... Każdy gra na tym na czym mu wygodniej a to czy ktoś będzie miał wyższe ratio czy nie ludzie przecież to TYLKO gra...

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Generalnie idąc twoim tokiem rozumowania "mistrzowie" od wallhacków i aimbotów też nie powinni być piętnowani bo każdy gra tak jak mu wygodnie a w końcu to tylko gra.  I tu się zgadzam tylko, jeżeli taka gra psuje innym zabawę to to już nie jest taka do końca wyłącznie ich sprawa. A mam dziwne przekonanie połączone z pewnością, że nikt nie będzie kupował tego typu urządzeń do singlowych kampanii tylko raczej do zdobycia nieuczciwej przewagi w rozgrywkach multi. Wobec tego w tym wypadku to już nie jest obojętne kto na czym gra. Reasumując, jeżeli ktoś chce sobie sprawić takie coś, żeby mu się wygodnie grało  np. w Wolfensteina to nic nikomu do tego i niech robi co chce. Jednak jeżeli planuje grać z innymi użytkownikami i psuć im przez to fun z gry to to nie jest już wyłącznie jego sprawa i takie zachowanie jest godne napiętnowania. Oczywiście jest to wyłącznie moje zdanie. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu ktoś MA problem z czytaniem ZE ZROZUMIENIEM :) Żaden z NAS nie obraził pytającego, bo NIKT z nas nie kierował złości w kierunku autora postu, a każda odpowiedź to jedynie generalizowanie co do osób które tego używają...

 

Cóż, czytaj, myśl, zrozum...

Może nie bezpośrednio ale daliście koledze do zrozumienia, że w momencie kupna tego sprzętu naglę na jego czole pojawią się epitety wyżej wymienione. Wspominasz o czytaniu ze zrozumieniem a jednak nie byłeś w stanie odpowiedzieć poprawnie na zadane pytanie w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem bo ja mam problemy ogólnie z czytaniem a co dopiero że zrozumieniem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patrykos odpowiedzi miały charakter prewencyjno-edukacyjny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wykorzystuje ten kontroler i mógłby podzielić się swoimi wrazeniami?

Jak masz ochotę i pieniązki to kupuj i graj na tym sprzęcie i nie pytaj o zdanie innych - żaden sprzęt nie zrobi z człowieka super gracza i nie wyręczy w poziomie na jakim gra.

Panowie trochę przesadzili bo to tak jakby obrażać grających w wyścigi na kierownicach bo oni lepiej sobie radzą,lepiej czują samochód i wogóle szybciej jeżdzą itd itp.............

Taki sprzęt jest zrobiony dla graczy którzy chcą osiagać lepsze wyniki a jeżeli mają jeszcze do tego dobrego skilla to wiązanka robi się iście wybuchowa.

Jeżeli grasz na średnim poziomie to nie licz na to że ten sprzęt wyniesie ciebie na poziom super uber wymiatacza ale napewno poprawi celność i ogólną mobilność w FPSach oczywiście po odpowiednim trenningu.

A i panowie na ból dupy jest taka specjalna maść hehehehehe :P  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sorry Art, ale przykład z kierownicą nie trafiony. Kierownica została wymyślona do gier wyścigowych i jednak grając na niej wykonujesz podobne ruchy jak przy prawdziwej jeździe. I już na ps1 były kierownice, więc wcale nikt ich nie adoptuje do konsoli z pc w porównaniu z myszkami. W dodatku są oficjalnie wspierane w porównaniu z tymi urządzeniami. Natomiast myszka( i klawiatura) nie przypomina w żadnym stopniu strzelania jakiegokolwiek, a już tym bardziej nie została wymyślona na potrzeby gier(strzelanek). A tego typu wynalazki jak ten tactical comander, venom x itp. są tylko dla tych, którzy pewnie na jakimś tam poziomie grają na myszkach na PC i w 99% kupi to taki człowiek. Przecież osoba, która kupiła konsole i nigdy nie grała w strzelanki na myszce, nie radząc sobie na padzie nawet nie myśli o takim urządzeniu, a jeśli nawet to pewnie się zrazi bardziej niż do pada. 

Edytowane przez piotras3
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Art, ale przykład z kierownicą nie trafiony. Kierownica została wymyślona do gier wyścigowych i jednak grając na niej wykonujesz podobne ruchy jak przy prawdziwej jeździe. I już na ps1 były kierownice, więc wcale nikt ich nie adoptuje do konsoli z pc w porównaniu z myszkami. W dodatku są oficjalnie wspierane w porównaniu z tymi urządzeniami. Natomiast myszka( i klawiatura) nie przypomina w żadnym stopniu strzelania jakiegokolwiek, a już tym bardziej nie została wymyślona na potrzeby gier(strzelanek). A tego typu wynalazki jak ten tactical comander, venom x itp. są tylko dla tych, którzy pewnie na jakimś tam poziomie grają na myszkach na PC i w 99% kupi to taki człowiek. Przecież osoba, która kupiła konsole i nigdy nie grała w strzelanki na myszce, nie radząc sobie na padzie nawet nie myśli o takim urządzeniu, a jeśli nawet to pewnie się zrazi bardziej niż do pada. 

Nie pitol mi tu Piotras bo ty masz kierownice a i tak słabo jezdzisz hehehehehehehehehehe..........żartuje :P  ;) Chodzi mi o to że kupno tego sprzętu i tak nie zrobi z kogos uber gracza jeżeli słabo gra np w FPS.Takie sprzęty były już na PS2 które emulowały pada na zestaw analog + myszka nazywało się to Eagle Eye czy jakoś podobnie. Niewiele to dawało ponieważ emulowało to pada i ten sprzęt działa na tej samej zasadzie-nie daje to pełnej swobody ruchu mysz + klawiatura jak to ma miejsce na PC.Ten sprzęt nie zrobił kariery na PS3 to i pewnie na PS4 będzie podobnie.Ale z drugiej strony nie można wysmiewać i piętnować ludzi którzy na tym grają ponieważ jest to sprzęt zrobiony dla graczy i jest to indywidualna sprawa każdego z nas na czym gra i jakich używa akcesorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żaden z Was również nie odpowiedział na zadane przeze mnie pytanie gdyż nie pytalem się co sadzicie o osobach korzystajacych z takich kontrolerów tylko zapytalem czy ktoś z Was miał kontakt z czymś takim i mógłby się podzielić swoimi wrażeniami. Ogolnie czytajac Wasze wypowiedzi to smiem twierdzic że to chyba nie osoby grające na takich kontrolera maja problem... Każdy gra na tym na czym mu wygodniej a to czy ktoś będzie miał wyższe ratio czy nie ludzie przecież to TYLKO gra...

 

Czyżby? Bo wydaje mi się, że odpowiedziałem na Twoje pytanie. Co prawda przecząco, ale jednak.

 

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Generalnie idąc twoim tokiem rozumowania "mistrzowie" od wallhacków i aimbotów też nie powinni być piętnowani bo każdy gra tak jak mu wygodnie a w końcu to tylko gra.  I tu się zgadzam tylko, jeżeli taka gra psuje innym zabawę to to już nie jest taka do końca wyłącznie ich sprawa. A mam dziwne przekonanie połączone z pewnością, że nikt nie będzie kupował tego typu urządzeń do singlowych kampanii tylko raczej do zdobycia nieuczciwej przewagi w rozgrywkach multi. Wobec tego w tym wypadku to już nie jest obojętne kto na czym gra. Reasumując, jeżeli ktoś chce sobie sprawić takie coś, żeby mu się wygodnie grało  np. w Wolfensteina to nic nikomu do tego i niech robi co chce. Jednak jeżeli planuje grać z innymi użytkownikami i psuć im przez to fun z gry to to nie jest już wyłącznie jego sprawa i takie zachowanie jest godne napiętnowania. Oczywiście jest to wyłącznie moje zdanie. 

 

 

Moje również. Podpisuję się pod tym.

 

Chodzi mi o to że kupno tego sprzętu i tak nie zrobi z kogos uber gracza jeżeli słabo gra np w FPS.Takie sprzęty były już na PS2 które emulowały pada na zestaw analog + myszka nazywało się to Eagle Eye czy jakoś podobnie. Niewiele to dawało ponieważ emulowało to pada i ten sprzęt działa na tej samej zasadzie-nie daje to pełnej swobody ruchu mysz + klawiatura jak to ma miejsce na PC.Ten sprzęt nie zrobił kariery na PS3 to i pewnie na PS4 będzie podobnie.Ale z drugiej strony nie można wysmiewać i piętnować ludzi którzy na tym grają ponieważ jest to sprzęt zrobiony dla graczy i jest to indywidualna sprawa każdego z nas na czym gra i jakich używa akcesorii.

 

Sytuacja wygląda zgoła inaczej jeśli dorwie się do takiego sprzętu wyskillowany gracz. Wtedy sprzęt daje mu nienaturalną i nieuczciwą przewagę nad innymi, również wyskillowanymi graczami. Dość często spotykam takich typów w multi Killzone i od razu widać, że cwaniaczek gra na myszce. Nie podoba mi się takie oszukiwanie i dlatego to piętnuję.

 

Wspomniałeś jeszcze wcześniej o kierownicy. Co prawda kiera daje przewagę w uzyskiwanych czasach i ogólnie w prowadzeniu auta, ale kierownicą nikt nikogo w multi nie zabija, a myszką owszem. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×